fbpx
Chcesz zarabiać na czytaniu?

Patrycja Bukowska zaprasza na jedyny w Polsce certyfikowany kurs korekty tekstu Zostań korektorką

Naucz się od założycielki pierwszej polskiej firmy korektorskiej online, praktyka z 20-letnim doświadczeniem, jak zdobyć nowy zawód, który daje konkretne pieniądze i satysfakcję z pracy!

  Klikając przycisk, wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości od Bookowska.pl. Możesz ją w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności i regulaminie.

  Zostań korektorką

  Jeśli właśnie…

  szukasz pomysłu na biznes, bo nie chcesz wracać na etat po urlopie macierzyńskim i wysyłać swojego maleńkiego dziecka do żłobka;

  chcesz zdobyć zawód, który daje satysfakcję, niezależność finansową i szansę na rozwój;

  masz dość pracy na etacie, siedzenia przy biurku od 9.00 do 17.00, czytania bezsensownych maili, odbierania telefonów, przygotowywania dokumentacji i robienia rzeczy, które Cię męczą;

  masz już pierwsze doświadczenia jako korektorka, ale nie wiesz, jak zdobyć klientów, w którą stronę iść;

  zaświeciła Ci się lampka i uświadomiłaś sobie, że korekta to coś, czym chcesz się zajmować, ale nigdy tego nie robiłaś, nie masz wiedzy ani doświadczenia,

  to czytaj dalej…

  A gdyby tak zostać korektorką
  i zacząć zarabiać na czytaniu?

  Zainteresowałaś się kursem, bo chcesz coś zmienić w swoim życiu zawodowym i szukasz pomysłu na biznes, który da Ci niezależność.

  Stworzony przeze mnie kurs to gotowy i sprawdzony przepis na to, jak zdobyć nowy zawód i zacząć zarabiać na czytaniu!

  Masz wątpliwości?
  W pełni to rozumiem!

  Może zastanawiasz się, czy to aby na pewno kurs dla Ciebie. Nie masz wykształcenia polonistycznego ani doświadczenia w tym zawodzie. Nigdy nie pracowałaś ze słowami. Bardzo dobrze Cię rozumiem.
  Też zaczynałam od zera. Może powiesz: „Ale to były inne czasy”. Dlatego przeczytaj, co o kursie mówią absolwentki.

  Magdalena Więźlak

  Magdalena Więźlak

  Patrycjo, dziękuję za fantastyczny kurs. Dopiero teraz widzę, ile błędów wcześniej robiłam. A byłam przekonana, że tak dobrze znam zasady języka polskiego. Spodobała mi się praca z tekstem i zamierzam dalej zgłębiać tajniki naszego języka.

  Katarzyna Wiśniewska

  Katarzyna Wiśniewska

  Najbardziej spodobało mi się w kursie to, że nie muszę być idealna i świat się nie zawali, gdy umknie mi jakiś błąd. Że mimo przeoczeń nadal będę mogła pracować jako korektorka. I że to żaden wstyd pracować ze słownikiem u boku, bo nie wszystko mam w głowie.

  Justyna Mroczek-Żal
  @literoliczenie

  Justyna Mroczek-Żal

  Ten kurs to spełnienie marzeń. Daje nie tylko podstawy merytoryczne do wykonywania zawodu korektora, ale uczy wszechstronnie, jak rozwijać własną firmę. Jestem bardzo wdzięczna za to, że dzięki kursowi i opiece Patrycji uzupełniłam świadczone usługi o korektę tekstów specjalistycznych. Kurs wpłynął na moje kompetencje całościowo i podniosłam nawet jakość świadczonych usług księgowych. Polecam z całego serca!

  Magdalena Jakubowska

  Magdalena Jakubowska

  Piękne jest to, że chcesz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Dajesz szansę, pomagasz, mobilizujesz. To wszystko jest nieocenione i niezwykle wartościowe. Skończyłam u Ciebie kurs korekty i jestem z niego bardzo zadowolona.
  Chciałam również wyrazić wielką wdzięczność za to, że spotkałam Cię na mojej drodze. Jesteś jedną z tych Kobiet, które podziwiam i od których chcę się uczyć.

  Maja Kamińska

  Maja Kamińska

  Ten kurs był bardzo pomocny. Dużo konkretów i praktyki. Webinary również były niesamowicie motywujące. Szczególnie ten ostatni był bardzo pozytywny. Pomyślałam sobie, że będę go oglądać za każdym razem, gdy zabraknie mi samozaparcia do poszukiwania klientów.

  Renata

  Renata

  Dziękuję za otrzymaną wiedzę, która pomogła mi zacząć pracę w zawodzie. Zdobyłam dzięki niej kilkanaście stałych zleceń, więc inwestycja w kurs już mi się zwróciła kilkukrotnie!

  Karolina Kurkiewicz

  Karolina Kurkiewicz

  Jestem ogromnie wdzięczna za wsparcie, profesjonalizm i życzliwość. Kwota zainwestowana w ten kurs jest dla mnie najlepszą inwestycją na przyszłość. Twoje zaangażowanie i pomoc nam, kursantkom, widać na każdym kroku i to jest bezcenne. Mam do Ciebie ogromny szacunek. Dziękuję!

  Magdalena Abramczyk

  Magdalena Abramczyk

  Ten kurs to wartość sama w sobie. Chciałam robić notatki, a przepisałam wszystko – niemal słowo w słowo – bo każda rzecz była ważna i wartościowa. A do tego płynące z tych materiałów wsparcie i ciepło. Dziękuję!

  Sabina

  Sabina

  Dziękuję za kurs. Otworzył mi oczy na to, czym jest korekta. Wiem, że jestem na początku drogi i wiele pracy przede mną. Czuję w sobie otwartość na nowe…

  Ewa Ambroch

  Ewa Ambroch

  Zaczynałam rok temu, nie mając zielonego pojęcia o korekcie. W tej chwili współpracuję z kilkoma wydawnictwami, dwiema firmami edytorskimi i czasopismem społeczno-kulturalnym. Do tej pory ukazało się 20 książek, które redagowałam. Bardzo Ci dziękuję za niesamowite wsparcie nie tylko podczas kursu, ale również po jego zakończeniu.

  Maria Bernaciak

  Maria Bernaciak

  Po kursie mam pewność, że jestem w stanie pójść w tym kierunku, stworzyłam swoją stronę, zdobyłam kilku prestiżowych klientów, którzy polecają mnie swoim znajomym. Poszukiwanie własnej niszy to fantastyczny sposób na sukces w tym biznesie.

  Katarzyna Boś

  Katarzyna Boś

  Kurs bardzo mi się podobał. Jestem bardzo zadowolona. Gdyby była kolejna edycja w formie rozwinięcia wiedzy i umiejętności zdobytych podczas tego kursu, bez wahania bym go kupiła. Wiem, że to, co robi Patrycja, to pełen profesjonalizm i esencja pracy korektorskiej.

  Izabella Drozdowska-Stasiak

  Izabella Drozdowska-Stasiak

  Zapoznałam się z dotychczasowym materiałem z kursu i chcę powiedzieć, że jest to najbardziej profesjonalnie przygotowany kurs online, w jakim miałam przyjemność dotychczas uczestniczyć.

  Patryk Mueller
  Grupa Pracuj.pl

  Patryk Mueller

  Pani Patrycjo, proszę robić więcej szkoleń! Wszystkie wiadomości zostały przekazane bardzo jasno i zrozumiale.Szkolenie było fantastycznie poprowadzone. Wreszcie zrozumiałem, kiedy stosować przecinki. Nauczyłem się też poprawnie budować zdania.Dzięki ogromnej liczbie ćwiczeń bardzo dużo wyniosłem z zajęć. Otrzymałem też sporo materiałów dodatkowych i wskazówek, z których nadal korzystam.

  Aga
  Autorka książek

  Aga

  To była dla mnie czysta przyjemność! Chciałabym, aby ten kurs się nigdy nie skończył, ponieważ od pani Patrycji bije niesamowite ciepło, a profesjonalizm jest na najwyższym poziomie.

  Natalia Hermansa
  Lider zespołu korektorów / WSKZ

  Natalia Hermansa

  Chciałam Ci raz podziękować za Twój kurs. Niedawno dostałam awans i jestem teraz Team Liderem ds. korekty i ewaluacji w Dziale Kreatywnym Wyższej Szkoły Kształcenia Zawodowego.
  Awansowałam na lidera zespołu korektorów po niecałym roku pracy na stanowisku redaktora. Do tego od ponad roku utrzymuję współpracę z wydawnictwem, dla którego robię korekty książek specjalistycznych na zlecenie.

  Dzięki Twojemu kursowi udało mi się skutecznie przebranżowić i wrócić do aktywności zawodowej po przerwie związanej z urodzeniem dzieci. Jestem Ci naprawdę wdzięczna, bo uważam, że naprawdę świetnie mnie przygotowałaś i dałaś mi doskonałe podstawy do rozpoczęcia pracy i rozwoju w zawodzie korektorki.

  Dominika Waleskiewicz
  korektorka

  Dominika Waleskiewicz

  Chciałam Ci bardzo pogratulować niezwykłego profesjonalizmu. Miałam okazję brać udział w kilku kursach i Twój jest zdecydowanie najlepiej ze wszystkich opracowany. Zapoznawanie się z kolejnymi materiałami to naprawdę czysta przyjemność. Masz też niesamowitą łatwość tłumaczenia skomplikowanych pojęć. Jest to cecha rzadko obecnie spotykana, tym bardziej więc się cieszę, że przed nami jeszcze kilka tygodni wspólnej pracy. 

  Marta Pijanowska-Kwas

  Marta Pijanowska-Kwas

  Jestem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania Patrycji w przekazywanie wiedzy i pomoc, czy to w grupie na Facebooku, czy to w warsztatach korektorskich – wszystko jest tak rzetelnie przygotowane i poukładane, że wykonywanie tych ćwiczeń to dla mnie przyjemność. Mam nadzieję, że po kursie i wykonaniu niezliczonej ilości ćwiczeń odważę się, aby spełnić marzenie i zostać korektorką.

  Dzięki zdobytym umiejętnościom:

  zdobędziesz nowy zawód

  Praca z tekstem to niewątpliwie zawód przyszłości. Teraz nie poprawia się tylko książek czy gazet. Przed Tobą stoi otworem cały świat treści online, a więc serwisy informacyjne, blogi, e-booki, aplikacje, kursy online, podcasty i wiele innych…

  zyskasz pewność siebie

  Koniec z perfekcjonizmem i ciągłym pytaniem „czy ja naprawdę mogę…?”! Przerobienie kursu i zdanie egzaminu będą poświadczeniem Twoich umiejętności. Otrzymasz imienny certyfikat! Zdobędziesz wiedzę, z którą poczujesz się pewniej.

  wreszcie wystartujesz

  Dowiesz się, jak stworzyć ofertę i przyjąć zlecenie, jak zaistnieć w mediach społecznościowych, gdzie szukać dobrych zleceń, jak się rozliczać.

  zaczniesz zarabiać na czytaniu

  Kurs stworzony jest przez praktyka. Jeśli wdrożysz przedstawioną w nim wiedzę i będziesz działać, jestem przekonana, że odniesiesz finansowy sukces.

  zbudujesz wizerunek profesjonalisty

  Będziesz mogła ze spokojem i pewnością siebie pracować nad zleceniami od klientów. Zbudujesz portfolio. Zaczniesz cenić siebie i swoje umiejętności. Klienci będą Cię postrzegać jako specjalistkę i z zaufaniem powierzą Ci swoje teksty.

  Jak to osiągniesz?

  Przejdziemy razem przez cały kurs.
  Krok po kroku.
  Możesz liczyć na moje wsparcie

  1

  Ćwiczenia

  Samodzielnie wykonasz korektę tekstów i porównasz z moją propozycją. Oprócz tego otrzymasz quizy, ćwiczenia, by zdobytą wiedzę sprawdzić w praktyce.

  2

  Warsztaty

  Raz w tygodniu będziesz mogła wziąć udział w warsztatach, na których razem z innymi uczestnikami będziesz poprawiać teksty i uczyć się, jak to robić dobrze.

  3

  Szkolenia z gośćmi

  Do każdej edycji zapraszam dwóch ekspertów, którzy dzielą się z uczestnikami swoim doświadczeniem i odpowiadają na pytania. Otrzymasz też dostęp do archiwalnych nagrań.

  4

  Sesja mentoringowa

  Raz w tygodniu spotkamy się na sesji mentoringowej. Będziemy rozwiewać wątpliwości, rozmawiać o nurtujących Cię problemach. Jeśli nie uda Ci się w niej uczestniczyć, nagranie będziesz mogła obejrzeć w dowolnym czasie.

  5

  Grupa dla uczestników

  Do Twojej dyspozycji jest prywatny serwer na Discordzie. To miejsce, w którym znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Możesz dzielić się z innymi kursantkami swoimi postępami i sukcesami. Ja też będę dostępna i będę Cię wspierać.

  6

  Konsultacje

  Tylko w pakietach Premium i Mentoring

  Jeśli są zagadnienia, które wolisz omówić ze mną prywatnie, możesz umówić się na konsultacje (60 minut) – dostępne w pakietach premium i mentoringowym.

  Podczas konsultacji (wideo lub pisemnej) możemy się też pochylić się nad Twoimi poprawkami do tekstów, na którymi pracujemy w ramach kursu. Otrzymasz ode mnie wskazówki, nad czym musisz jeszcze popracować; dam Ci też znać, z czym sobie świetnie radzisz.

  7

  Praktyki

  Tylko w pakietach Premium i Mentoring

  Możesz wziąć udział w praktykach (teksty od innych twórców z możliwością wpisu do stopki lub dopisania klienta do swojego portfolio). Otrzymasz tekst do korekty i feedback ode mnie. Pokażę Ci, co zrobiłaś dobrze, a nad czym musisz jeszcze popracować. Praktyki są nieobowiązkowe.

  8

  Grupa mastermind

  Tylko w pakiecie Premium i Mentoring

  (pod warunkiem że zbierze się 5-osobowa grupa)

  Aby zmotywować Cię do pracy, stworzymy grupę mastermind. Razem z innymi kursantkami będziesz się dodatkowo regularnie spotykać, by wspólnie przerabiać poszczególne lekcje. Gdy utkniesz, znajdziesz potrzebne wsparcie.

  9

  Certyfikat i zaświadczenie MEiN

  Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu otrzymasz imienny certyfikat potwierdzający zdobyte kwalifikacje (w formacie PDF). Możesz go np. udostępnić na LinkedIn, pokazać pracodawcy lub załączyć do CV.

  Tylko w pakiecie Premium i Mentoring

  Dodatkowo wyślę Ci wydrukowane zaświadczenie wydane na podstawie § 22 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 19 marca 2019 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (DzU poz. 652).

  Moja spółka jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.12/00032/2019).

  Kurs korekty tekstu

  Zostań korektorką

  Naucz się od praktyka z 20-letnim doświadczeniem, jak zdobyć nowy zawód, który daje konkretne pieniądze i satysfakcję z pracy!

   Klikając przycisk, wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości od Bookowska.pl. Możesz ją w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności i regulaminie.

   Czego się nauczysz?

   Zastanawiasz się, co dokładnie znajdziesz w kursie?

   Treści, które znajdziesz w kursie, to moje doświadczenia i wiedza, którą zdobywałam na studiach, szkoleniach i kursach

   To rozwiązania, do których dochodziłam, sprawdzając, co działa. Uczyłam się na własnych błędach – gdy zaczynałam pracę, nie było w Polsce żadnej firmy korektorskiej online.

   Nie sprzedam Ci tu magicznego sposobu, dzięki któremu w ciągu 16 tygodni zbudujesz świetnie prosperujący biznes. To niemożliwe. Ale dzięki moim wskazówkom, wsparciu i Twojej intensywnej pracy możesz zacząć zarabiać na czytaniu.

   Kurs trwa 16 tygodni i składa się
   z pięciu modułów tematycznych

   Otrzymasz dostęp do nagrań wideo, plików audio, PDF-ów i materiałów dodatkowych (quizów, list, ćwiczeń, narzędzi, schematów).

   Materiały zostały przygotowane w wielu różnorodnych formach, abyś zawsze mogła wybrać tę, która w danym momencie jest dla Ciebie najlepsza.

   Wszystkie lekcje są umieszczone na specjalnej platformie, do której dostęp jest nieograniczony czasowo – możesz korzystać w dowolnym momencie.

   Moduł 1

   Warsztat korektora

   Dowiesz się:

   • jakie są podstawowe narzędzia niezbędne w pracy korektora;
   • jakie słowniki warto mieć.

   Nauczysz się:

   • jak pracować z tekstem;
   • jak pracować w Wordzie, w PDF-ie;
   • jak robić korektę w Google Docs i za pomocą znaków korektorskich.
   Moduł 2

   Wybrane zagadnienia poprawności językowej

   Dowiesz się:

   • jakie są podstawowe zasady poprawności językowej (pisownia, interpunkcja, składnia, gramatyka, zagadnienia leksykalne);
   • czym jest dobry styl i jak zadbać o poprawność stylistyczną w tekstach (zasady dobrego stylu, moda językowa).

   Nauczysz się:

   • redagować różnego rodzaju teksty;
   • wyszukiwać błędy w tekstach.
   Moduł 3

   Zasady edytorskie i skład tekstu

   Dowiesz się:

   • jakie są podstawowe zasady edytorstwa i typografii;
   • jak przygotować tekst do składu i do publikacji w internecie.

   Nauczysz się:

   • opracowywać tekst edytorsko;
   • jak współpracować z osobą, która składa tekst.
   Moduł 4

   Jak stać się wielkim na niewielkim rynku

   Dowiesz się:

   • jak znaleźć własną niszę;
   • jak zdobywać zlecenia;
   • jak rozmawiać z klientami.

   Nauczysz się:

   • skalować biznes, by mieć stałe dochody;
   • organizować pracę, by mieć czas na życie.
   Moduł 5

   Praktyki i egzamin

   Sercem kursu jest praktyka.

   • Otrzymasz teksty do korekty, które wspólnie poprawimy podczas warsztatów.
   • Kurs zakończy się egzaminem, który będzie potwierdzeniem zdobytych przez Ciebie kompetencji.
   • Będziesz miała możliwość uczestniczenia w praktykach (pakiety Premium i Mentoring).
   • Otrzymasz imienny certyfikat ukończenia kursu oraz zaświadczenie na druku MEiN (zaświadczenie tylko w pakietach Premium i Mentoring).
   Moduł bonusowy

   Gościnne webinary i szkolenia

   Zyskujesz dostęp do ponad 25 szkoleń
   z zakresu budowania:

   • firmy (prawa, księgowości);
   • marki osobistej;
   • stron internetowych;
   • strategii i marketingu.

   Dzięki tej wiedzy zbudujesz korektorski biznes!

   Zapoznaj się ze szczegółowym programem

   Opinie

   Może zastanawiasz się, czy to aby na pewno kurs dla Ciebie. Nie masz wykształcenia polonistycznego ani doświadczenia w tym zawodzie. Nigdy nie pracowałaś ze słowami.

   Patryk Mueller
   Grupa Pracuj.pl

   Patryk Mueller

   Pani Patrycjo, proszę robić więcej szkoleń! Wszystkie wiadomości zostały przekazane bardzo jasno i zrozumiale.Szkolenie było fantastycznie poprowadzone. Wreszcie zrozumiałem, kiedy stosować przecinki. Nauczyłem się też poprawnie budować zdania.Dzięki ogromnej liczbie ćwiczeń bardzo dużo wyniosłem z zajęć. Otrzymałem też sporo materiałów dodatkowych i wskazówek, z których nadal korzystam.

   Magdalena Więźlak

   Magdalena Więźlak

   Patrycjo, dziękuję za fantastyczny kurs. Dopiero teraz widzę, ile błędów wcześniej robiłam. A byłam przekonana, że tak dobrze znam zasady języka polskiego. Spodobała mi się praca z tekstem i zamierzam dalej zgłębiać tajniki naszego języka.

   Justyna Mroczek-Żal
   @literoliczenie

   Justyna Mroczek-Żal

   Ten kurs to spełnienie marzeń. Daje nie tylko podstawy merytoryczne do wykonywania zawodu korektora, ale uczy wszechstronnie, jak rozwijać własną firmę. Jestem bardzo wdzięczna za to, że dzięki kursowi i opiece Patrycji uzupełniłam świadczone usługi o korektę tekstów specjalistycznych. Kurs wpłynął na moje kompetencje całościowo i podniosłam nawet jakość świadczonych usług księgowych. Polecam z całego serca!

   Sabina

   Sabina

   Dziękuję za kurs. Otworzył mi oczy na to, czym jest korekta. Wiem, że jestem na początku drogi i wiele pracy przede mną. Czuję w sobie otwartość na nowe…

   Aga
   Autorka książek

   Aga

   To była dla mnie czysta przyjemność! Chciałabym, aby ten kurs się nigdy nie skończył, ponieważ od pani Patrycji bije niesamowite ciepło, a profesjonalizm jest na najwyższym poziomie.

   Dominika Waleskiewicz
   korektorka

   Dominika Waleskiewicz

   Chciałam Ci bardzo pogratulować niezwykłego profesjonalizmu. Miałam okazję brać udział w kilku kursach i Twój jest zdecydowanie najlepiej ze wszystkich opracowany. Zapoznawanie się z kolejnymi materiałami to naprawdę czysta przyjemność. Masz też niesamowitą łatwość tłumaczenia skomplikowanych pojęć. Jest to cecha rzadko obecnie spotykana, tym bardziej więc się cieszę, że przed nami jeszcze kilka tygodni wspólnej pracy. 

   Ewa Ambroch

   Ewa Ambroch

   Zaczynałam rok temu, nie mając zielonego pojęcia o korekcie. W tej chwili współpracuję z kilkoma wydawnictwami, dwiema firmami edytorskimi i czasopismem społeczno-kulturalnym. Do tej pory ukazało się 20 książek, które redagowałam. Bardzo Ci dziękuję za niesamowite wsparcie nie tylko podczas kursu, ale również po jego zakończeniu.

   Karolina Kurkiewicz

   Karolina Kurkiewicz

   Jestem ogromnie wdzięczna za wsparcie, profesjonalizm i życzliwość. Kwota zainwestowana w ten kurs jest dla mnie najlepszą inwestycją na przyszłość. Twoje zaangażowanie i pomoc nam, kursantkom, widać na każdym kroku i to jest bezcenne. Mam do Ciebie ogromny szacunek. Dziękuję!

   Maria Bernaciak

   Maria Bernaciak

   Po kursie mam pewność, że jestem w stanie pójść w tym kierunku, stworzyłam swoją stronę, zdobyłam kilku prestiżowych klientów, którzy polecają mnie swoim znajomym. Poszukiwanie własnej niszy to fantastyczny sposób na sukces w tym biznesie.

   Katarzyna Boś

   Katarzyna Boś

   Kurs bardzo mi się podobał. Jestem bardzo zadowolona. Gdyby była kolejna edycja w formie rozwinięcia wiedzy i umiejętności zdobytych podczas tego kursu, bez wahania bym go kupiła. Wiem, że to, co robi Patrycja, to pełen profesjonalizm i esencja pracy korektorskiej.

   Katarzyna Wiśniewska

   Katarzyna Wiśniewska

   Najbardziej spodobało mi się w kursie to, że nie muszę być idealna i świat się nie zawali, gdy umknie mi jakiś błąd. Że mimo przeoczeń nadal będę mogła pracować jako korektorka. I że to żaden wstyd pracować ze słownikiem u boku, bo nie wszystko mam w głowie.

   Magdalena Jakubowska

   Magdalena Jakubowska

   Piękne jest to, że chcesz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Dajesz szansę, pomagasz, mobilizujesz. To wszystko jest nieocenione i niezwykle wartościowe. Skończyłam u Ciebie kurs korekty i jestem z niego bardzo zadowolona.
   Chciałam również wyrazić wielką wdzięczność za to, że spotkałam Cię na mojej drodze. Jesteś jedną z tych Kobiet, które podziwiam i od których chcę się uczyć.

   Renata

   Renata

   Dziękuję za otrzymaną wiedzę, która pomogła mi zacząć pracę w zawodzie. Zdobyłam dzięki niej kilkanaście stałych zleceń, więc inwestycja w kurs już mi się zwróciła kilkukrotnie!

   Izabella Drozdowska-Stasiak

   Izabella Drozdowska-Stasiak

   Zapoznałam się z dotychczasowym materiałem z kursu i chcę powiedzieć, że jest to najbardziej profesjonalnie przygotowany kurs online, w jakim miałam przyjemność dotychczas uczestniczyć.

   Natalia Hermansa
   Lider zespołu korektorów / WSKZ

   Natalia Hermansa

   Chciałam Ci raz podziękować za Twój kurs. Niedawno dostałam awans i jestem teraz Team Liderem ds. korekty i ewaluacji w Dziale Kreatywnym Wyższej Szkoły Kształcenia Zawodowego.
   Awansowałam na lidera zespołu korektorów po niecałym roku pracy na stanowisku redaktora. Do tego od ponad roku utrzymuję współpracę z wydawnictwem, dla którego robię korekty książek specjalistycznych na zlecenie.

   Dzięki Twojemu kursowi udało mi się skutecznie przebranżowić i wrócić do aktywności zawodowej po przerwie związanej z urodzeniem dzieci. Jestem Ci naprawdę wdzięczna, bo uważam, że naprawdę świetnie mnie przygotowałaś i dałaś mi doskonałe podstawy do rozpoczęcia pracy i rozwoju w zawodzie korektorki.

   Maja Kamińska

   Maja Kamińska

   Ten kurs był bardzo pomocny. Dużo konkretów i praktyki. Webinary również były niesamowicie motywujące. Szczególnie ten ostatni był bardzo pozytywny. Pomyślałam sobie, że będę go oglądać za każdym razem, gdy zabraknie mi samozaparcia do poszukiwania klientów.

   Magdalena Abramczyk

   Magdalena Abramczyk

   Ten kurs to wartość sama w sobie. Chciałam robić notatki, a przepisałam wszystko – niemal słowo w słowo – bo każda rzecz była ważna i wartościowa. A do tego płynące z tych materiałów wsparcie i ciepło. Dziękuję!

   Marta Pijanowska-Kwas

   Marta Pijanowska-Kwas

   Jestem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania Patrycji w przekazywanie wiedzy i pomoc, czy to w grupie na Facebooku, czy to w warsztatach korektorskich – wszystko jest tak rzetelnie przygotowane i poukładane, że wykonywanie tych ćwiczeń to dla mnie przyjemność. Mam nadzieję, że po kursie i wykonaniu niezliczonej ilości ćwiczeń odważę się, aby spełnić marzenie i zostać korektorką.

   Goście

   W ostatniej edycji gościliśmy…

   Do każdej edycji zapraszam ekspertów, którzy opowiadają o różnych aspektach prowadzenia biznesu.

   Odpowiadają też na pytania uczestniczek.
   W dwunastej edycji gościliśmy Zuzannę Ilków z Useme i Joannę Rułkowską z Prawo-mamy.pl.

   O wyborze kolejnych gości zadecydujemy wspólnie.

   Tomasz Urbański

   Word + makra

   Magdalena Grabińska

   Księgowość dla początkujących

   Dostęp do archiwum

   Na platformie znajdziesz też archiwalne nagrania z innymi ekspertami.

   O mnie

   Nazywam się Patrycja Bukowska

   Od 2002 roku pracuję ze słowami. Jestem korektorką, dziennikarką, szkoleniowcem. Z sukcesami prowadzę własną firmę, w której dbam o teksty moich klientów, przeprowadzam autorów przez cały proces wydawniczy i szkolę korektorów.

   Pracowałam z wieloma klientami – od małych, jednoosobowych przedsiębiorców po międzynarodowe korporacje.

   Te sukcesy nie wzięły się z niczego.
   Pewnego dnia zadałam sobie pytanie – czy na korekcie można dobrze zarobić?

   Odpowiedź przyszła z czasem, ale zanim to się stało, musiałam się wiele nauczyć. Nie tylko o języku, ale też o prowadzeniu dochodowego biznesu.

   Kosztowało mnie to wiele czasu, wysiłku i mnóstwa pomyłek, których Ty możesz uniknąć.

   W 2006 roku, po kilku latach współpracy z krakowskimi redakcjami prasowymi, postanowiłam założyć firmę korektorską. Nie studiowałam polonistyki, nie miałam też doświadczenia jako korektorka, a na rynku nie było żadnej firmy edytorskiej działającej online. Nie wiedziałam więc, czy uda mi się zrealizować ten plan.

   Obecnie zawód korektorki daje mi wszystko, o czym marzyłam:

   finansową wolność i niezależność, możliwość realizowania własnych pasji, spełniania marzeń (jak choćby tego o przeprowadzce do Hiszpanii), zaspokajania potrzeb związanych z wykonywaniem ciekawej, pełnej wyzwań pracy!

   W 2022 roku ukończyłam studia podyplomowe na kierunku andragogika oraz coaching i tutoring w edukacji

   Dają mi one uprawnienia do nauczania i prowadzenia różnych form kształcenia ludzi dorosłych oraz do prowadzenia indywidualnego, grupowego i zespołowego coachingu i tutoringu.

   Jestem też doświadczonym szkoleniowcem – od 2012 roku uczę, jak zapanować nad słowami i zarabiać na czytaniu. W moich szkoleniach, warsztatach i kursach online uczestniczyło ponad 6000 osób. Jako mentorka wspieram początkujących korektorów w rozwijaniu ich biznesów.

   Kurs korekty tekstu online

   Ty także możesz prowadzić życie, o którym marzysz, i zarabiać na czytaniu!

   Weź udział w kursie i zostań korektorką!

   Kurs korekty tekstu – Zostań korektorką

   Cennik

   Niektóre kursantki zdobyły pierwsze zlecenia już podczas trwania kursu.
   To inwestycja, która naprawdę szybko się zwraca! Zdecyduj, która wersja jest dla Ciebie.

   Chcesz wystartować już teraz?
   A może wolisz bez pośpiechu przygotować się do pracy w tym zawodzie?

   Standard

   2500 zł

   To wersja dla osób, którym nie zależy na informacji zwrotnej.

   Pakiet zawiera:

   • Pełny kurs na platformie kursowej
   • Możliwość zadawania pytań
    w prywatnej grupie
   • Cotygodniowe warsztaty (korekta na żywo)
   • Sesje pytań i odpowiedzi
   • Spotkania z gośćmi
   • Imienny certyfikat ukończenia kursu w formacie PDF

   Najczęściej wybierany

   Premium

   4000 zł

   To wersja bogatsza o:
   praktyki;
   informację zwrotną na temat 3 poprawionych przez Ciebie tekstów;
   zaświadczenie MEiN

   Tylko dla 40 osób!

   Pakiet zawiera:

   • Pełny kurs na platformie kursowej
   • Możliwość zadawania pytań
    w prywatnej grupie
   • Cotygodniowe warsztaty (korekta na żywo)
   • Sesje pytań i odpowiedzi
   • Spotkania z gośćmi
   • 1 konsultację (60 minut)
   • Praktyki z informacją zwrotną
   • Imienny certyfikat ukończenia kursu i zaświadczenie na druku MEiN
   • Dostęp do Klubu Korektorów na 6 miesięcy

   Mentoring

   6000 zł

   To wersja dla najbardziej wymagających
   i gotowych do pracy.
   Tylko dla 5 osób!

   Pakiet zawiera:

   • Pełny kurs na platformie kursowej
   • Możliwość zadawania pytań
    w prywatnej grupie
   • Cotygodniowe warsztaty (korekta na żywo)
   • Sesje pytań i odpowiedzi
   • Spotkania z gośćmi
   • 1 konsultację (60 minut)
   • Praktyki z informacją zwrotną
   • Imienny certyfikat i zaświadczenie na druku MEiN
   • Dostęp do Klubu Korektorów na 6 miesięcy
   • Indywidualny mentoring, czyli 10 spotkań online, podczas których omawiamy Twoje teksty z kolejnych warsztatów (analizujemy też dodatkowe materiały)
   • Pomoc w opracowaniu strategii biznesowej
   Weź kurs na raty!

   Cena kursu to dla
   Ciebie za duży wydatek jednorazowo?

   Nie kalkuluj już kosztów – możesz zapłacić w ratach.
   Rozłóż płatność na 10 rat 0% z PayU.

   Zobacz krótką animację: Kliknij link.

   Dołącz już teraz, bo liczba miejsc jest ograniczona!

   Jeśli masz pytania, napisz do mnie na adres: kurs@bookowska.pl podam Ci szczegóły.

   Wystawiam faktury, a podane kwoty są cenami brutto. Zapisując się na kurs, akceptujesz regulamin sprzedaży dostępny na stronie https://bookowska.pl/regulamin

   Czy wciąż myślisz…

   Dobrze, dobrze, ale kto teraz czyta książki? Statystyki czytelnictwa w Polsce są przerażające.

   Czy korekty naprawdę można się nauczyć na kursie, jeśli nie mam wykształcenia polonistycznego?

   Korektor musi być przecież perfekcjonistą. A jeśli pominę jakiś błąd?

   Czy naprawdę będę mieć na to czas z niemowlakiem na ręku?

   Czy klienci zaufają komuś, kto skończył tylko kurs korekty?

   Czy rzeczywiście da się tak pracować z domu?

   Nie wiem nic o tworzeniu biznesu i zarabianiu „na swoim”, a poza tym nowe przepisy są zupełnie nieatrakcyjne dla przedsiębiorców…

   Jeśli tak, koniecznie obejrzyj to wideo:

   Zaproszenie do Klubu Korektorów

   Być może widziałaś już inne kursy korekty. Dlaczego miałabyś wybrać właśnie mój?

   Kurs Zostań korektorką nie tylko uczy warsztatu oraz zasad poprawności językowej i edytorskiej, lecz także pomaga wystartować w zawodzie.

   Jeśli rzetelnie przerobisz kurs i zdasz egzamin, możesz dołączyć do
   elitarnego Klubu Korektorów. W pakietach Premium i Mentoring otrzymujesz pełny dostęp do Klubu i wszystkich wydarzeń na kwartał.

   Członkostwo w Klubie da Ci:

   • szansę na nowe zlecenia (w Klubie regularnie pojawiają się oferty pracy);
   • możliwość promocji Twojego miejsca w sieci (strona internetowa, media społecznościowe);
   • rozwój zawodowy – regularne szkolenia z zasad poprawności językowej, prowadzenia biznesu i organizacji pracy;
   • wsparcie społeczności – dostęp do prywatnej grupy dla członków Klubu.

   Opinie

   Może zastanawiasz się, czy to aby na pewno kurs dla Ciebie. Nie masz wykształcenia polonistycznego ani doświadczenia w tym zawodzie. Nigdy nie pracowałaś ze słowami.

   Patryk Mueller
   Grupa Pracuj.pl

   Patryk Mueller

   Pani Patrycjo, proszę robić więcej szkoleń! Wszystkie wiadomości zostały przekazane bardzo jasno i zrozumiale.Szkolenie było fantastycznie poprowadzone. Wreszcie zrozumiałem, kiedy stosować przecinki. Nauczyłem się też poprawnie budować zdania.Dzięki ogromnej liczbie ćwiczeń bardzo dużo wyniosłem z zajęć. Otrzymałem też sporo materiałów dodatkowych i wskazówek, z których nadal korzystam.

   Magdalena Więźlak

   Magdalena Więźlak

   Patrycjo, dziękuję za fantastyczny kurs. Dopiero teraz widzę, ile błędów wcześniej robiłam. A byłam przekonana, że tak dobrze znam zasady języka polskiego. Spodobała mi się praca z tekstem i zamierzam dalej zgłębiać tajniki naszego języka.

   Justyna Mroczek-Żal
   @literoliczenie

   Justyna Mroczek-Żal

   Ten kurs to spełnienie marzeń. Daje nie tylko podstawy merytoryczne do wykonywania zawodu korektora, ale uczy wszechstronnie, jak rozwijać własną firmę. Jestem bardzo wdzięczna za to, że dzięki kursowi i opiece Patrycji uzupełniłam świadczone usługi o korektę tekstów specjalistycznych. Kurs wpłynął na moje kompetencje całościowo i podniosłam nawet jakość świadczonych usług księgowych. Polecam z całego serca!

   Sabina

   Sabina

   Dziękuję za kurs. Otworzył mi oczy na to, czym jest korekta. Wiem, że jestem na początku drogi i wiele pracy przede mną. Czuję w sobie otwartość na nowe…

   Aga
   Autorka książek

   Aga

   To była dla mnie czysta przyjemność! Chciałabym, aby ten kurs się nigdy nie skończył, ponieważ od pani Patrycji bije niesamowite ciepło, a profesjonalizm jest na najwyższym poziomie.

   Dominika Waleskiewicz
   korektorka

   Dominika Waleskiewicz

   Chciałam Ci bardzo pogratulować niezwykłego profesjonalizmu. Miałam okazję brać udział w kilku kursach i Twój jest zdecydowanie najlepiej ze wszystkich opracowany. Zapoznawanie się z kolejnymi materiałami to naprawdę czysta przyjemność. Masz też niesamowitą łatwość tłumaczenia skomplikowanych pojęć. Jest to cecha rzadko obecnie spotykana, tym bardziej więc się cieszę, że przed nami jeszcze kilka tygodni wspólnej pracy. 

   Ewa Ambroch

   Ewa Ambroch

   Zaczynałam rok temu, nie mając zielonego pojęcia o korekcie. W tej chwili współpracuję z kilkoma wydawnictwami, dwiema firmami edytorskimi i czasopismem społeczno-kulturalnym. Do tej pory ukazało się 20 książek, które redagowałam. Bardzo Ci dziękuję za niesamowite wsparcie nie tylko podczas kursu, ale również po jego zakończeniu.

   Karolina Kurkiewicz

   Karolina Kurkiewicz

   Jestem ogromnie wdzięczna za wsparcie, profesjonalizm i życzliwość. Kwota zainwestowana w ten kurs jest dla mnie najlepszą inwestycją na przyszłość. Twoje zaangażowanie i pomoc nam, kursantkom, widać na każdym kroku i to jest bezcenne. Mam do Ciebie ogromny szacunek. Dziękuję!

   Maria Bernaciak

   Maria Bernaciak

   Po kursie mam pewność, że jestem w stanie pójść w tym kierunku, stworzyłam swoją stronę, zdobyłam kilku prestiżowych klientów, którzy polecają mnie swoim znajomym. Poszukiwanie własnej niszy to fantastyczny sposób na sukces w tym biznesie.

   Katarzyna Boś

   Katarzyna Boś

   Kurs bardzo mi się podobał. Jestem bardzo zadowolona. Gdyby była kolejna edycja w formie rozwinięcia wiedzy i umiejętności zdobytych podczas tego kursu, bez wahania bym go kupiła. Wiem, że to, co robi Patrycja, to pełen profesjonalizm i esencja pracy korektorskiej.

   Katarzyna Wiśniewska

   Katarzyna Wiśniewska

   Najbardziej spodobało mi się w kursie to, że nie muszę być idealna i świat się nie zawali, gdy umknie mi jakiś błąd. Że mimo przeoczeń nadal będę mogła pracować jako korektorka. I że to żaden wstyd pracować ze słownikiem u boku, bo nie wszystko mam w głowie.

   Magdalena Jakubowska

   Magdalena Jakubowska

   Piękne jest to, że chcesz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Dajesz szansę, pomagasz, mobilizujesz. To wszystko jest nieocenione i niezwykle wartościowe. Skończyłam u Ciebie kurs korekty i jestem z niego bardzo zadowolona.
   Chciałam również wyrazić wielką wdzięczność za to, że spotkałam Cię na mojej drodze. Jesteś jedną z tych Kobiet, które podziwiam i od których chcę się uczyć.

   Renata

   Renata

   Dziękuję za otrzymaną wiedzę, która pomogła mi zacząć pracę w zawodzie. Zdobyłam dzięki niej kilkanaście stałych zleceń, więc inwestycja w kurs już mi się zwróciła kilkukrotnie!

   Izabella Drozdowska-Stasiak

   Izabella Drozdowska-Stasiak

   Zapoznałam się z dotychczasowym materiałem z kursu i chcę powiedzieć, że jest to najbardziej profesjonalnie przygotowany kurs online, w jakim miałam przyjemność dotychczas uczestniczyć.

   Natalia Hermansa
   Lider zespołu korektorów / WSKZ

   Natalia Hermansa

   Chciałam Ci raz podziękować za Twój kurs. Niedawno dostałam awans i jestem teraz Team Liderem ds. korekty i ewaluacji w Dziale Kreatywnym Wyższej Szkoły Kształcenia Zawodowego.
   Awansowałam na lidera zespołu korektorów po niecałym roku pracy na stanowisku redaktora. Do tego od ponad roku utrzymuję współpracę z wydawnictwem, dla którego robię korekty książek specjalistycznych na zlecenie.

   Dzięki Twojemu kursowi udało mi się skutecznie przebranżowić i wrócić do aktywności zawodowej po przerwie związanej z urodzeniem dzieci. Jestem Ci naprawdę wdzięczna, bo uważam, że naprawdę świetnie mnie przygotowałaś i dałaś mi doskonałe podstawy do rozpoczęcia pracy i rozwoju w zawodzie korektorki.

   Maja Kamińska

   Maja Kamińska

   Ten kurs był bardzo pomocny. Dużo konkretów i praktyki. Webinary również były niesamowicie motywujące. Szczególnie ten ostatni był bardzo pozytywny. Pomyślałam sobie, że będę go oglądać za każdym razem, gdy zabraknie mi samozaparcia do poszukiwania klientów.

   Magdalena Abramczyk

   Magdalena Abramczyk

   Ten kurs to wartość sama w sobie. Chciałam robić notatki, a przepisałam wszystko – niemal słowo w słowo – bo każda rzecz była ważna i wartościowa. A do tego płynące z tych materiałów wsparcie i ciepło. Dziękuję!

   Marta Pijanowska-Kwas

   Marta Pijanowska-Kwas

   Jestem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania Patrycji w przekazywanie wiedzy i pomoc, czy to w grupie na Facebooku, czy to w warsztatach korektorskich – wszystko jest tak rzetelnie przygotowane i poukładane, że wykonywanie tych ćwiczeń to dla mnie przyjemność. Mam nadzieję, że po kursie i wykonaniu niezliczonej ilości ćwiczeń odważę się, aby spełnić marzenie i zostać korektorką.

   Najczęściej zadawane pytania

   Sprzedaż kursu będzie trwała od 24 do 31 stycznia 2024 roku.

   Dostęp do treści w panelu kursowym zostanie odblokowany 1 lutego. Po zakupie otrzymasz mail z danymi do logowania na platformie kursowej. 

   Oficjalnie kurs rozpocznie się 5 lutego 2024 roku, a skończy się 31 maja 2024 roku. Dostęp do treści na platformie zostanie odblokowany 1 lutego.

   Login i hasło dostaniesz w osobnym e-mailu zaraz po zaksięgowaniu wpłaty (pamiętaj, że tradycyjne przelewy nie są realizowane natychmiast). Będą one aktywne od razu po zakupie kursu. W razie wątpliwości pamiętaj, że w każdej chwili możesz sprawdzić status swojej płatności, klikając odpowiedni link w mailu z potwierdzeniem transakcji (wysłanym przez PayU). Możesz też napisać na adres: kurs@bookowska.pl.

   Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz wiadomość z danymi do logowania na platformę. Dostęp do treści na platformie zostanie odblokowany 1 lutego. Przez rok możesz korzystać z dostępnych materiałów i z wszystkich aktualizacji. A jeśli zdasz w tym czasie egzamin, otrzymujesz nielimitowany dostęp do platformy.

   Gdybym w przyszłości zamierzała usunąć kurs, powiadomię Cię o tym z co najmniej 3-miesięcznym wyprzedzeniem i dam możliwość pobrania na dysk wszystkich materiałów.

   Dostęp do treści na platformie zostanie odblokowany 1 lutego 2024 roku. Kolejne moduły będą udostępniane progresywnie. Polecam Ci przerabianie kursu zgodnie z zaproponowanym przeze mnie harmonogramem. Będziesz w każdy poniedziałek otrzymywać ode mnie maila z zapowiedzią.

   Aby ułatwić sobie przerabianie kursu, po przeczytaniu danej lekcji możesz ją oznaczyć w panelu kursowym jako ukończoną i w ten sposób śledzić swoje postępy. Lekcje są krótkie, tak aby było Ci łatwiej zaplanować naukę. 

   Wszystkie materiały kursowe masz do dyspozycji o każdej porze dnia i nocy. Możesz się uczyć wtedy, kiedy masz na to czas. Wyjątkiem są warsztaty, sesje pytań i odpowiedzi oraz spotkania z gośćmi.

   Warsztaty odbywają się w każdy poniedziałek, natomiast sesja pytań i odpowiedzi – w każdy czwartek. Rozpoczynamy zawsze o godzinie 19.00 czasu polskiego.

   Spotkania trwają tyle, ile trzeba, żeby odpowiedzieć na wszystkie pytania. Zwykle zajmuje to około 2 godzin. Jeżeli nie możesz być na żywo na Q&A, przesyłasz swoje pytania wcześniej w specjalnej ankiecie, a odpowiedzi usłyszysz w nagranej powtórce, która zostanie udostępniona w panelu kursu po zakończeniu webinaru.

   Terminy spotkań z gośćmi zostaną ustalone w późniejszym terminie.

   Spotkania mentoringowe odbywają się wyłącznie w godzinach mojej pracy (od 9.00 do 15.00). Jeśli nie możesz się spotykać w tych godzinach, napisz do mnie, zanim wykupisz kurs.

   Oczywiście, właśnie po to spotykamy się na sesjach pytań i odpowiedzi oraz na na warsztatach.

   Jeżeli te terminy Ci nie pasują, możesz przysłać pytania wcześniej, a odpowiedź usłyszysz w nagranej powtórce.

   Masz też dostęp do prywatnej grupy na Discordzie, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych uczestników kursu (z poprzednich edycji) oraz ode mnie. 

   Jeżeli powyższe formy Ci nie wystarczają i chcesz skorzystać z indywidualnych konsultacji, zapraszam do zakupu pakietu premium lub mentoringowego.

   Wsparcie w pakietach Premium i Mentoring trwa w czasie kursu i rok po jego zakończeniu. Odpowiadać na Twoje pytania postaram się jak najszybciej, ale tylko w godzinach mojej pracy. Nie korzystam na co dzień z Facebooka (również z Messengera), więc nie kontaktuj się ze mną w ten sposób.

   Z nagrań wideo i quizów możesz korzystać tylko na platformie. Z kolei nagrania audio, lekcje w formacie PDF, ćwiczenia, checklisty i inne materiały dodatkowe możesz pobrać na swoje urządzenie. Jeśli potrzebujesz, możesz je wydrukować.

   Tak, ale tylko w pakietach Premium i Mentoring. Wsparcie trwa w czasie kursu i rok po jego zakończeniu. Odpowiadać na Twoje pytania postaram się jak najszybciej, ale tylko w godzinach mojej pracy. Nie korzystam na co dzień z Facebooka (również z Messengera), więc nie kontaktuj się ze mną w ten sposób.

   Wszystkie materiały będą dostępne na platformie, a spotkania na żywo będą się odbywać na specjalnej platformie webinarowej. Dla kursantów uruchomiłam też specjalną grupę na Discordzie, do której dostęp jest aktywny także po zakończeniu kursu.

   Kurs można kupić w trzech wariantach cenowych.

   Pakiet Standard kosztuje 2500 zł brutto.

   Pakiet Premium kosztuje 4000 zł brutto. 

   Pakiet Mentoring kosztuje 6000 zł brutto.

   Płatności możesz dokonać między 24 a 31 stycznia 2024 roku. roku na stronie sprzedażowej poprzez kliknięcie przycisku pod odpowiednią wersją kursu. Po kliknięciu zostaniesz przekierowana na stronę bezpiecznego systemu płatniczego PayU, gdzie będziesz mogła dokonać zapłaty kartąprzelewem lub wziąć kurs na raty

   Możesz też zapłacić przez PayPal lub Stripe.
   Jeśli masz problem z zapłaceniem za kurs poprzez internetowy system płatności, napisz na adres: kurs@bookowska.pl. Na pewno coś wymyślimy.

   Moja firma jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.12/00032/2019. Dzięki temu możesz się starać o dofinansowanie z urzędu pracy lub ze środków unijnych. O szczegóły musisz zapytać w swoim urzędzie. 

   Jeśli chcesz otrzymać fakturę, to podczas zakupu wprowadź dane w formularzu. Faktura zostanie wygenerowana automatycznie. Dostaniesz ją w osobnym mailu zaraz po opłaceniu zamówienia.

   Aby otrzymać fakturę na firmę zagraniczną, zaznacz odpowiednie okienko w formularzu. 

   Tak, system płatności PayU, z którego korzystam, daje taką możliwość. Decyzję dostajesz z banku – zwykle w ciągu 15 minut. Są to raty 0%. Mżesz rozbić płatność na 3, 5, 6 lub 10 rat. Zobacz krótką (1:21) animowaną prezentację.

   Oprócz tego możesz skorzystać z pożyczki ze środków unijnych. Jeśli jesteś na liście zainteresowanych kursem, otrzymasz ode mnie maila, w którym opisuję możliwości finansowania kursu. 

   Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, napisz na adres kurs@bookowska.pl.

   Możesz się dowiedzieć w swoim urzędzie pracy, czy istnieją programy finansujące szkolenia. Moja firma jest od 2019 roku wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.12/00032/2019. Dzięki temu możesz się starać o takie  dofinansowanie. O szczegóły musisz zapytać w swoim urzędzie. W każdej edycji pojawiają się kursanci skierowani na kurs z urzędu pracy.

   Wystarczy, że podczas zakupu zaznaczysz checkbox „Kup na prezent”. Wraz z potwierdzeniem zamówienia dostaniesz voucher, który będziesz mogła wręczyć osobie obdarowanej.

   Obecnie nie ma takiej możliwości. Indywidualne konsultacje oferuję tylko w pakietach Premium i Mentoring. Liczba miejsc jest ograniczona moimi możliwościami czasowymi.

   Tak. Wśród absolwentów są osoby, które na początku określały siebie jako kompletnie nietechniczne, a teraz z powodzeniem poprawiają teksty, nawet dla prestiżowych klientów.

   Obsługa wszystkich programów jest pokazana w formie wideo, więc możesz się łatwo uczyć, naśladując to, co widzisz na ekranie.

   W razie jakichkolwiek wątpliwości możesz też zadać pytanie w zamkniętej grupie dla kursantów i zawsze dostaniesz odpowiedź.

   Oczywiście! W kursie uczę fundamentów pracy w tym zawodzie. Nie musisz mieć wykształcenia polonistycznego ani doświadczenia. Większość osób uczestniczących w kursie zaczyna od zera.

   Niezależnie od wykształcenia czeka Cię dużo pracy. Ale jestem i towarzyszę Ci na tej drodze.

   Absolwentkami mojego kursu są asystentki, nauczycielki muzyki, historii, przedszkolanki, fotografki, logopedki, geodetki, tłumaczki, lekarze weterynarii, marketingowcy, księgowe, archeolożki. Twoje wykształcenie może być atutem w pracy.

   A jeśli się zastanawiasz, czy sobie poradzisz, przeczytaj wywiady z absolwentkami kursu (niektóre są też w formie podcastów). 

   Wśród uczestników są osoby, które skończyły polonistykę i mają za sobą pierwsze doświadczenia, a mimo to mówią, że kurs bardzo im pomógł. Natomiast Twoje doświadczenia mogą być inne. Zanim podejmiesz decyzję, zapoznaj się ze szczegółowym programem kursu i zobacz, czy jego zakres poszerza to, co już wiesz. A jeśli wciąż masz pytania, napisz na adres kurs@bookowska.pl. Postaram się wszystko wyjaśnić.

   Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu otrzymasz imienny certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności (w formacie PDF). Możesz go np. udostępnić na LinkedIn, pokazać pracodawcy lub załączyć do CV.

   W pakietach Premium i Mentoring dodatkowo wyślę Ci wydrukowane zaświadczenie (zawierające zakres i harmonogram kursu) wydane na podstawie § 22 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 19 marca 2019 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (DzU, poz. 652).

   Moja spółka jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.12/00032/2019).

   Zawód korektora nie znajduje się na liście zawodów regulowanych w krajach Unii Europejskiej. To znaczy, że nie wymaga posiadania specjalnych kwalifikacji zawodowych, których uzyskanie ujęte jest w przepisach prawa. 

   Spotykamy się raz w tygodniu na 60 minut i wspólnie omówimy poprawiane przez Ciebie teksty. Materiały otrzymasz z wyprzedzeniem, by samodzielnie przygotować korektę.
   Możemy też w czasie spotkania opracować strategię biznesową i przygotować harmonogram publikacji w mediach społecznościowych.
   Spotkania mentoringowe odbywają się wyłącznie w godzinach mojej pracy (od 9.00 do 15.00). Jeśli nie możesz się umawiać w tych godzinach, napisz do mnie, zanim wykupisz kurs.

   Kurs korekty tekstu

   Zostań korektorką

   Naucz się od praktyka z 20-letnim doświadczeniem, jak zdobyć nowy zawód, który daje konkretne pieniądze i satysfakcję z pracy!

    Klikając przycisk, wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości od Bookowska.pl. Możesz ją w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności i regulaminie.

    Social media