fbpx

Nie musisz samotnie podążać przedsiębiorczą ścieżką.


Jest taki świat, w którym pasja do słów łączy się z profesjonalizmem i wsparciem.
Ten świat to Klub Korektorów – jest to nie tylko miejsce pracy, lecz także przestrzeń, w której każdy może się rozwijać się, zdobywać doświadczenie i budować swoją ścieżkę zawodową w otoczeniu osób o podobnych zainteresowaniach.

To miejsce, w którym rozwiniesz skrzydła!

  Klikając przycisk, wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości od Bookowska.pl. Możesz ją w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności i regulaminie.

  Opinie

  Jeżeli się zastanawiasz, czy warto dołączyć, to zapoznaj się z opiniami Klubowiczek.

  Marcelina Thiel

  Marcelina Thiel

  Warto! Oprócz fachowego doradztwa, praktycznego podejścia do zagadnienia można także zaczerpnąć oddechu, przeczytać coś ciekawego, podzielić się czymś w ogóle niezwiązanym z korektą. Poznać ludzi i dowiedzieć się, że moje rozterki nie są tylko moje.

  Bożena Hanek

  W Klubie Korektorów spotkasz osoby, które na pewno Ci doradzą, gdy będziesz mieć wątpliwości językowe. Jest dużo kanałów tematycznych, bo nie samą korektą żyje człowiek. Zapraszani są wyjątkowi goście. Panuje ciepła, życzliwa atmosfera.

  Ola Wołosiuk-Burda

  Ola Wołosiuk-Burda

  Klub Korektorów to kopalnia wiedzy, szkolenia na czasie oraz fantastyczne klubowiczki. Bardzo się cieszę, że tu trafiłam. Szukałam odpowiedniego kursu dla siebie, a Klub był niejako dodatkiem do szkolenia. Kurs ukończyłam, a w Klubie zostałam.

  Joanna Haremza

  Joanna Haremza

  Nie zastanawiaj się! To niesamowite miejsce, w którym od początku dostajesz wsparcie. Obce sobie (początkowo) osoby bezinteresownie pomagają i dzielą się wiedzą, doświadczeniem, czasem i słowem pocieszenia, jeśli trzeba. Tutaj sukcesy innych cieszą jak własne. A kiedy w końcu spotkacie się na żywo, to jak spotkanie z dawno niewidzianymi przyjaciółmi!

  Karolina Piskorz

  Karolina Piskorz

  Klub to cudowne miejsce. Zawsze można liczyć na wsparcie i zrozumienie. Dziewczyny bardzo chętnie dzielą się swoją wiedzą, z której można czerpać garściami. Sukcesy klubowiczek są niesamowite i motywują do pracy i działania. To jedna wielka rodzina i cieszę się, że mogę być jej częścią. Karolina Piskorz

  Ola

  Ola

  Chciałabym polecić Klub jako miejsce bardzo wspierające na różnych polach, pełne życzliwych i sympatycznych osób!

  Magdalena Gonta-Biernat

  Magdalena Gonta-Biernat

  Klub to najgenialniejsza społeczność tego świata szarych eminencji poprawnie napisanych książek. Piękni ludzie! Niesamowita moc obecności i wsparcia. I idealne miejsce ploteczek i wspólnego skupienia nad pracą. Polecam! Magdalena Gonta-Biernat

  Beata Bujko

  Beata Bujko

  Klub to cudowne miejsce. Jestem tu od 2 miesięcy, ale jedno już wiem, to jedna wielka rodzina, na którą można liczyć zawodowo i prywatnie. To ludzie, którzy są życzliwi i chętni do pomocy na każdym kroku. To niesamowite miejsce, w którym nie ma konkurencji. Klub to wyjątkowe osoby. Bardzo się cieszę, że tu trafiłam!

  Karolina Klinowska

  Karolina Klinowska

  Klub to korektorska rodzina, która wspiera w pracy i życiu prywatnym. To o wiele więcej niż zwykła grupa branżowa. To wspaniali ludzie, którzy dopingują, rozwiewają językowe dylematy, podsyłają oferty pracy, polecają ciekawe publikacje. To miejsce i życzliwe osoby, dzięki którym praca korektora/redaktora jest łatwiejsza i przyjemniejsza. Polecam! Karolina Klinowska

  Monika Knapik

  Monika Knapik

  Z całego serca polecam KK, a Discorda klubowego mam wszędzie: na telefonie i na obu komputerach – i niemal zawsze w tle i pod ręką! Klub jest świetny! Monika Knapik

  Marlena Burzyńska

  Marlena Burzyńska

  Bardzo się cieszę, że jestem w Klubie. Jest to miejsce, w którym zdobywam doświadczenie i sięgam po wiedzę. Najważniejsze jednak jest to, że do Klubu należą wspaniałe, wyjątkowe i wspierające osoby. Dziękuję! ❤️ Marlena Burzyńska

  Justyna Mroczek–Żal

  Justyna Mroczek-Żal

  To jest zawodowy ewenement. Zamiast patrzeć na siebie bykiem, widząc w sobie konkurencję, wspieramy się każdego dnia. To jest miejsce, w którym nawet przecinki się uśmiechają. Poza tym jest tu wiele mądrych życiowo osób, które dzielą się swoim doświadczeniem. Uwielbiam, kocham. ❤️ Justyna Mroczek-Żal

  Aleksandra Wrońska

  Aleksandra Wrońska

  W Klubie jest świetnie! Codziennie mam kontakt z korektą tekstów, szlifuję swoje umiejętności. A od dziewczyn można uzyskać wsparcie w każdym temacie. ❤️ Aleksandra Wrońska

  Olga Smolec-Kmoch

  Olga Smolec-Kmoch

  Ja sobie teraz nie wyobrażam życia bez Klubu i bez Was, Dziewczyny. ❤️ Razem możemy jeszcze więcej! Nasze spotkania są bardzo budujące. Tyle wsparcia nie znajduję nigdzie indziej! Olga Smolec-Kmoch

  Monika Knapik

  Monika Knapik

  Nie wyobrażam sobie życia bez Klubu. Wiem, że tu jest moje miejsce, tu zawsze dostanę wsparcie (mierzone na wiaderka) i ogrom wiedzy! Nie wyobrażam sobie, że mogłoby go nie być. ❤️

  Dołącz do nas jeśli…

  Marzysz o tym, by lepiej organizować swoją pracę, by działać skutecznie i mieć czas dla rodziny i dla siebie.

  Wciąż jedną nogą tkwisz w pracy na etacie i nie masz pomysłu na to, jak zacząć zarabiać „na swoim”.

  Czasami czujesz się niepewnie. Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i porozmawiać o swoich wątpliwościach z innymi korektorami.

  Masz już za sobą kilka małych zleceń, ale nie wiesz, jak odnaleźć się w biznesie online i wciąż brakuje Ci stabilności finansowej.

  Całkiem nieźle radzisz sobie na rynku korektorskim, ale zwyczajnie brakuje Ci osób do wspólnej pracy, pogaduszek, zadawania pytań, rozwiązywania nieoczywistych problemów językowych.

  Jeśli któreś z tych zdań jest o Tobie, to Klub Korektorów jest dla Ciebie!

  Co zyskasz, dołączając do Klubu Korektorów?

  wskazówka Bookowska.pl

  Dostęp do ekskluzywnych materiałów edukacyjnych

  Klub oferuje bogatą bibliotekę zasobów – od artykułów i poradników po nagrania szkoleń i warsztatów. To wszystko zostało przygotowane, aby pomóc Ci szlifować umiejętności i poszerzać wiedzę na każdym etapie Twojej korektorskiej drogi.

  Zlecenia i możliwość rozbudowania portfolio

  Otrzymasz dostęp do wyselekcjonowanych ofert pracy, co jest nieocenionym zasobem dla każdego, kto chce rozwijać swoje korektorskie portfolio i zdobywać doświadczenie w praktyce. Regularnie pojawiają się tutaj zlecenia ode mnie, które są dostępne wyłącznie dla członków klubu.

  Rozwój kompetencji językowych i biznesowych

  Oprócz szlifowania umiejętności korektorskich Klub pomaga swoim członkom w rozwijaniu kompetencji biznesowych niezbędnych do prowadzenia własnej działalności. Od marketingu po zarządzanie czasem – wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces na rynku.

  Współpraca i networking

  Bycie członkiem klubu to również możliwość pracy w otoczeniu osób, które podzielają Twoje zainteresowania. Wspólne projekty, sesje coworkingowe i nieformalne spotkania to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i budowania trwałych relacji zawodowych.

  Wsparcie społeczności i motywacja

  Klub Korektorów to przede wszystkim społeczność, która oferuje wsparcie na każdym kroku. Bez względu na to, czy potrzebujesz porady, motywacji, czy po prostu chcesz podzielić się swoimi sukcesami, zawsze znajdziesz tu otwarte uszy i serca.
  Bardzo dużo mówi się o wolności w pracy „na swoim”, ale trochę mniej o tym, że czasem jest trudniej i warto mieć obok siebie kogoś, kto nas wtedy zmotywuje do działania.

  Eksperci w sezonie czerwiec 2024 – maj 2025

  4 nowe warsztaty w tej edycji poprowadzą:

  Kornelia Dąbrowska, redaktorka z wieloletnim stażem, recenzentka, trenerka kreatywnego pisania

  Katarzyna Krzywicka, adwokatka, specjalistka w zakresie prawnych aspektów wykorzystywania sztucznej inteligencji

  Danuta Rolinger-Bednarska, doświadczona PR-owiec, strateżka komunikacji, właścicielka butikowej agencji Rolinger PR

  Artur Czesak, językoznawca, współzałożyciel i redaktor Dobrego słownika

  Co czeka na Ciebie po przekroczeniu wirtualnych drzwi Klubu Korektorów?

  Otrzymasz dostęp do niepublikowanych nigdzie indziej ścieżek eksperckich. Są to sesje interaktywne, podczas których uczestnicy mogą zadawać pytania i wymieniać się doświadczeniami. Możesz pracować na żywo podczas warsztatów przygotowanych specjalnie dla członków klubu. Oprócz tego masz dostęp do wszystkich archiwalnych nagrań z dotychczasowymi gośćmi. Nagrania możesz oglądać w każdej chwili, z dowolnego miejsca na świecie!

  • ​Anna Dyl (asertywność w relacjach z klientami + rozwijanie biznesu),
  • Natalia Dołżycka (organizacja pracy),
  • Klaudia Fabian-Wieciech (syndrom oszusta),
  • Aneta Piątek-Zwierzak (trenerka personalna – zestaw ćwiczeń na lędźwie, kark i nadgarstki),
  • Gosia Galbas ( joga – seria warsztatów),
  • ​Marta Zawadowska (mastermindy jako sposób na rozwój biznesu),
  • ​dr Łukasz Szałkiewicz (szkolenie o słownikach)
  • dr Artur Czesak z Dobrego słownika (korekta z ekspertem),
  • ​Olga i Michał Wilczyńscy (jak zaplanować działania mediach społecznościowych),
  • ​Joanna Chrzan (księgowość),
  • ​Agnieszka Prylińska (korekta tekstów tłumaczonych),
  • Kinga Konopelko (działalność nierejestrowa),
  • Marta Łysek (rozmowa o tekstach okiem autorki i redaktorki literatury),
  • Patrycja Zagórska (transkrybcja),
  • Wojtek Kołodziejczak (marka osobista na LinkedIn),
  • Tomasz Urbański (Word + makra),
  • Joanna Rułkowska (prawa mamy i działalność nierejestrowa),
  • Izabela Błażowska (zmiana zawodowa),
  • Aneta Rumińska (marka osobista),
  • Katarzyna Matejczuk (teksty SEO),
  • Dorota Wołkowska (pozyskiwanie klientów na Instagramie),
  • Krzysztof Bukowski (skład tekstów),
  • Lidia Krawczyk (jak zarabiać w biznesie)
  • Katarzyna Krzywicka (jak umowa z klientem chroni Twój interes),
  • Magdalena Grabińska (księgowość dla korektorów),
  • Beata Dąbrowska (prosty język),
  • Oliwia Zaborowska (jak się uczyć i robić notatki),
  • Kornelia Dąbrowska (jak pisać recenzje)

  Regularnie na platformie pojawią się oferty pracy i zlecenia ode mnie. Angażujemy się również w akcje charytatywne, bo potrafimy także bezinteresownie dzielić się naszymi umiejętnościami. Nabierzesz pewności siebie i zyskasz potwierdzenie zdobywanych umiejętności. W ramach praktyk otrzymasz ode mnie feedback, a Twoje nazwisko zostanie wpisane do stopki redakcyjnej.

  Korektorzy to zazwyczaj introwertycy, ale czasem potrzebują obecności innych osób. W samotnej pracy sesje focusowe to najlepszy sposób na skupienie. Wiedzą o tym Ci, którzy choć raz na nich byli. Coworking jest czynny całą dobę.

  Możesz dołączać na trzy oficjalne sesje wspólnej pracy:

  • focus na pracę (redakcja, korekta, copywriting, rewizja) – we wtorki wspólnie pracujemy nad korektą, redakcją i pisaniem tekstów. Przychodzimy pracować w pełnym skupieniu. Na początku spotkania deklarujemy się, co planujemy zrobić, później pracujemy w ciszy, a na końcu podsumowujemy, ile udało nam się zrobić.
  • focus na naukę – czekają na Ciebie kursy, webinary, książki i inne materiały edukacyjne, na które zawsze brakuje Ci czasu? A może chcesz pouczyć się do egzaminu? Przyjdź w czwartek – przez dwie godziny każdy z nas przeznacza czas na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności.
  • focus na własny biznes – wpadnij, jeśli planujesz pracować nad swoim biznesem. To dwie godziny, w których dopracowujemy swoje oferty, wystawiamy faktury, przygotowujemy portfolio, pracujemy nad materiałami promocyjnymi, wpisami do mediów społecznościowych, newsletterami i wszystkim, co służy rozwojowi naszych biznesów.

  Zapraszamy Cię też na poniedziałkową kawkę – przyjdź, napij się z nami kawy na dobry początek tygodnia i poznaj klubowiczów trochę bliżej. Rozmawiamy o swoich projektach i o tym, co u nas słychać, wymieniamy się nowinkami branżowymi (aktualności z branży wydawniczej, ciekawostki, ważne wydarzenia).

  Możesz też umawiać się z innymi klubowiczami na indywidualne spotkania.

  Naszym miejscem spotkań jest darmowa aplikacja Discord.
  Otrzymasz nieograniczony dostęp do naszego forum (blisko 70 kanałów na Discordzie) – możesz tam pracować wspólnie z innymi korektorami i rozmawiać w specjalnych pokojach tematycznych. Każdego dnia od wczesnych godzin porannych do późnej nocy dyskutujemy tam o problemach, które spotykamy w naszych zleceniach. Zadawaj pytania, rozwiewaj swoje językowe wątpliwości, dyskutuj, dziel się wiedzą z innymi.

  Dzielimy się też swoimi doświadczeniami, problemami. Chwalimy się naszymi sukcesami.
  Wymieniamy się zleceniami (regularnie na platformie pojawiają się propozycje współpracy i zlecenia ode mnie oraz oferty od innych klubowiczek.

  Można też się umówić na spotkania na żywo w ramach coworkingu.

  Co miesiąc spotykamy się, by wspólnie poprawić tekst. Co kilkadziesiąt par oczu to nie jedna! W poprzednich edycjach wspólnie robiłyśmy korektę lub redakcję różnych gatunków, m.in. notatki wizualnej, okładki książki, artykułu do czasopisma, wpisu blogowego, przepisu, opowiadania, książki podróżniczej, bajki, broszury. Będziesz mogła obejrzeć 32 nagrania korekt na żywo, by zobaczyć, jakie błędy dostrzegają inne korektorki i jak je poprawiają.

  Spotkania klubowe, w czasie których rozmawiamy na tematy związane z prowadzeniem firmy, kulisami pracy korektora i redaktora, self-publishingiem. Dzielimy się też naszymi doświadczeniami, wątpliwościami, np.:

  • na ile (za ile?) możemy łączyć pracę z naszymi przekonaniami i wartościami;
  • czy możemy edukować naszych klientów czy ściśle trzymamy się słowników;
  • co robić, gdy klient nie chce nam zapłacić, albo upiera się, że nasz praca nie była dobrze wykonana;
  • narzędzia, które nam ułatwiają pracę; jak powinna wyglądać idealna ścieżka współpracy z klientem, od propozycji do zapłaty;
  • balans między życiem prywatnym a zawodowym – nic na to nie poradzę, że lubię pracować.


  Po godzinach rozmawiamy o naszych pupilach, hobby i o naszej codzienności. Polecamy sobie planszówki, ciekawe miejscówki na wakacje, rekomendujemy dobre książki, szkolenia. Mamy też własną playlistę na Spotify.

  Wspólnie z innymi członkami klubu mierzymy się z różnymi wyzwaniami. Zawodowymi i osobistymi (dbanie o aktywność fizyczną oraz o zdrowie).
  Regularnie organizowane wyzwania są doskonałym sposobem na motywację do pracy, rozwijania swoich umiejętności. Dbamy o aktywność, uczestnicząc w wyzwaniu krokowym (wspólnymi siłami przemierzyliśmy już Europę, Australię, Afrykę, Amerykę).

  Wyzwania są też połączone z tematami proponowanymi przez ekspertów. W planach wspólne budowanie oferty i portfolio. A także tworzenie i aktualizowanie treści na strony internetowe.

  Dla wszystkich członków klubu – stały rabat na produkty ze sklepu oraz wiele innych zniżek i promocji!

  Klub organizuje również zloty i spotkania, które dają szansę na osobiste spotkanie z innymi członkami społeczności. To czas, gdy wirtualne relacje przenoszą się do realnego świata, umacniając poczucie przynależności i wspólnoty.

  O mnie

  Nazywam się Patrycja Bukowska

  Od 2002 roku pracuję ze słowami. Jestem korektorką, przedsiębiorczynią, szkoleniowcem.

  Pomagam przedsiębiorcom wzmacniać pozycję eksperta i profesjonalny wizerunek marki dzięki poprawnym językowo tekstom i estetycznie wydanym publikacjom. Przeprowadzam autorów przez cały proces wydawniczy. Jestem partnerem Empik Selfpublishing.

  Od dekady prowadzę warsztaty i szkolenia, dzięki którym ponad 9 tysięcy osób zdobyło nowe kompetencje językowe i przygotowało się do pracy w zawodzie korektora. Jestem mentorką początkujących korektorów i założycielką Klubu Korektorów.

  Po wielu latach spełniłam swoje marzenie i przeniosłam się do słonecznej Walencji. Lubię żyć lokalnie, ale również mieć świadomość, że świat stoi przede mną otworem. Prowadzę biznes na moich zasadach, dlatego mam czas dla siebie i moich bliskich. Mogę rozwijać swoje pasje i zdobywać nowe kompetencje.

  Mam obsesję na punkcie kawy cortado, uwielbiam koty. Nic tak nie dodaje mi energii, jak squash, jazda na rowerze, spacer wzdłuż plaży i rozmowy z ludźmi. Głowę mam zawsze pełną pomysłów. Jestem cierpliwa (taki jest fakt – nie pytaj moich dzieci).

  Obecnie prawdopodobnie popijam kawę albo świeżo wyciskany sok pomarańczowy i zastanawiam się nad tym, w jaki jeszcze sposób mogę Ci pomóc.

  Patrycja-Bukowska – jak współpracować z korektorem

  Jak działa klub?

  Łączymy siły, by rozwijać się razem!
  Klub Korektorów to więcej niż program subskrypcyjny obejmujący platformę edukacyjną i forum społecznościowe – to społeczność, która wspiera się na każdym kroku. Od wspólnych sesji korekty na żywo przez coworking, aż po nieformalne spotkania i wyzwania.​​​​​

  Jeśli te wartości rezonują z Tobą, dołącz do nas już dziś i zacznij swoją przygodę w Klubie Korektorów.
  Klub to miejsce uniwersalne, które dostosowuje się do indywidualnych potrzeb jego członków. Bo każdy chce rozwijać się w inny sposób.

  Wybierz subskrypcję
  Dołącz na 3, 6, lub 12 miesięcy. Dłuższe subskrypcje oznaczają większe oszczędności!

  Dołącz i ciesz się korzyściami
  Po opłaceniu zamówienia natychmiast otrzymasz dostęp do wszystkich zasobów klubu.

  Przedłuż swój dostęp
  Gdy Twój okres subskrypcji będzie się kończył, wyślę Ci przypomnienie, abyś mogła przedłużyć dostęp na dowolny czas!

  Karolina Klinowska

  Karolina Klinowska

  Klub Korektorów to przestrzeń, która jest połączeniem: poradni językowej, szkoleń, platformy edukacyjnej i mediów społecznościowych. Klub to grupa zaufanych ludzi z branży, którzy służą wsparciem i pomocą. A że większość z nas pracuje zdalnie, taka grupa wsparcia jest niezmiernie potrzebna. Klub to nasz zawór bezpieczeństwa, to miejsce, w którym możemy dzielić się doświadczeniami – zarówno bolączkami, trudnościami czy porażkami, jak i radościami czy sukcesami.

  Beata Wojtuś-Wawrzeń

  Beata Wojtuś-Wawrzeń

  Klub Korektorów to świetne miejsce, w którym można nabyć praktyczne umiejętności wykonywania redakcji/korekty dzięki warsztatom na żywo, pogłębić wiedzę na temat wszystkiego, co potrzebne w pracy, np. prowadzenie firmy, księgowość, social media, organizacja.

  Klub to także wsparcie w pracy nad tekstem. Jeśli czegoś nie wiem lub chcę się upewnić, wystarczy opisać sytuację na odpowiednim kanale na klubowym Discordzie, a na pewno ktoś pomoże.

  Katarzyna Osińska

  Katarzyna Osińska

  Dla mnie jest to miejsce, które daje mi poczucie bezpieczeństwa; mogę pomału wychodzić z mojej strefy komfortu, bo wiem, że w razie czego mam gdzie szukać pomocy i wsparcia. Klub to także nowe możliwości: zlecenia, rozwój, wartościowe znajomości.

  Jestem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania Patrycji i Krzysztofa: jesteście często obecni na Discordzie i zawsze gotowi do udzielenia odpowiedzi czy pomocy. To jest naprawdę profesjonalne, a tak po ludzku – bardzo miłe. Myślę, że ta Wasza serdeczność udziela się członkom Klubu i stąd panuje tutaj tak fantastyczna atmosfera. Dziękuję!

  Weronika May

  Weronika May

  Jeśli się zastanawiacie, to moim zdaniem warto! Naprawdę – tyle wsparcia i wiedzy (i śmiechu) to nigdzie indziej! Ja jestem w Klubie prawie od początku i ładuję tu akumulatory! Chyba najlepszy jest Discord, no i szybka pomoc dziewczyn – nie tylko językowa! Klub to niesamowite miejsce, w którym spotkałam bardzo mądre osoby, otrzymałam wsparcie i motywację do działania. ? Oprócz porad, informacji, webinarów jest też dużo śmiechu, żartów, czasem narzekań i dzielenia się smaczkami (nie tylko korektorskimi)! Weronika May

  Emilia Staszak

  Emilia Staszak

  Od niedawna jestem w Klubie Korektorów, ukończyłam też kurs Zostań korektorką u Patrycji. Zostałam bardzo ciepło przyjęta przez społeczność profesjonalnych korektorek.

  Otrzymałam mnóstwo wiedzy i nabyłam konkretne umiejętności potrzebne w pracy korektorki. Nigdy nie przypuszczałam, że w dzisiejszych czasach znajdę tyle wsparcia wśród obcych (jak się zdawało) osób. Serdecznie dziękuję!

  Dorota Honek-Sac

  Dorota Honek-Sac

  Jeżeli chodzi o Klub Korektorów, to żałuję tylko, że wcześniej w pełni z niego nie korzystałam. Kiedy miałam chwilę zwątpienia w siebie i w swoje możliwości, to właśnie dziewczyny z Klubu na czele z Patrycją przekonały mnie, że nie mogę się poddawać, że powinnam walczyć o swoje marzenia. Dostałam od tych wspaniałych i mądrych kobiet tyle ciepła i wsparcia, ile nie doświadczyłam od nikogo. Dziękuję Wam za rozmowy nie tylko o języku. Dzisiaj już nie wyobrażam sobie życia bez Klubu i bez Was, Dziewczyny! ❤

  Cennik

  Cena Klubu to dla Ciebie za duży wydatek jednorazowo?

  Rozłóż płatność na 10 nieoprocentowanych rat (RRSO 0%) z PayU.

  3 miesiące

  297 zł  99 zł za miesiąc

  • Możliwość korzystania z Klubu Korektorów przez 3 miesiące, w tym z platformy wiedzy oraz z forum na Discordzie
  • Dostęp do bazy ofert pracy
  • Udział w warsztatach z jednym ekspertem
  • 3 wspólne korekty na żywo (+ nagrania archiwalnych spotkań)
  • Nagrania praktycznych warsztatów i webinarów z organizacji pracy, zmiany zawodowej, asertywności, relacji z klientem, produktywności
  • Korektorski coworking – sesje wspólnej pracy 3 razy w tygodniu
  • Możliwość uczestnictwa w Zlocie Klubu Korektorów
  • Lipiec zawsze gratis (wakacje klubowe)

  Najczęściej wybierany

  6 miesięcy

  495 zł

  82,5 zł za miesiąc

  • Oszczędzasz 99 zł w stosunku do płatności za 3 miesiące (1 miesiąc gratis)
  • Możliwość korzystania z Klubu Korektorów przez 6 miesięcy, w tym z platformy wiedzy oraz z forum na Discordzie
  • Dostęp do bazy ofert pracy
  • Udział w warsztatach z dwoma ekspertami
  • 6 wspólnych warsztatów (korekt na żywo)+ nagrania archiwalnych spotkań)
  • Nagrania praktycznych warsztatów i webinarów z organizacji pracy, zmiany zawodowej, asertywności, relacji z klientem, produktywności
  • Korektorski coworking – sesje wspólnej pracy 3 razy w tygodniu
  • Możliwość uczestnictwa w Zlocie Klubu Korektorów
  • Lipiec zawsze gratis (wakacje klubowe)

  12 miesięcy

  792 zł

  66 zł za miesiąc

  • Oszczędzasz 396 zł w stosunku do płatności za 3 miesiące (4 miesiące gratis)
  • Możliwość korzystania z Klubu Korektorów przez rok, w tym z platformy wiedzy oraz z forum na Discordzie
  • Dostęp do bazy ofert pracy
  • Udział w warsztatach z czterema ekspertami
  • 12 wspólnych korekt na żywo (+ nagrania archiwalnych spotkań)
  • Nagrania praktycznych warsztatów i szkoleń z organizacji pracy, zmiany zawodowej, asertywności, relacji z klientem, produktywności
  • Korektorski coworking – sesje wspólnej pracy 3 razy w tygodniu
  • Możliwość uczestnictwa w Zlocie Klubu Korektorów
  • Lipiec zawsze gratis (wakacje klubowe)

  Najczęściej zadawane pytania

  To przestrzeń online, w której możesz pracować razem z innymi korektorami, być częścią językowej społeczności, jak również korzystać z szeregu materiałów wiedzowych oraz praktycznych szkoleń, wyzwań czy warsztatów, które wspierają Twoją pracę i zawodowy rozwój.

  Dostęp do Klubu Korektorów możesz wykupić na 3, 6 lub 12 miesięcy.

  Wersje różnią się między sobą cenami, z czego najkorzystniejszy jest wariant na rok:

  – W opcji na 3 miesiące płacisz za każdy miesiąc 99 zł (łącznie 297 zł).

  – W opcji na 6 miesięcy płacisz za każdy miesiąc 99 zł, ale jeden dostajesz GRATIS! (łącznie 495 zł).

  – W opcji na 12 miesięcy płacisz za każdy miesiąc 99 zł, ale aż 4 miesiące dostajesz GRATIS! (łącznie 792 zł).

  Tak. Każde ze szkoleń ujętych w programie Klubu będzie dostępne tylko dla aktywnych członków Klubu.

  Nie, w Klubie znajdują się zupełnie inne materiały. Nawet jeśli powtórzy się ekspertka, to temat szkolenia lub webinaru na pewno będzie inny.

  Program trwa rok. Kolejna możliwość dołączenia do Klubu będzie w maju 2024 roku.

  Dostęp do platformy masz tak długo, jak długo utrzymujesz aktywną subskrypcję. Subskrypcja nie jest odnawiana automatycznie.

  Prowadzę działalność gospodarczą. Jeśli chcesz dostać fakturę, w trakcie dokonywania płatności zaznacz okienko „Chcę fakturę”. Zostanie ona automatycznie wystawiona i przesłana na Twoje konto.

  Sprzedaż tegorocznej edycji zakończyła się 11 czerwca.

  Kolejna edycja rozpocznie się w listopadzie 2024 roku.

  Z udziału możesz zrezygnować wraz z końcem pakietu, który wykupiłaś. Tracisz wtedy jednak możliwość zalogowania się na platformę Klubu.

  O zbliżającym się wygaśnięciu dostępu do Klubu przypomnimy Ci e-mailem. Jeśli nie przedłużysz subskrypcji w terminie, stracisz możliwość zalogowania się na platformę Klubu. Kolejna okazja, by dołączyć do Klubu będzie jesienią 2024 roku.

  Klub Korektorów wspiera Cię w codziennej pracy

  Wiem, że korekta to Twoja pasja – chcesz panować nad słowami i rozwijać swój biznes, ale czujesz, że wciąż błądzisz po omacku, przytłacza Cię doświadczona konkurencja i hamuje perfekcjonizm.

  Czas się nauczyć, jak pracować efektywnie, dobrze wyceniać swoją pracę, zdobywać doświadczenie i umiejętności.

  Mam na to sprawdzone sposoby, dzięki którym z łatwością wzbogacisz swój warsztat i zaczniesz z przekonaniem oferować swoje usługi.

   Klikając przycisk, wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości od Bookowska.pl. Możesz ją w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności i regulaminie.

   Social media