Rozwiń skrzydła

Szukasz ciekawych ofert pracy? Stawiasz pierwsze kroki w nowym zawodzie?
Dołącz do Klubu Korektorów

Jest taki świat, w którym pasja do słów łączy się z profesjonalizmem i wsparciem.
Ten świat to Klub Korektorów – jest to nie tylko miejsce pracy, lecz także przestrzeń, w której każdy może się rozwijać się, zdobywać doświadczenie i budować swoją ścieżkę zawodową w otoczeniu osób o podobnych zainteresowaniach.

To miejsce, w którym rozwiniesz skrzydła!

  Klikając przycisk, wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości od Bookowska.pl. Możesz ją w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności i regulaminie.

  Opinie

  Jeżeli się zastanawiasz, czy na naszym Discordzie hula wiatr: nie ma ludzi, a na forum straszą posty sprzed pół roku, to zapoznaj się z opiniami Klubowiczek.

  Karolina Piskorz

  Karolina Piskorz

  Klub to cudowne miejsce. Zawsze można liczyć na wsparcie i zrozumienie. Dziewczyny bardzo chętnie dzielą się swoją wiedzą, z której można czerpać garściami. Sukcesy klubowiczek są niesamowite i motywują do pracy i działania. KK to jedna wielka rodzina i cieszę się, że mam możliwość być jej częścią. Karolina Piskorz

  Ola

  Ola

  Chciałabym polecić Klub jako miejsce bardzo wspierające na różnych polach, pełne życzliwych i sympatycznych osób!

  Magdalena Gonta-Biernat

  Magdalena Gonta-Biernat

  Klub to najgenialniejsza społeczność tego świata szarych eminencji poprawnie napisanych książek. Piękni ludzie! Niesamowita moc obecności i wsparcia. I idealne miejsce ploteczek i wspólnego skupienia nad pracą.

  Beata Bujko

  Beata Bujko

  Klub to cudowne miejsce. Jestem tu od 2 miesięcy, mało aktywna, ale jedno już wiem, to jedna wielka rodzina, na którą można liczyć zawodowo i prywatnie. To ludzie, którzy są życzliwi i chętni do pomocy na każdym kroku. To niesamowite miejsce, w którym nie ma konkurencji. Klub to wyjątkowe osoby. Bardzo się cieszę, że tu trafiłam!

  Weronika May

  Weronika May

  Jeśli się zastanawiacie, to moim zdaniem warto! Naprawdę – tyle wsparcia i wiedzy (i śmiechu) to nigdzie indziej! Ja jestem w Klubie prawie od początku i ładuję tu akumulatory! Chyba najlepszy jest Discord, no i szybka pomoc dziewczyn – nie tylko językowa!

  Emilia Staszak

  Emilia Staszak

  Od niedawna jestem w Klubie Korektorów, ukończyłam też kurs Zostań korektorką u Patrycji. Zostałam bardzo ciepło przyjęta przez społeczność profesjonalnych korektorek. Otrzymałam mnóstwo wiedzy i nabyłam konkretne umiejętności potrzebne w pracy korektorki. Nigdy nie przypuszczałam, że w dzisiejszych czasach znajdę tyle wsparcia wśród obcych (jak się zdawało) osób. Serdecznie dziękuję!

  Karolina Klinowska

  Karolina Klinowska

  Klub to korektorska rodzina, która wspiera w pracy i życiu prywatnym. To o wiele więcej niż zwykła grupa branżowa. To wspaniali ludzie, którzy dopingują, rozwiewają językowe dylematy, podsyłają oferty pracy, polecają ciekawe publikacje. To miejsce i życzliwe osoby, dzięki którym praca korektora/redaktora jest łatwiejsza i przyjemniejsza. Polecam! Karolina Klinowska

  Monika Knapik

  Monika Knapik

  Z całego serca polecam KK, a Discorda klubowego mam wszędzie: na telefonie i na obu komputerach – i niemal zawsze w tle i pod ręką! Klub jest świetny! Monika Knapik

  Marlena Burzyńska

  Marlena Burzyńska

  Bardzo się cieszę, że jestem w Klubie. Jest to miejsce, w którym zdobywam doświadczenie i sięgam po wiedzę. Najważniejsze jednak jest to, że do Klubu należą wspaniałe, wyjątkowe i wspierające osoby. Dziękuję! ❤️

  Justyna Mroczek–Żal

  Justyna Mroczek–Żal

  To jest zawodowy ewenement. Zamiast patrzeć na siebie bykiem, widząc w sobie konkurencję, wspieramy się każdego dnia. To jest miejsce, gdzie nawet przecinki się uśmiechają. Poza tym jest tu wiele mądrych życiowo osób, które dzielą się swoim doświadczeniem. Uwielbiam, kocham. ❤️

  Dorota Honek-Sac

  Dorota Honek-Sac

  Jeżeli chodzi o Klub Korektorów, to żałuję tylko, że wcześniej w pełni z niego nie korzystałam. ? Kiedy miałam chwilę zwątpienia w siebie i w swoje możliwości, to właśnie dziewczyny z Klubu na czele z Patrycją przekonały mnie, że nie mogę się poddawać, że powinnam walczyć o swoje marzenia. ? Dostałam od tych wspaniałych i mądrych Kobiet tyle ciepła i wsparcia, ile nie doświadczyłam od nikogo. ?? Dziękuję Wam za rozmowy nie tylko o języku. ? Dzisiaj już nie wyobrażam sobie życia bez Klubu i bez Was, Dziewczyny! ?❤

  Aleksandra Wrońska

  Aleksandra Wrońska

  W Klubie jest świetnie! Codziennie mam kontakt z korektą tekstów, szlifuję swoje umiejętności. A od dziewczyn można uzyskać wsparcie w każdym temacie. ❤️

  Weronika May

  Ja tylko dodam, że Klub to niesamowite miejsce, gdzie spotkałam bardzo mądre osoby, otrzymałam wsparcie i motywację do działania. ? Oprócz porad, informacji, webinarów jest też dużo śmiechu, żartów, czasem narzekań i dzielenia się smaczkami(nie tylko korektorskimi ?)!

  Olga Smolec-Kmoch

  Olga Smolec-Kmoch

  Ja sobie teraz nie wyobrażam życia bez Klubu i bez Was, Dziewczyny. ❤️
  Razem możemy jeszcze więcej! Nasze spotkania są bardzo budujące. Tyle wsparcia nie znajduję nigdzie indziej!

  Monika Knapik

  Monika Knapik

  Nie wyobrażam sobie życia bez Klubu. ? Wiem, że tu jest moje miejsce, tu zawsze dostanę wsparcie (mierzone na wiaderka) i ogrom wiedzy! ? Nie wyobrażam sobie, że mogłoby go nie być. ❤️

  Dołącz do nas jeśli…

  Marzysz o tym, by lepiej organizować swoją pracę, by działać skutecznie i mieć czas dla rodziny i dla siebie.

  Wciąż jedną nogą tkwisz w pracy na etacie i nie masz pomysłu na to, jak zacząć zarabiać „na swoim”.

  Czasami czujesz się niepewnie. Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i porozmawiać o swoich wątpliwościach z innymi korektorami.

  Masz już za sobą kilka małych zleceń, ale nie wiesz, jak odnaleźć się w biznesie online i wciąż brakuje Ci stabilności finansowej.

  Całkiem nieźle radzisz sobie na rynku korektorskim, ale zwyczajnie brakuje Ci osób do wspólnej pracy, pogaduszek, zadawania pytań, rozwiązywania nieoczywistych problemów językowych.

  Jeśli któreś z tych zdań jest o Tobie, to Klub Korektorów jest dla Ciebie!

  Co zyskasz, dołączając do Klubu Korektorów?

  wskazówka Bookowska.pl

  Dostęp do ekskluzywnych materiałów edukacyjnych

  Klub oferuje bogatą bibliotekę zasobów – od artykułów i poradników po nagrania szkoleń i webinarów. To wszystko zostało przygotowane, aby pomóc Ci szlifować umiejętności i poszerzać wiedzę na każdym etapie Twojej korektorskiej drogi.

  Zlecenia i możliwość rozbudowania portfolio

  Klub oferuje dostęp do wyselekcjonowanych ofert pracy, co jest nieocenionym zasobem dla każdego, kto chce rozwijać swoje korektorskie portfolio i zdobywać doświadczenie w praktyce. Regularnie pojawiają się tutaj zlecenia ode mnie, które są dostępne wyłącznie dla członków klubu.

  Szkolenia i warsztaty z ekspertami

  W Klubie Korektorów masz możliwość uczestnictwa w profesjonalnych szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez doświadczonych specjalistów i znanych autorów, takich jak twórcy Dobrego słownika. Są to sesje interaktywne, podczas których uczestnicy mogą zadawać pytania i wymieniać się doświadczeniami.

  Rozwój kompetencji językowych i biznesowych

  Oprócz szlifowania umiejętności korektorskich Klub pomaga swoim członkom w rozwijaniu kompetencji biznesowych niezbędnych do prowadzenia własnej działalności. Od marketingu po zarządzanie czasem – wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces na rynku.

  Współpraca i networking

  Bycie częścią Klubu to również możliwość pracy w otoczeniu osób, które podzielają Twoje zainteresowania. Wspólne projekty, sesje coworkingowe i nieformalne spotkania to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i budowania trwałych relacji zawodowych.

  Wsparcie społeczności i motywacja

  Klub Korektorów to przede wszystkim społeczność, która oferuje wsparcie na każdym kroku. Bez względu na to, czy potrzebujesz porady, motywacji, czy po prostu chcesz podzielić się swoimi sukcesami, zawsze znajdziesz tu otwarte uszy i serca.
  Bardzo dużo mówi się o wolności w pracy „na swoim”, ale trochę mniej o tym, że czasem jest trudniej i warto mieć obok siebie kogoś, kto nas wtedy zmotywuje do działania.

  Możliwość skorzystania z doświadczenia innych korektorów

  Zadawaj pytania, rozwiewaj swoje językowe wątpliwości, dyskutuj, dziel się wiedzą z innymi.

  wskazówka Bookowska.pl

  Wyzwania i panele dyskusyjne

  Regularnie organizowane wyzwania i panele dyskusyjne są doskonałym sposobem na motywację do pracy i rozwijania swoich umiejętności, a także pozwalają na praktyczne zastosowanie nabywanych umiejętności oraz współpracę z innymi korektorami.

  Zloty i spotkania klubowe

  Klub organizuje również zloty i spotkania, które dają szansę na osobiste spotkanie z innymi członkami społeczności. To czas, gdy wirtualne relacje przenoszą się do realnego świata, umacniając poczucie przynależności i wspólnoty.

  Co czeka na Ciebie po przekroczeniu wirtualnych drzwi Klubu Korektorów?

  Wspólna praca

  Korektorzy to zazwyczaj introwertycy, ale czasem potrzebują obecności innych osób. W samotnej pracy Focus Party to jeden z najlepszych sposobów na skupienie. Wiedzą o tym Ci, którzy choć raz na nich byli. Coworking jest czynny całą dobę. Możesz dołączać na trzy oficjalne sesje wspólnej pracy lub umawiać się z innymi klubowiczami na indywidualne spotkania.

  Korekta na żywo – praktyka

  Co miesiąc spotykamy się, by wspólnie poprawić tekst. Co kilkadziesiąt par oczu to nie jedna! W poprzednich edycjach wspólnie robiłyśmy korektę lub redakcję m.in. notatki wizualnej, okładki książki, artykułu do czasopisma, wpisu blogowego, przepisu, opowiadania, książki podróżniczej, bajki, broszury. Będziesz mogła obejrzeć 22 nagrania korekt na żywo, by zobaczyć, jakie błędy dostrzegają inne korektorki i jak je poprawiają.

  Wspierająca się społeczność

  Otrzymasz nieograniczony dostęp do platformy coworkingowej (blisko 70 kanałów na Discordzie) – możesz tam pracować wspólnie z innymi korektorami i rozmawiać w specjalnych pokojach tematycznych. Każdego dnia od wczesnych godzin porannych do późnej nocy dyskutujemy tam o problemach, które spotykamy w naszych zleceniach, o sukcesach, porażkach, wątpliwościach. Raz w miesiącu organizujemy spotkanie klubowe, a w każde wakacje – zloty Klubu. 

  Warsztaty z ekspertami

  Otrzymasz dostęp do niepublikowanych nigdzie indziej ścieżek eksperckich. Możesz pracować na żywo podczas warsztatów przygotowanych specjalnie dla członków Klubu. Oprócz tego masz dostęp do wszystkich archiwalnych nagrań z dotychczasowymi gośćmi. Nagrania możesz oglądać w każdej chwili, z dowolnego miejsca na świecie!

  Oferty pracy

  Regularnie na platformie pojawią się oferty pracy i zlecenia ode mnie. Angażujemy się również w akcje charytatywne, bo potrafimy także bezinteresownie dzielić się naszymi umiejętnościami. Nabierzesz pewności siebie i zyskasz potwierdzenie zdobywanych umiejętności. W ramach praktyk otrzymasz ode mnie feedback, a Twoje nazwisko zostanie wpisane do stopki redakcyjnej.

  Klubowe wyzwania

  Najlepiej się integrować, gdy wspólnie pokonujemy jakieś trudności lub zmierzamy do wyznaczonego celu. Po godzinach rozmawiamy o naszych pupilach, hobby i o naszej codzienności. Organizujemy rozmaite wyzwania, by się wzajemnie motywować. Mamy też własną playlistę na Spotify.

  Poznaj ekspertów tej edycji

  O mnie

  Nazywam się Patrycja Bukowska

  Od 2002 roku pracuję ze słowami. Jestem korektorką, przedsiębiorczynią, szkoleniowcem. Z sukcesami prowadzę własną firmę korektorską. Pracowałam z wieloma klientami – od małych, jednoosobowych przedsiębiorców po międzynarodowe korporacje.

  Jestem mentorką początkujących korektorów i autorką certyfikowanego kursu Zostań korektorką.

  Ty także możesz prowadzić życie, o jakim marzysz, i zarabiać na czytaniu!

  Łączymy siły, by rozwijać się razem!
  Klub Korektorów to więcej niż grupa – to społeczność, która wspiera się na każdym kroku. Od wspólnych sesji korekty na żywo, przez coworking, aż po nieformalne spotkania i wyzwania. To miejsce, w którym możesz liczyć na konstruktywny feedback, inspirację i realne wsparcie w rozwijaniu swojej kariery​​​​​​.

  Jeśli te wartości rezonują z Tobą, dołącz do nas już dziś i zacznij swoją przygodę w Klubie Korektorów.

  Cennik

  Cena Klubu to dla Ciebie za duży wydatek jednorazowo?

  Rozłóż płatność na 10 nieoprocentowanych rat (RRSO 0%) z PayU.

  Dołącz na 3 miesiące

  297 zł

  99 zł za miesiąc

  • Możliwość korzystania z Klubu Korektorów przez 3 miesiące, w tym z platformy wiedzy oraz z serwera na Discordzie
  • Dostęp do bazy ofert pracy
  • Udział w warsztatach z jednym ekspertem
  • 3 wspólne korekty na żywo (+ nagrania archiwalnych spotkań)
  • Nagrania praktycznych warsztatów i webinarów z organizacji pracy, zmiany zawodowej, asertywności, relacji z klientem, produktywności
  • Comiesięczne spotkania klubowe
  • Korektorski coworking – sesja wspólnej pracy 2 razy w tygodniu
  • Możliwość uczestnictwa w Zlocie Klubu Korektorów we Wrocławiu

  Najczęściej wybierany

  Dołącz na 6 miesięcy

  495 zł

  82,5 zł za miesiąc

  • Możliwość korzystania z Klubu Korektorów przez 6 miesięcy, w tym z platformy wiedzy oraz z serwera na Discordzie
  • Dostęp do bazy ofert pracy
  • Udział w warsztatach z dwoma ekspertami
  • 6 wspólnych korekt na żywo (+ nagrania archiwalnych spotkań)
  • Nagrania praktycznych warsztatów i webinarów z organizacji pracy, zmiany zawodowej, asertywności, relacji z klientem, produktywności
  • Comiesięczne spotkania klubowe
  • Korektorski coworking – sesja wspólnej pracy
  • Możliwość uczestnictwa w Zlocie Klubu Korektorów we Wrocławiu
  • Oszczędzasz 99 zł w stosunku do płatności za 3 miesiące (1 miesiąc gratis)

  Dołącz na 12 miesięcy

  792 zł

  66 zł za miesiąc

  • Możliwość korzystania z Klubu Korektorów przez rok, w tym z platformy wiedzy oraz z serwera na Discordzie
  • Dostęp do bazy ofert pracy
  • Udział w warsztatach z czterema ekspertami
  • 12 wspólnych korekt na żywo (+ nagrania archiwalnych spotkań)
  • Nagrania praktycznych warsztatów i webinarów z organizacji pracy, zmiany zawodowej, asertywności, relacji z klientem, produktywności
  • Comiesięczne spotkania klubowe
  • Korektorski coworking – sesja wspólnej pracy
  • Możliwość uczestnictwa w Zlocie Klubu Korektorów we Wrocławiu
  • Oszczędzasz 396 zł w stosunku do płatności za 3 miesiące (4 miesiące gratis)

  O tym, co znajdziesz w tej edycji, przeczytasz na moim blogu: O co chodzi z tym Klubem Korektorów?

  Opinie

  Może zastanawiasz się, czy to aby na pewno kurs dla Ciebie. Nie masz wykształcenia polonistycznego ani doświadczenia w tym zawodzie. Nigdy nie pracowałaś ze słowami.

  DZIEŃ DOBRY, SRI LANKO!
  Kasia Szulik

  Dzień dobry, Sri Lanko!

  Dzień dobry, Sri Lanko! Mela Melulu w olśniewającym kraju

  Fundraising. Jak stworzyć i zrealizować strategię fundraisingową
  Szczepan Kasiński

  Szczepan Kasiński

  Fundraising. Jak stworzyć i zrealizować strategię fundraisingową

  Fundraising dla ludzi Kościoła
  Anna Anioł

  Anna Anioł

  Fundraising dla ludzi Kościoła

  Czterdzieści lat minęło. Historia medalu z 1980 roku
  Jacek Drożdż

  Jacek Drożdż

  Czterdzieści lat minęło. Historia medalu z 1980 roku

  Anna Anioł, Marta Łysek

  Fundraising

  Fundraising. Jak pisać, by zbierać pieniądze i pozyskiwać Darczyńców

  Patryk Mueller
  Grupa Pracuj.pl

  Patryk Mueller

  Pani Patrycjo, proszę robić więcej szkoleń! Wszystkie wiadomości zostały przekazane bardzo jasno i zrozumiale.Szkolenie było fantastycznie poprowadzone. Wreszcie zrozumiałem, kiedy stosować przecinki. Nauczyłem się też poprawnie budować zdania.Dzięki ogromnej liczbie ćwiczeń bardzo dużo wyniosłem z zajęć. Otrzymałem też sporo materiałów dodatkowych i wskazówek, z których nadal korzystam.

  Krzysztof Kucharski
  starszy specjalista ds. marketingu Santander TFI

  Krzysztof Kucharski

  Stałą współpracę nawiązaliśmy w 2007 roku. Pani Patrycja robi dla nas korektę sprawozdań finansowych, regulaminów i materiałów marketingowych. Dzięki bardzo profesjonalnemu podejściu, wyjątkowej terminowości i świetnej logistycznej obsłudze zleceń jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy współpracę.

  Nie słodzę

  Nie słodzę 4

  30 przepisów low carb

  Nie słodzę

  Nie słodzę 3

  Śniadania dla cukrzyków

  Nie słodzę

  Nie słodzę 2

  Zdrowe desery bez dodatku cukru

  Nie słodzę

  Nie słodzę 1

  Przepisy na obiady dla cukrzyków i insulinoopornych

  All in games

  Miasteczka

  Miasteczka Tiny Towns

  Kasia Nawi

  na wakacjach we Francji

  Sosonetka na wakacjach we Francji

  Sosonetka z ulicy Cytrynowej
  Kasia Nawi

  ulica Cytrynowa

  Sosonetka z ulicy Cytrynowej

  Igor Dogocki

  Igor Dogocki

  Zdrowe ciało. Twoja nowa SUPERMOC

  Tapas. Przekąski z hiszpańskim temperamentem

  Tapas

  Tapas. Przekąski z hiszpańskim temperamentem

  Matematyczne zasady filozofii przyrody
  Isaac Newton

  Isaac Newton

  Matematyczne zasady filozofii przyrody (główna nagroda podczas 18. Targów Książki Naukowej we Wrocławiu)

  Zarabiaj więcej. Sprzedawaj w social mediach lekko i bez poczucia wstydu
  Olga i Michał Wilczyńscy

  Olga i Michał Wilczyńscy

  Zarabiaj więcej. Sprzedawaj w social mediach lekko i bez poczucia wstydu

  Jak wydać i skutecznie wypromować książkę?
  Krystyna Bezubik

  Krystyna Bezubik

  Jak wydać i skutecznie wypromować książkę?

  Dzieci wielojęzyczne
  Martyna Górniak-Pełech

  Martyna Górniak-Pełech

  Dzieci wielojęzyczne. Niezwykła historia zwykłej rodziny

  portfolio korektora
  Katarzyna Nawi

  Katarzyna Nawi

  Sosonetka dba o zwierzęta

  Krystian Buszta

  Krystian Buszta

  Autoorganizacja. Proces treningowy z perspektywy nauk o kompleksowości (główna nagroda w konkursie na najlepszą książkę coachingową 2021)

  Czarny kameleon
  Grzegorz Górnik

  Grzegorz Górnik

  Czarny Kameleon, czyli kelnerska enigma

  Marta Zawadowska

  Marta Zawadowska

  Reklama na Facebooku z małym budżetem, czyli jak oswoić FB Ads, by jadły Ci z ręki

  ROZŁOŻĘ CIĘ NA ŁOPATKI, STRASZKU! MELA MELULU WYRUSZA W PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA
  Kasia Szulik

  Kasia Szulik

  Rozłożę Cię na łopatki, Straszku! Mela Melulu wyrusza w podróż dookoła świata

  Marek Kamiński

  Marek Kamiński

  Power4Start. Sztuka osiągania celów

  Ślimaka kulinarna podróż – o tym, co zapomninae, a przypomnienia warte
  Mariola i Grzegorz Skalmowscy

  Mariola i Grzegorz Skalmowscy

  Ślimaka kulinarna podróż (tytuł Best in the World w konkursie książek kucharskich w Chinach – Gourmand World Cookbook Awards 2017)

  Karolina Piskorz

  Karolina Piskorz

  Klub to cudowne miejsce. Zawsze można liczyć na wsparcie i zrozumienie. Dziewczyny bardzo chętnie dzielą się swoją wiedzą, z której można czerpać garściami. Sukcesy klubowiczek są niesamowite i motywują do pracy i działania. KK to jedna wielka rodzina i cieszę się, że mam możliwość być jej częścią. Karolina Piskorz

  Ola

  Ola

  Chciałabym polecić Klub jako miejsce bardzo wspierające na różnych polach, pełne życzliwych i sympatycznych osób!

  Magdalena Gonta-Biernat

  Magdalena Gonta-Biernat

  Klub to najgenialniejsza społeczność tego świata szarych eminencji poprawnie napisanych książek. Piękni ludzie! Niesamowita moc obecności i wsparcia. I idealne miejsce ploteczek i wspólnego skupienia nad pracą.

  Beata Bujko

  Beata Bujko

  Klub to cudowne miejsce. Jestem tu od 2 miesięcy, mało aktywna, ale jedno już wiem, to jedna wielka rodzina, na którą można liczyć zawodowo i prywatnie. To ludzie, którzy są życzliwi i chętni do pomocy na każdym kroku. To niesamowite miejsce, w którym nie ma konkurencji. Klub to wyjątkowe osoby. Bardzo się cieszę, że tu trafiłam!

  Weronika May

  Weronika May

  Jeśli się zastanawiacie, to moim zdaniem warto! Naprawdę – tyle wsparcia i wiedzy (i śmiechu) to nigdzie indziej! Ja jestem w Klubie prawie od początku i ładuję tu akumulatory! Chyba najlepszy jest Discord, no i szybka pomoc dziewczyn – nie tylko językowa!

  Emilia Staszak

  Emilia Staszak

  Od niedawna jestem w Klubie Korektorów, ukończyłam też kurs Zostań korektorką u Patrycji. Zostałam bardzo ciepło przyjęta przez społeczność profesjonalnych korektorek. Otrzymałam mnóstwo wiedzy i nabyłam konkretne umiejętności potrzebne w pracy korektorki. Nigdy nie przypuszczałam, że w dzisiejszych czasach znajdę tyle wsparcia wśród obcych (jak się zdawało) osób. Serdecznie dziękuję!

  Karolina Klinowska

  Karolina Klinowska

  Klub to korektorska rodzina, która wspiera w pracy i życiu prywatnym. To o wiele więcej niż zwykła grupa branżowa. To wspaniali ludzie, którzy dopingują, rozwiewają językowe dylematy, podsyłają oferty pracy, polecają ciekawe publikacje. To miejsce i życzliwe osoby, dzięki którym praca korektora/redaktora jest łatwiejsza i przyjemniejsza. Polecam! Karolina Klinowska

  Monika Knapik

  Monika Knapik

  Z całego serca polecam KK, a Discorda klubowego mam wszędzie: na telefonie i na obu komputerach – i niemal zawsze w tle i pod ręką! Klub jest świetny! Monika Knapik

  Marlena Burzyńska
  korektorka, transkrybentka / @m.burzynska_korekta

  Marlena Burzyńska

  Bardzo się cieszę, że jestem w Klubie. Jest to miejsce, w którym zdobywam doświadczenie i sięgam po wiedzę. Najważniejsze jednak jest to, że do Klubu należą wspaniałe, wyjątkowe i wspierające osoby. Dziękuję! ❤️

  Justyna Mroczek–Żal
  korektorka / @literoliczenie

  Justyna Mroczek–Żal

  To jest zawodowy ewenement. Zamiast patrzeć na siebie bykiem, widząc w sobie konkurencję, wspieramy się każdego dnia. To jest miejsce, gdzie nawet przecinki się uśmiechają. Poza tym jest tu wiele mądrych życiowo osób, które dzielą się swoim doświadczeniem. Uwielbiam, kocham. ❤️

  Dorota Honek-Sac
  korektorka, redaktorka, transkrybentka / @zadbaj_o_slowa

  Dorota Honek-Sac

  Jeżeli chodzi o Klub Korektorów, to żałuję tylko, że wcześniej w pełni z niego nie korzystałam. ? Kiedy miałam chwilę zwątpienia w siebie i w swoje możliwości, to właśnie dziewczyny z Klubu na czele z Patrycją przekonały mnie, że nie mogę się poddawać, że powinnam walczyć o swoje marzenia. ? Dostałam od tych wspaniałych i mądrych Kobiet tyle ciepła i wsparcia, ile nie doświadczyłam od nikogo. ?? Dziękuję Wam za rozmowy nie tylko o języku. ? Dzisiaj już nie wyobrażam sobie życia bez Klubu i bez Was, Dziewczyny! ?❤

  Aleksandra Wrońska
  korektorka, redaktorka / @correctly.pl

  Aleksandra Wrońska

  W Klubie jest świetnie! Codziennie mam kontakt z korektą tekstów, szlifuję swoje umiejętności. A od dziewczyn można uzyskać wsparcie w każdym temacie. ❤️

  Weronika May
  korektorka, redaktorka, transkrybentka / @bylo_sobie_slowo

  Weronika May

  Ja tylko dodam, że Klub to niesamowite miejsce, gdzie spotkałam bardzo mądre osoby, otrzymałam wsparcie i motywację do działania. ? Oprócz porad, informacji, webinarów jest też dużo śmiechu, żartów, czasem narzekań i dzielenia się smaczkami(nie tylko korektorskimi ?)!

  Olga Smolec-Kmoch
  korektorka, redaktorka, transkrybentka / @smoleckmoch

  Olga Smolec-Kmoch

  Ja sobie teraz nie wyobrażam życia bez Klubu i bez Was, Dziewczyny. ❤️
  Razem możemy jeszcze więcej! Nasze spotkania są bardzo budujące. Tyle wsparcia nie znajduję nigdzie indziej!

  Monika Knapik
  korektorka, redaktorka, transkrybentka / @monika.m.knapik

  Monika Knapik

  Nie wyobrażam sobie życia bez Klubu. ? Wiem, że tu jest moje miejsce, tu zawsze dostanę wsparcie (mierzone na wiaderka) i ogrom wiedzy! ? Nie wyobrażam sobie, że mogłoby go nie być. ❤️

  Magdalena Więźlak

  Magdalena Więźlak

  Patrycjo, dziękuję za fantastyczny kurs. Dopiero teraz widzę, ile błędów wcześniej robiłam. A byłam przekonana, że tak dobrze znam zasady języka polskiego. Spodobała mi się praca z tekstem i zamierzam dalej zgłębiać tajniki naszego języka.

  Justyna Mroczek-Żal
  @literoliczenie

  Justyna Mroczek-Żal

  Ten kurs to spełnienie marzeń. Daje nie tylko podstawy merytoryczne do wykonywania zawodu korektora, ale uczy wszechstronnie, jak rozwijać własną firmę. Jestem bardzo wdzięczna za to, że dzięki kursowi i opiece Patrycji uzupełniłam świadczone usługi o korektę tekstów specjalistycznych. Kurs wpłynął na moje kompetencje całościowo i podniosłam nawet jakość świadczonych usług księgowych. Polecam z całego serca!

  Sabina

  Sabina

  Dziękuję za kurs. Otworzył mi oczy na to, czym jest korekta. Wiem, że jestem na początku drogi i wiele pracy przede mną. Czuję w sobie otwartość na nowe…

  Aga
  Autorka książek

  Aga

  To była dla mnie czysta przyjemność! Chciałabym, aby ten kurs się nigdy nie skończył, ponieważ od pani Patrycji bije niesamowite ciepło, a profesjonalizm jest na najwyższym poziomie.

  Dominika Waleskiewicz
  korektorka

  Dominika Waleskiewicz

  Chciałam Ci bardzo pogratulować niezwykłego profesjonalizmu. Miałam okazję brać udział w kilku kursach i Twój jest zdecydowanie najlepiej ze wszystkich opracowany. Zapoznawanie się z kolejnymi materiałami to naprawdę czysta przyjemność. Masz też niesamowitą łatwość tłumaczenia skomplikowanych pojęć. Jest to cecha rzadko obecnie spotykana, tym bardziej więc się cieszę, że przed nami jeszcze kilka tygodni wspólnej pracy. 

  Ewa Ambroch

  Ewa Ambroch

  Zaczynałam rok temu, nie mając zielonego pojęcia o korekcie. W tej chwili współpracuję z kilkoma wydawnictwami, dwiema firmami edytorskimi i czasopismem społeczno-kulturalnym. Do tej pory ukazało się 20 książek, które redagowałam. Bardzo Ci dziękuję za niesamowite wsparcie nie tylko podczas kursu, ale również po jego zakończeniu.

  Karolina Kurkiewicz

  Karolina Kurkiewicz

  Jestem ogromnie wdzięczna za wsparcie, profesjonalizm i życzliwość. Kwota zainwestowana w ten kurs jest dla mnie najlepszą inwestycją na przyszłość. Twoje zaangażowanie i pomoc nam, kursantkom, widać na każdym kroku i to jest bezcenne. Mam do Ciebie ogromny szacunek. Dziękuję!

  Maria Bernaciak

  Maria Bernaciak

  Po kursie mam pewność, że jestem w stanie pójść w tym kierunku, stworzyłam swoją stronę, zdobyłam kilku prestiżowych klientów, którzy polecają mnie swoim znajomym. Poszukiwanie własnej niszy to fantastyczny sposób na sukces w tym biznesie.

  Katarzyna Boś

  Katarzyna Boś

  Kurs bardzo mi się podobał. Jestem bardzo zadowolona. Gdyby była kolejna edycja w formie rozwinięcia wiedzy i umiejętności zdobytych podczas tego kursu, bez wahania bym go kupiła. Wiem, że to, co robi Patrycja, to pełen profesjonalizm i esencja pracy korektorskiej.

  Katarzyna Wiśniewska

  Katarzyna Wiśniewska

  Najbardziej spodobało mi się w kursie to, że nie muszę być idealna i świat się nie zawali, gdy umknie mi jakiś błąd. Że mimo przeoczeń nadal będę mogła pracować jako korektorka. I że to żaden wstyd pracować ze słownikiem u boku, bo nie wszystko mam w głowie.

  Magdalena Jakubowska

  Magdalena Jakubowska

  Piękne jest to, że chcesz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Dajesz szansę, pomagasz, mobilizujesz. To wszystko jest nieocenione i niezwykle wartościowe. Skończyłam u Ciebie kurs korekty i jestem z niego bardzo zadowolona.
  Chciałam również wyrazić wielką wdzięczność za to, że spotkałam Cię na mojej drodze. Jesteś jedną z tych Kobiet, które podziwiam i od których chcę się uczyć.

  Renata

  Renata

  Dziękuję za otrzymaną wiedzę, która pomogła mi zacząć pracę w zawodzie. Zdobyłam dzięki niej kilkanaście stałych zleceń, więc inwestycja w kurs już mi się zwróciła kilkukrotnie!

  Izabella Drozdowska-Stasiak

  Izabella Drozdowska-Stasiak

  Zapoznałam się z dotychczasowym materiałem z kursu i chcę powiedzieć, że jest to najbardziej profesjonalnie przygotowany kurs online, w jakim miałam przyjemność dotychczas uczestniczyć.

  Natalia Hermansa
  Lider zespołu korektorów / WSKZ

  Natalia Hermansa

  Chciałam Ci raz podziękować za Twój kurs. Niedawno dostałam awans i jestem teraz Team Liderem ds. korekty i ewaluacji w Dziale Kreatywnym Wyższej Szkoły Kształcenia Zawodowego.
  Awansowałam na lidera zespołu korektorów po niecałym roku pracy na stanowisku redaktora. Do tego od ponad roku utrzymuję współpracę z wydawnictwem, dla którego robię korekty książek specjalistycznych na zlecenie.

  Dzięki Twojemu kursowi udało mi się skutecznie przebranżowić i wrócić do aktywności zawodowej po przerwie związanej z urodzeniem dzieci. Jestem Ci naprawdę wdzięczna, bo uważam, że naprawdę świetnie mnie przygotowałaś i dałaś mi doskonałe podstawy do rozpoczęcia pracy i rozwoju w zawodzie korektorki.

  Maja Kamińska

  Maja Kamińska

  Ten kurs był bardzo pomocny. Dużo konkretów i praktyki. Webinary również były niesamowicie motywujące. Szczególnie ten ostatni był bardzo pozytywny. Pomyślałam sobie, że będę go oglądać za każdym razem, gdy zabraknie mi samozaparcia do poszukiwania klientów.

  Magdalena Abramczyk

  Magdalena Abramczyk

  Ten kurs to wartość sama w sobie. Chciałam robić notatki, a przepisałam wszystko – niemal słowo w słowo – bo każda rzecz była ważna i wartościowa. A do tego płynące z tych materiałów wsparcie i ciepło. Dziękuję!

  Marta Pijanowska-Kwas

  Marta Pijanowska-Kwas

  Jestem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania Patrycji w przekazywanie wiedzy i pomoc, czy to w grupie na Facebooku, czy to w warsztatach korektorskich – wszystko jest tak rzetelnie przygotowane i poukładane, że wykonywanie tych ćwiczeń to dla mnie przyjemność. Mam nadzieję, że po kursie i wykonaniu niezliczonej ilości ćwiczeń odważę się, aby spełnić marzenie i zostać korektorką.

  Grzegorz Skalmowski
  CEO Snails Garden

  Grzegorz Skalmowski

  Razem wydaliśmy już dwie książki i e-booka. Jedna z naszych wspólnych publikacji zdobyła pierwszą nagrodę w międzynarodowym konkursie Gourmand World Cookbook Awards. Prestiż nagrody porównywalny jest do filmowego Oscara. Jeśli wydawać bestsellery, to tylko z nimi. Polecam bezwzględnie!

  Krystyna Bezubik
  pisarka, trenerka pisania

  Krystyna Bezubik

  Cenię współpracę z Tobą. Szczególnie rzetelność, terminowość, jasną komunikację, a także to, że potrafisz napisać coś miłego na temat tekstu. Dla autorów jest to bardzo ważne.

  Olga Jakubowska
  specjalista ds. marketingu Allianz Polska

  Olga Jakubowska

  Pierwszym wspólnym projektem była wymiana wszystkich dokumentów w firmie w związku z wejściem w życie w 2006 roku nowej ustawy o nadzorze nad rynkiem finansowym.Pani Patrycja fantastycznie poradziła sobie ze zleceniem – zarówno merytorycznie, jaki logistycznie. W ciągu dwóch miesięcy przesłaliśmy do korekty ponad 2000 dokumentów. Profesjonalizm na najwyższym poziomie!

  Najczęściej zadawane pytania

  To przestrzeń online, w której możesz pracować razem z innymi korektorami, być częścią językowej społeczności, jak również korzystać z szeregu materiałów wiedzowych oraz praktycznych szkoleń, wyzwań czy warsztatów, które wspierają Twoją pracę i zawodowy rozwój.

  Dostęp do Klubu Korektorów możesz wykupić na 3, 6 lub 12 miesięcy.

  Wersje różnią się między sobą cenami, z czego najkorzystniejszy jest wariant na rok:

  – W opcji na 3 miesiące płacisz za każdy miesiąc 99 zł (łącznie 297 zł).

  – W opcji na 6 miesięcy płacisz za każdy miesiąc 99 zł, ale jeden dostajesz GRATIS! (łącznie 495 zł).

  – W opcji na 12 miesięcy płacisz za każdy miesiąc 99 zł, ale aż 4 miesiące dostajesz GRATIS! (łącznie 792 zł).

  Tak. Każde ze szkoleń ujętych w programie Klubu będzie dostępne tylko dla aktywnych członków Klubu.

  Nie, w Klubie znajdują się zupełnie inne materiały. Nawet jeśli powtórzy się ekspertka, to temat szkolenia lub webinaru na pewno będzie inny.

  Program trwa rok. Kolejna możliwość dołączenia do Klubu będzie w maju 2024 roku.

  Dostęp do platformy masz tak długo, jak długo utrzymujesz aktywną subskrypcję. Subskrypcja nie jest odnawiana automatycznie.

  Prowadzę działalność gospodarczą. Jeśli chcesz dostać fakturę, w trakcie dokonywania płatności zaznacz okienko „Chcę fakturę”. Zostanie ona automatycznie wystawiona i przesłana na Twoje konto.

  Sprzedaż tegorocznej edycji zakończyła się 8 maja.

  Kolejna edycja rozpocznie się w 2024 roku.

  Z udziału możesz zrezygnować wraz z końcem pakietu, który wykupiłaś. Tracisz wtedy jednak możliwość zalogowania się na platformę Klubu.

  O zbliżającym się wygaśnięciu dostępu do Klubu przypomnimy Ci e-mailem. Jeśli nie przedłużysz subskrypcji w terminie, stracisz możliwość zalogowania się na platformę Klubu. Kolejna okazja, by dołączyć do Klubu będzie w 2024 roku.

  Klub Korektorów wspiera Cię w codziennej pracy

  Wiem, że korekta to Twoja pasja – chcesz panować nad słowami i rozwijać swój biznes, ale czujesz, że wciąż błądzisz po omacku, przytłacza Cię doświadczona konkurencja i hamuje perfekcjonizm.

  Czas się nauczyć, jak pracować efektywnie, dobrze wyceniać swoją pracę, zdobywać doświadczenie i umiejętności.

  Mam na to sprawdzone sposoby, dzięki którym z łatwością wzbogacisz swój warsztat i zaczniesz z przekonaniem oferować swoje usługi.

   Klikając przycisk, wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości od Bookowska.pl. Możesz ją w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności i regulaminie.

   Social media