Jest praca dla korektora!
Historie sukcesów absolwentek kursu Zostań korektorką

Sztuczna inteligencja zatacza coraz szersze kręgi. Wdziera się z impetem również w branżę korektorską. Jednak pogłoski o śmierci zawodu korektora są mocno przesadzone.

Korektorki, które zaprosiłam na szkolenie, nie narzekają na brak zleceń. Chcą Ci opowiedzieć swoją historię. Każda z nich jest zupełnie inna.

Jeśli potrzebujesz zmian, zapraszam Cię na webinar.
Bez presji, że musisz podjąć decyzję.
Po prostu przyjdź i posłuchaj.

Praca korektora dla początkujących

Dlaczego warto się zapisać?

Spotykamy się na żywo
30 stycznia o godzinie 19.00;
osoby zapisane na webinar otrzymają powtórkę.

Absolwentki kursu korekty opowiedzą o swoich doświadczeniach – jak docierają do klientów, jakie rodzaje tekstów poprawiają, co się zmieniło w ich życiu po kursie.

Wydarzenie kosztuje 0 złotych – nic nie tracisz, możesz tylko zyskać!

Weź udział w webinarze i przekonaj się, że naprawdę jest praca dla korektorów

Kto za tym stoi?

Patrycja Bukowska, redaktorka, szkoleniowiec, mentorka, właścicielka marki Bookowska.pl

Od 2002 roku pracuję ze słowami. Pomagam przedsiębiorcom zyskać profesjonalny wizerunek dzięki poprawnym tekstom i estetycznie wydanym publikacjom.

W gronie moich klientów są m.in. Allianz, Qatar Airways, Warta, Siemens, Santander, Volvo, Puma, PKN Orlen, PLL LOT, Giełda Papierów Wartościowych, UNESCO.

Jestem doświadczonym szkoleniowcem – od 2012 roku pomagam rozwijać kompetencje językowe. Jako mentorka wspieram początkujących korektorów w rozwijaniu ich biznesów. Dzielę się z nimi wiedzą i pokazuję im, jak zarabiać na czytaniu.

Patrycja Bookowska
Social media