Witam Cię w moim świecie słów

Ta strona jest o tym, kim jestem i jak mogę Ci pomóc.

Jeśli jesteś tu pierwszy raz lub chcesz poznać mnie trochę lepiej, chętnie opowiem Ci o sobie.

Nazywam się
Patrycja Bukowska
i panuję nad słowami

Chcę, aby także moi klienci czuli ich siłę.
By inspirowali swoich czytelników i słowami przekonywali do swoich fantastycznych pomysłów.

Bo słowa mają moc, by zmienić rzeczywistość.
Trzeba tylko nad nimi zapanować.

Korektorka

Od 16 lat pracuję w świecie słów. W 2006 roku założyłam pierwszą w Polsce firmę korektorską online. Na co dzień współpracuję zarówno z agencjami reklamowymi, z działami marketingu dużych korporacji finansowych, jak i z kobietami prowadzącymi własne biznesy.

Wszyscy moi klienci chcą zadbać o swoje teksty i pokazać (świetny) język konkurencji. Pomagam im znaleźć odpowiednie słowa, dodaję blasku tekstom. Wspieram w procesie tworzenia publikacji. Inspiruję i dzielę się wiedzą – wszystko, co potrzebne, by panowali nad słowami!

Klienci codziennie testują moją wiedzę. Przeczytałam już miliony zdań, przeanalizowałam tysiące publikacji i wiem, co zrobić, by tekst się podobał. Dlatego możesz mieć pewność, że uzyskasz profesjonalną pomoc.

Szkoleniowiec

Szkolenia prowadzę od 2009 roku. Na początku wyłącznie stacjonarnie dla dużych firm, a od 2016 roku w formie kursów online. Uczę, jak pisać z klasą i z bajecznym urokiem. Jestem autorką pierwszego w Polsce kursu interpunkcji i jedynego na rynku kursu online dla korektorów.

Patrycja Bukowska

Wydawca

Pierwszą książkę dla mojego klienta wydałam pół roku po założeniu firmy. Co jakiś czas pojawiały się kolejne publikacje, kilka z nich stało się bestsellerami. Tobie też pomogę spełnić marzenia o własnej książce.

Prywatnie

Nigdy nie pracowałam na etacie i nie wyobrażam sobie, bym mogła mieć nad sobą szefa. Głowę zawsze mam pełną pomysłów. Nie na wszystkie wystarcza mi czasu. 

Uwielbiam jeździć na rowerze, grać w squasha, jeździć na nartach wodnych i biegowych. Jestem zakochana w Hiszpanii, jej kuchni i kulturze. 

Dołącz do grona wyjątkowych klientów

Nie wierzysz mi na słowo? Uwierz moim klientom

Pracuję dla najlepszych. Klienci cenią mnie za to, że potrafię zaopiekować się ich tekstami, wydaję dla nich książki, które stają się bestsellerami, uczę zawiłości języka w bardzo przystępny sposób.

 

Kurs Patrycji to najlepsza rzecz, jaka mi się w życiu przytrafiła. Polecam wszystkim, którzy marzą o tym, by zacząć zarabiać na czytaniu. Felicja Jarnicka

korektorka, redaguje.com

Stałą współpracę nawiązaliśmy w 2007 roku. Pani Patrycja robi dla nas korektę sprawozdań finansowych, regulaminów i materiałów marketingowych. Dzięki bardzo profesjonalnemu podejściu, wyjątkowej terminowości i świetnej logistycznej obsłudze zleceń jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy współpracę. Krzysztof Kucharski

Starszy specjalista ds. marketingu , TFI BZ WBK

Razem wydaliśmy już dwie książki i e-booka. Jedna z naszych wspólnych publikacji zdobyła tytuł Best in the Word w międzynarodowym konkursie Gourmand World Cookbook Awards. Prestiż nagrody porównywalny jest do filmowego Oscara. Jeśli wydawać bestsellery, to tylko z nimi. Polecam bezwzględnie! Grzegorz Skalmowski

CEO, Snails Garden

Zapisz się na listę zainteresowanych

Będę Cię informować o bonusach i szczegółach sprzedaży.

Udało Ci się zapisać!

Pobierz darmową listę!

Dowiedz się, gdzie najczęściej ukrywają się błędy! Jest tak dużo różnego rodzaju błędów, że ciężko pamiętać o wszystkich jednocześnie.
Gdy skupimy się na błędach stylistycznych, mogą umknąć nam przecinki. A gdy będziemy sprawdzać literówki, nie zauważymy błędów merytorycznych.
Chcesz zobaczyć, jak ja sobie z tym radzę?

Udało Ci się zapisać!

Zapisz się na listę zainteresowanych

Będę Cię informować o bonusach i szczegółach sprzedaży.

Udało Ci się zapisać!

Pobierz darmowy poradnik i poznaj 7 sposobów na zdobywanie klientów

Ty też możesz założyć firmę i zacząć zarabiać na czytaniu. Dowiedz się, jak zdobywać dobrze płacących klientów! Podzielę się z tobą moim 12-letnim doświadczeniem. W gronie moich klientów są takie firmy, jak Qatar Airways, Allianz BZ WBK (obecnie Santander), KPMG, Volvo, ONZ, Volkswagen, PKN Orlen. Zdradzę Ci, co trzeba zrobić, by zbudować pokaźne portfolio.

Udało Ci się zapisać!

Pobierz darmowy poradnik dla piszących

Praca redaktora polega na usuwaniu barier, które zakłócają komunikację między autorem a czytelnikiem. Chcesz poznać zabójców Twoich tekstów? Pokażę Ci, na co musisz zwrócić uwagę, poprawiając tekst. Nie ma znaczenia, czy jest to artykuł na blogu czy praca naukowa. Aby teksty, które poprawiasz, miały klasę i bajeczny urok, zastosuj wskazówki, którymi się dzielę.

Udało Ci się zapisać!