fbpx

Mam na imię Patrycja.
Jestem korektorką

Od 2002 roku pracuję ze słowami. Pomagam przedsiębiorcom wzmacniać pozycję eksperta i profesjonalny wizerunek marki dzięki poprawnym językowo tekstom i estetycznie wydanym publikacjom.

Przeprowadzam autorów przez cały proces wydawniczy. Jestem partnerem Empik Selfpublishing.

Dzielę się też swoim doświadczeniem – od dekady prowadzę warsztaty i szkolenia, dzięki którym ponad 7 tysięcy osób zdobyło nowe kompetencje językowe i przygotowało się do pracy w zawodzie korektora.

Usługi

Moje umiejętności codziennie
testują klienci

Po studiach jako dziennikarka i redaktorka współpracowałam z krakowskimi tytułami prasowymi. W 2006 roku założyłam pierwszą w Polsce firmę korektorską online. Moimi klientami są zarówno działy marketingu dużych korporacji, jak i jednoosobowe firmy.

Czytam zawodowo

Przede wszystkim jestem praktykiem.

Poprawiam teksty i pomagam wydawać książki. Przeprowadzam autorów przez cały proces wydawniczy. Od redakcji przez projekt, skład i korektę po przygotowanie do druku.

Beletrystykę czytam głównie po godzinach. Ale najbardziej lubię literaturę faktu.

Jeśli chcesz zadbać o swoje teksty lub wydać książkę, to napisz do mnie.

Uczę, jak zapanować nad słowami i zarabiać na czytaniu

Jestem doświadczonym szkoleniowcem – od 2012 roku uczę osoby, które chcą rozwinąć językowe kompetencje i zdobyć nowy zawód. Pomagam im tworzyć marki, dzięki którym mogą zarabiać na czytaniu; zyskać niezależność – mniej pracować, a więcej żyć.

Na sali szkoleniowej – jako trener i wykładowca – spędziłam 10 lat. Obecnie prowadzę szkolenia i warsztaty online, w których uczestniczyło ponad 7500 osób.

Jestem autorką pierwszego w Polsce kursu interpunkcji i jedynego na rynku certyfikowanego kursu online Zostań korektorką.

Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz, bym poprowadziła dla Ciebie szkolenie.

Prywatnie

Jestem z wykształcenia dziennikarką, z pasji — korektorką.

Po wielu latach spełniłam swoje marzenie i przeniosłam się do słonecznej Walencji. Lubię żyć lokalnie, ale również mieć świadomość, że świat stoi przede mną otworem.

Prowadzę biznes na moich zasadach, dlatego mam czas dla siebie i moich bliskich. Mogę rozwijać swoje pasje i zdobywać nowe kompetencje.

Mam obsesję na punkcie kawy cortado, uwielbiam koty. Nic tak nie dodaje mi energii, jak squash, jazda na rowerze, spacer wzdłuż plaży i rozmowy z ludźmi. Głowę mam zawsze pełną pomysłów. Jestem cierpliwa (taki jest fakt – nie pytaj moich dzieci).

Obecnie prawdopodobnie popijam kawę albo świeżo wyciskany sok pomarańczowy i zastanawiam się nad tym, w jaki jeszcze sposób mogę Ci pomóc.

Referencje

Od 20 lat pracuję dla najbardziej wymagających, muszę więc robić to dobrze

Terminowość, profesjonalizm, doświadczenie branżowe, precyzja, zaangażowanie i wsparcie. Nic dziwnego, że tak wielu klientów wybrało współpracę ze mną.

Zobacz, jak klienci oceniają współpracę ze mną

Klienci cenią mnie za to, że potrafię zaopiekować się ich tekstami, wydaję dla nich książki, które stają się bestsellerami, uczę zawiłości języka w przystępny sposób.

Początkujący korektorzy doceniają moje zaangażowanie i wsparcie.

Karolina Klinowska

Karolina Klinowska

Klub Korektorów to przestrzeń, która jest połączeniem: poradni językowej, szkoleń, platformy edukacyjnej i mediów społecznościowych. Klub to grupa zaufanych ludzi z branży, którzy służą wsparciem i pomocą. A że większość z nas pracuje zdalnie, taka grupa wsparcia jest niezmiernie potrzebna. Klub to nasz zawór bezpieczeństwa, to miejsce, w którym możemy dzielić się doświadczeniami – zarówno bolączkami, trudnościami czy porażkami, jak i radościami czy sukcesami.

Beata Wojtuś-Wawrzeń

Beata Wojtuś-Wawrzeń

Klub Korektorów to świetne miejsce, w którym można nabyć praktyczne umiejętności wykonywania redakcji/korekty dzięki warsztatom na żywo, pogłębić wiedzę na temat wszystkiego, co potrzebne w pracy, np. prowadzenie firmy, księgowość, social media, organizacja.

Klub to także wsparcie w pracy nad tekstem. Jeśli czegoś nie wiem lub chcę się upewnić, wystarczy opisać sytuację na odpowiednim kanale na klubowym Discordzie, a na pewno ktoś pomoże.

Marcelina Thiel

Marcelina Thiel

Warto! Oprócz fachowego doradztwa, praktycznego podejścia do zagadnienia można także zaczerpnąć oddechu, przeczytać coś ciekawego, podzielić się czymś w ogóle niezwiązanym z korektą. Poznać ludzi i dowiedzieć się, że moje rozterki nie są tylko moje.

Bożena Hanek

W Klubie Korektorów spotkasz osoby, które na pewno Ci doradzą, gdy będziesz mieć wątpliwości językowe. Jest dużo kanałów tematycznych, bo nie samą korektą żyje człowiek. Zapraszani są wyjątkowi goście. Panuje ciepła, życzliwa atmosfera.

Katarzyna Osińska

Katarzyna Osińska

Dla mnie jest to miejsce, które daje mi poczucie bezpieczeństwa; mogę pomału wychodzić z mojej strefy komfortu, bo wiem, że w razie czego mam gdzie szukać pomocy i wsparcia. Klub to także nowe możliwości: zlecenia, rozwój, wartościowe znajomości.

Jestem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania Patrycji i Krzysztofa: jesteście często obecni na Discordzie i zawsze gotowi do udzielenia odpowiedzi czy pomocy. To jest naprawdę profesjonalne, a tak po ludzku – bardzo miłe. Myślę, że ta Wasza serdeczność udziela się członkom Klubu i stąd panuje tutaj tak fantastyczna atmosfera. Dziękuję!

Ola Wołosiuk-Burda

Ola Wołosiuk-Burda

Klub Korektorów to kopalnia wiedzy, szkolenia na czasie oraz fantastyczne klubowiczki. Bardzo się cieszę, że tu trafiłam. Szukałam odpowiedniego kursu dla siebie, a Klub był niejako dodatkiem do szkolenia. Kurs ukończyłam, a w Klubie zostałam.

Joanna Haremza

Joanna Haremza

Nie zastanawiaj się! To niesamowite miejsce, w którym od początku dostajesz wsparcie. Obce sobie (początkowo) osoby bezinteresownie pomagają i dzielą się wiedzą, doświadczeniem, czasem i słowem pocieszenia, jeśli trzeba. Tutaj sukcesy innych cieszą jak własne. A kiedy w końcu spotkacie się na żywo, to jak spotkanie z dawno niewidzianymi przyjaciółmi!

DZIEŃ DOBRY, SRI LANKO!
Kasia Szulik

Dzień dobry, Sri Lanko!

Dzień dobry, Sri Lanko! Mela Melulu w olśniewającym kraju

Fundraising. Jak stworzyć i zrealizować strategię fundraisingową
Szczepan Kasiński

Szczepan Kasiński

Fundraising. Jak stworzyć i zrealizować strategię fundraisingową

Fundraising dla ludzi Kościoła
Anna Anioł

Anna Anioł

Fundraising dla ludzi Kościoła

Czterdzieści lat minęło. Historia medalu z 1980 roku
Jacek Drożdż

Jacek Drożdż

Czterdzieści lat minęło. Historia medalu z 1980 roku

Anna Anioł, Marta Łysek

Fundraising

Fundraising. Jak pisać, by zbierać pieniądze i pozyskiwać Darczyńców

Patryk Mueller
Grupa Pracuj.pl

Patryk Mueller

Pani Patrycjo, proszę robić więcej szkoleń! Wszystkie wiadomości zostały przekazane bardzo jasno i zrozumiale.Szkolenie było fantastycznie poprowadzone. Wreszcie zrozumiałem, kiedy stosować przecinki. Nauczyłem się też poprawnie budować zdania.Dzięki ogromnej liczbie ćwiczeń bardzo dużo wyniosłem z zajęć. Otrzymałem też sporo materiałów dodatkowych i wskazówek, z których nadal korzystam.

Krzysztof Kucharski
starszy specjalista ds. marketingu Santander TFI

Krzysztof Kucharski

Stałą współpracę nawiązaliśmy w 2007 roku. Pani Patrycja robi dla nas korektę sprawozdań finansowych, regulaminów i materiałów marketingowych. Dzięki bardzo profesjonalnemu podejściu, wyjątkowej terminowości i świetnej logistycznej obsłudze zleceń jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy współpracę.

Nie słodzę

Nie słodzę 4

30 przepisów low carb

Nie słodzę

Nie słodzę 3

Śniadania dla cukrzyków

Nie słodzę

Nie słodzę 2

Zdrowe desery bez dodatku cukru

Nie słodzę

Nie słodzę 1

Przepisy na obiady dla cukrzyków i insulinoopornych

All in games

Miasteczka

Miasteczka Tiny Towns

Kasia Nawi

na wakacjach we Francji

Sosonetka na wakacjach we Francji

Sosonetka z ulicy Cytrynowej
Kasia Nawi

ulica Cytrynowa

Sosonetka z ulicy Cytrynowej

Igor Dogocki

Igor Dogocki

Zdrowe ciało. Twoja nowa SUPERMOC

Tapas. Przekąski z hiszpańskim temperamentem

Tapas

Tapas. Przekąski z hiszpańskim temperamentem

Matematyczne zasady filozofii przyrody
Isaac Newton

Isaac Newton

Matematyczne zasady filozofii przyrody (główna nagroda podczas 18. Targów Książki Naukowej we Wrocławiu)

Zarabiaj więcej. Sprzedawaj w social mediach lekko i bez poczucia wstydu
Olga i Michał Wilczyńscy

Olga i Michał Wilczyńscy

Zarabiaj więcej. Sprzedawaj w social mediach lekko i bez poczucia wstydu

Jak wydać i skutecznie wypromować książkę?
Krystyna Bezubik

Krystyna Bezubik

Jak wydać i skutecznie wypromować książkę?

Dzieci wielojęzyczne
Martyna Górniak-Pełech

Martyna Górniak-Pełech

Dzieci wielojęzyczne. Niezwykła historia zwykłej rodziny

portfolio korektora
Katarzyna Nawi

Katarzyna Nawi

Sosonetka dba o zwierzęta

Krystian Buszta

Krystian Buszta

Autoorganizacja. Proces treningowy z perspektywy nauk o kompleksowości (główna nagroda w konkursie na najlepszą książkę coachingową 2021)

Czarny kameleon
Grzegorz Górnik

Grzegorz Górnik

Czarny Kameleon, czyli kelnerska enigma

Marta Zawadowska

Marta Zawadowska

Reklama na Facebooku z małym budżetem, czyli jak oswoić FB Ads, by jadły Ci z ręki

ROZŁOŻĘ CIĘ NA ŁOPATKI, STRASZKU! MELA MELULU WYRUSZA W PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA
Kasia Szulik

Kasia Szulik

Rozłożę Cię na łopatki, Straszku! Mela Melulu wyrusza w podróż dookoła świata

Marek Kamiński

Marek Kamiński

Power4Start. Sztuka osiągania celów

Ślimaka kulinarna podróż – o tym, co zapomninae, a przypomnienia warte
Mariola i Grzegorz Skalmowscy

Mariola i Grzegorz Skalmowscy

Ślimaka kulinarna podróż (tytuł Best in the World w konkursie książek kucharskich w Chinach – Gourmand World Cookbook Awards 2017)

Karolina Piskorz

Karolina Piskorz

Klub to cudowne miejsce. Zawsze można liczyć na wsparcie i zrozumienie. Dziewczyny bardzo chętnie dzielą się swoją wiedzą, z której można czerpać garściami. Sukcesy klubowiczek są niesamowite i motywują do pracy i działania. To jedna wielka rodzina i cieszę się, że mogę być jej częścią. Karolina Piskorz

Ola

Ola

Chciałabym polecić Klub jako miejsce bardzo wspierające na różnych polach, pełne życzliwych i sympatycznych osób!

Magdalena Gonta-Biernat

Magdalena Gonta-Biernat

Klub to najgenialniejsza społeczność tego świata szarych eminencji poprawnie napisanych książek. Piękni ludzie! Niesamowita moc obecności i wsparcia. I idealne miejsce ploteczek i wspólnego skupienia nad pracą. Polecam! Magdalena Gonta-Biernat

Beata Bujko

Beata Bujko

Klub to cudowne miejsce. Jestem tu od 2 miesięcy, ale jedno już wiem, to jedna wielka rodzina, na którą można liczyć zawodowo i prywatnie. To ludzie, którzy są życzliwi i chętni do pomocy na każdym kroku. To niesamowite miejsce, w którym nie ma konkurencji. Klub to wyjątkowe osoby. Bardzo się cieszę, że tu trafiłam!

Weronika May

Weronika May

Jeśli się zastanawiacie, to moim zdaniem warto! Naprawdę – tyle wsparcia i wiedzy (i śmiechu) to nigdzie indziej! Ja jestem w Klubie prawie od początku i ładuję tu akumulatory! Chyba najlepszy jest Discord, no i szybka pomoc dziewczyn – nie tylko językowa! Klub to niesamowite miejsce, w którym spotkałam bardzo mądre osoby, otrzymałam wsparcie i motywację do działania. ? Oprócz porad, informacji, webinarów jest też dużo śmiechu, żartów, czasem narzekań i dzielenia się smaczkami (nie tylko korektorskimi)! Weronika May

Emilia Staszak

Emilia Staszak

Od niedawna jestem w Klubie Korektorów, ukończyłam też kurs Zostań korektorką u Patrycji. Zostałam bardzo ciepło przyjęta przez społeczność profesjonalnych korektorek.

Otrzymałam mnóstwo wiedzy i nabyłam konkretne umiejętności potrzebne w pracy korektorki. Nigdy nie przypuszczałam, że w dzisiejszych czasach znajdę tyle wsparcia wśród obcych (jak się zdawało) osób. Serdecznie dziękuję!

Karolina Klinowska

Karolina Klinowska

Klub to korektorska rodzina, która wspiera w pracy i życiu prywatnym. To o wiele więcej niż zwykła grupa branżowa. To wspaniali ludzie, którzy dopingują, rozwiewają językowe dylematy, podsyłają oferty pracy, polecają ciekawe publikacje. To miejsce i życzliwe osoby, dzięki którym praca korektora/redaktora jest łatwiejsza i przyjemniejsza. Polecam! Karolina Klinowska

Monika Knapik

Monika Knapik

Z całego serca polecam KK, a Discorda klubowego mam wszędzie: na telefonie i na obu komputerach – i niemal zawsze w tle i pod ręką! Klub jest świetny! Monika Knapik

Marlena Burzyńska
korektorka, transkrybentka / @m.burzynska_korekta

Marlena Burzyńska

Bardzo się cieszę, że jestem w Klubie. Jest to miejsce, w którym zdobywam doświadczenie i sięgam po wiedzę. Najważniejsze jednak jest to, że do Klubu należą wspaniałe, wyjątkowe i wspierające osoby. Dziękuję! ❤️ Marlena Burzyńska

Justyna Mroczek–Żal
korektorka / @literoliczenie

Justyna Mroczek-Żal

To jest zawodowy ewenement. Zamiast patrzeć na siebie bykiem, widząc w sobie konkurencję, wspieramy się każdego dnia. To jest miejsce, w którym nawet przecinki się uśmiechają. Poza tym jest tu wiele mądrych życiowo osób, które dzielą się swoim doświadczeniem. Uwielbiam, kocham. ❤️ Justyna Mroczek-Żal

Dorota Honek-Sac
korektorka, redaktorka, transkrybentka / @zadbaj_o_slowa

Dorota Honek-Sac

Jeżeli chodzi o Klub Korektorów, to żałuję tylko, że wcześniej w pełni z niego nie korzystałam. Kiedy miałam chwilę zwątpienia w siebie i w swoje możliwości, to właśnie dziewczyny z Klubu na czele z Patrycją przekonały mnie, że nie mogę się poddawać, że powinnam walczyć o swoje marzenia. Dostałam od tych wspaniałych i mądrych kobiet tyle ciepła i wsparcia, ile nie doświadczyłam od nikogo. Dziękuję Wam za rozmowy nie tylko o języku. Dzisiaj już nie wyobrażam sobie życia bez Klubu i bez Was, Dziewczyny! ❤

Aleksandra Wrońska
korektorka, redaktorka / @correctly.pl

Aleksandra Wrońska

W Klubie jest świetnie! Codziennie mam kontakt z korektą tekstów, szlifuję swoje umiejętności. A od dziewczyn można uzyskać wsparcie w każdym temacie. ❤️ Aleksandra Wrońska

Olga Smolec-Kmoch
korektorka, redaktorka, transkrybentka / @smoleckmoch

Olga Smolec-Kmoch

Ja sobie teraz nie wyobrażam życia bez Klubu i bez Was, Dziewczyny. ❤️ Razem możemy jeszcze więcej! Nasze spotkania są bardzo budujące. Tyle wsparcia nie znajduję nigdzie indziej! Olga Smolec-Kmoch

Monika Knapik
korektorka, redaktorka, transkrybentka / @monika.m.knapik

Monika Knapik

Nie wyobrażam sobie życia bez Klubu. Wiem, że tu jest moje miejsce, tu zawsze dostanę wsparcie (mierzone na wiaderka) i ogrom wiedzy! Nie wyobrażam sobie, że mogłoby go nie być. ❤️

Magdalena Więźlak

Magdalena Więźlak

Patrycjo, dziękuję za fantastyczny kurs. Dopiero teraz widzę, ile błędów wcześniej robiłam. A byłam przekonana, że tak dobrze znam zasady języka polskiego. Spodobała mi się praca z tekstem i zamierzam dalej zgłębiać tajniki naszego języka.

Justyna Mroczek-Żal
@literoliczenie

Justyna Mroczek-Żal

Ten kurs to spełnienie marzeń. Daje nie tylko podstawy merytoryczne do wykonywania zawodu korektora, ale uczy wszechstronnie, jak rozwijać własną firmę. Jestem bardzo wdzięczna za to, że dzięki kursowi i opiece Patrycji uzupełniłam świadczone usługi o korektę tekstów specjalistycznych. Kurs wpłynął na moje kompetencje całościowo i podniosłam nawet jakość świadczonych usług księgowych. Polecam z całego serca!

Sabina

Sabina

Dziękuję za kurs. Otworzył mi oczy na to, czym jest korekta. Wiem, że jestem na początku drogi i wiele pracy przede mną. Czuję w sobie otwartość na nowe…

Aga
Autorka książek

Aga

To była dla mnie czysta przyjemność! Chciałabym, aby ten kurs się nigdy nie skończył, ponieważ od pani Patrycji bije niesamowite ciepło, a profesjonalizm jest na najwyższym poziomie.

Dominika Waleskiewicz
korektorka

Dominika Waleskiewicz

Chciałam Ci bardzo pogratulować niezwykłego profesjonalizmu. Miałam okazję brać udział w kilku kursach i Twój jest zdecydowanie najlepiej ze wszystkich opracowany. Zapoznawanie się z kolejnymi materiałami to naprawdę czysta przyjemność. Masz też niesamowitą łatwość tłumaczenia skomplikowanych pojęć. Jest to cecha rzadko obecnie spotykana, tym bardziej więc się cieszę, że przed nami jeszcze kilka tygodni wspólnej pracy. 

Ewa Ambroch

Ewa Ambroch

Zaczynałam rok temu, nie mając zielonego pojęcia o korekcie. W tej chwili współpracuję z kilkoma wydawnictwami, dwiema firmami edytorskimi i czasopismem społeczno-kulturalnym. Do tej pory ukazało się 20 książek, które redagowałam. Bardzo Ci dziękuję za niesamowite wsparcie nie tylko podczas kursu, ale również po jego zakończeniu.

Karolina Kurkiewicz

Karolina Kurkiewicz

Jestem ogromnie wdzięczna za wsparcie, profesjonalizm i życzliwość. Kwota zainwestowana w ten kurs jest dla mnie najlepszą inwestycją na przyszłość. Twoje zaangażowanie i pomoc nam, kursantkom, widać na każdym kroku i to jest bezcenne. Mam do Ciebie ogromny szacunek. Dziękuję!

Maria Bernaciak

Maria Bernaciak

Po kursie mam pewność, że jestem w stanie pójść w tym kierunku, stworzyłam swoją stronę, zdobyłam kilku prestiżowych klientów, którzy polecają mnie swoim znajomym. Poszukiwanie własnej niszy to fantastyczny sposób na sukces w tym biznesie.

Katarzyna Boś

Katarzyna Boś

Kurs bardzo mi się podobał. Jestem bardzo zadowolona. Gdyby była kolejna edycja w formie rozwinięcia wiedzy i umiejętności zdobytych podczas tego kursu, bez wahania bym go kupiła. Wiem, że to, co robi Patrycja, to pełen profesjonalizm i esencja pracy korektorskiej.

Katarzyna Wiśniewska

Katarzyna Wiśniewska

Najbardziej spodobało mi się w kursie to, że nie muszę być idealna i świat się nie zawali, gdy umknie mi jakiś błąd. Że mimo przeoczeń nadal będę mogła pracować jako korektorka. I że to żaden wstyd pracować ze słownikiem u boku, bo nie wszystko mam w głowie.

Magdalena Jakubowska

Magdalena Jakubowska

Piękne jest to, że chcesz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Dajesz szansę, pomagasz, mobilizujesz. To wszystko jest nieocenione i niezwykle wartościowe. Skończyłam u Ciebie kurs korekty i jestem z niego bardzo zadowolona.
Chciałam również wyrazić wielką wdzięczność za to, że spotkałam Cię na mojej drodze. Jesteś jedną z tych Kobiet, które podziwiam i od których chcę się uczyć.

Renata

Renata

Dziękuję za otrzymaną wiedzę, która pomogła mi zacząć pracę w zawodzie. Zdobyłam dzięki niej kilkanaście stałych zleceń, więc inwestycja w kurs już mi się zwróciła kilkukrotnie!

Izabella Drozdowska-Stasiak

Izabella Drozdowska-Stasiak

Zapoznałam się z dotychczasowym materiałem z kursu i chcę powiedzieć, że jest to najbardziej profesjonalnie przygotowany kurs online, w jakim miałam przyjemność dotychczas uczestniczyć.

Natalia Hermansa
Lider zespołu korektorów / WSKZ

Natalia Hermansa

Chciałam Ci raz podziękować za Twój kurs. Niedawno dostałam awans i jestem teraz Team Liderem ds. korekty i ewaluacji w Dziale Kreatywnym Wyższej Szkoły Kształcenia Zawodowego.
Awansowałam na lidera zespołu korektorów po niecałym roku pracy na stanowisku redaktora. Do tego od ponad roku utrzymuję współpracę z wydawnictwem, dla którego robię korekty książek specjalistycznych na zlecenie.

Dzięki Twojemu kursowi udało mi się skutecznie przebranżowić i wrócić do aktywności zawodowej po przerwie związanej z urodzeniem dzieci. Jestem Ci naprawdę wdzięczna, bo uważam, że naprawdę świetnie mnie przygotowałaś i dałaś mi doskonałe podstawy do rozpoczęcia pracy i rozwoju w zawodzie korektorki.

Maja Kamińska

Maja Kamińska

Ten kurs był bardzo pomocny. Dużo konkretów i praktyki. Webinary również były niesamowicie motywujące. Szczególnie ten ostatni był bardzo pozytywny. Pomyślałam sobie, że będę go oglądać za każdym razem, gdy zabraknie mi samozaparcia do poszukiwania klientów.

Magdalena Abramczyk

Magdalena Abramczyk

Ten kurs to wartość sama w sobie. Chciałam robić notatki, a przepisałam wszystko – niemal słowo w słowo – bo każda rzecz była ważna i wartościowa. A do tego płynące z tych materiałów wsparcie i ciepło. Dziękuję!

Marta Pijanowska-Kwas

Marta Pijanowska-Kwas

Jestem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania Patrycji w przekazywanie wiedzy i pomoc, czy to w grupie na Facebooku, czy to w warsztatach korektorskich – wszystko jest tak rzetelnie przygotowane i poukładane, że wykonywanie tych ćwiczeń to dla mnie przyjemność. Mam nadzieję, że po kursie i wykonaniu niezliczonej ilości ćwiczeń odważę się, aby spełnić marzenie i zostać korektorką.

Grzegorz Skalmowski
CEO Snails Garden

Grzegorz Skalmowski

Razem wydaliśmy już dwie książki i e-booka. Jedna z naszych wspólnych publikacji zdobyła pierwszą nagrodę w międzynarodowym konkursie Gourmand World Cookbook Awards. Prestiż nagrody porównywalny jest do filmowego Oscara. Jeśli wydawać bestsellery, to tylko z nimi. Polecam bezwzględnie!

Krystyna Bezubik
pisarka, trenerka pisania

Krystyna Bezubik

Cenię współpracę z Tobą. Szczególnie rzetelność, terminowość, jasną komunikację, a także to, że potrafisz napisać coś miłego na temat tekstu. Dla autorów jest to bardzo ważne.

Olga Jakubowska
specjalista ds. marketingu Allianz Polska

Olga Jakubowska

Pierwszym wspólnym projektem była wymiana wszystkich dokumentów w firmie w związku z wejściem w życie w 2006 roku nowej ustawy o nadzorze nad rynkiem finansowym.Pani Patrycja fantastycznie poradziła sobie ze zleceniem – zarówno merytorycznie, jaki logistycznie. W ciągu dwóch miesięcy przesłaliśmy do korekty ponad 2000 dokumentów. Profesjonalizm na najwyższym poziomie!

Patryk Mueller
Grupa Pracuj.pl

Patryk Mueller

Pani Patrycjo, proszę robić więcej szkoleń! Wszystkie wiadomości zostały przekazane bardzo jasno i zrozumiale.Szkolenie było fantastycznie poprowadzone. Wreszcie zrozumiałem, kiedy stosować przecinki. Nauczyłem się też poprawnie budować zdania.Dzięki ogromnej liczbie ćwiczeń bardzo dużo wyniosłem z zajęć. Otrzymałem też sporo materiałów dodatkowych i wskazówek, z których nadal korzystam.

Magdalena Więźlak

Magdalena Więźlak

Patrycjo, dziękuję za fantastyczny kurs. Dopiero teraz widzę, ile błędów wcześniej robiłam. A byłam przekonana, że tak dobrze znam zasady języka polskiego. Spodobała mi się praca z tekstem i zamierzam dalej zgłębiać tajniki naszego języka.

Justyna Mroczek-Żal
@literoliczenie

Justyna Mroczek-Żal

Ten kurs to spełnienie marzeń. Daje nie tylko podstawy merytoryczne do wykonywania zawodu korektora, ale uczy wszechstronnie, jak rozwijać własną firmę. Jestem bardzo wdzięczna za to, że dzięki kursowi i opiece Patrycji uzupełniłam świadczone usługi o korektę tekstów specjalistycznych. Kurs wpłynął na moje kompetencje całościowo i podniosłam nawet jakość świadczonych usług księgowych. Polecam z całego serca!

Sabina

Sabina

Dziękuję za kurs. Otworzył mi oczy na to, czym jest korekta. Wiem, że jestem na początku drogi i wiele pracy przede mną. Czuję w sobie otwartość na nowe…

Aga
Autorka książek

Aga

To była dla mnie czysta przyjemność! Chciałabym, aby ten kurs się nigdy nie skończył, ponieważ od pani Patrycji bije niesamowite ciepło, a profesjonalizm jest na najwyższym poziomie.

Dominika Waleskiewicz
korektorka

Dominika Waleskiewicz

Chciałam Ci bardzo pogratulować niezwykłego profesjonalizmu. Miałam okazję brać udział w kilku kursach i Twój jest zdecydowanie najlepiej ze wszystkich opracowany. Zapoznawanie się z kolejnymi materiałami to naprawdę czysta przyjemność. Masz też niesamowitą łatwość tłumaczenia skomplikowanych pojęć. Jest to cecha rzadko obecnie spotykana, tym bardziej więc się cieszę, że przed nami jeszcze kilka tygodni wspólnej pracy. 

Ewa Ambroch

Ewa Ambroch

Zaczynałam rok temu, nie mając zielonego pojęcia o korekcie. W tej chwili współpracuję z kilkoma wydawnictwami, dwiema firmami edytorskimi i czasopismem społeczno-kulturalnym. Do tej pory ukazało się 20 książek, które redagowałam. Bardzo Ci dziękuję za niesamowite wsparcie nie tylko podczas kursu, ale również po jego zakończeniu.

Karolina Kurkiewicz

Karolina Kurkiewicz

Jestem ogromnie wdzięczna za wsparcie, profesjonalizm i życzliwość. Kwota zainwestowana w ten kurs jest dla mnie najlepszą inwestycją na przyszłość. Twoje zaangażowanie i pomoc nam, kursantkom, widać na każdym kroku i to jest bezcenne. Mam do Ciebie ogromny szacunek. Dziękuję!

Maria Bernaciak

Maria Bernaciak

Po kursie mam pewność, że jestem w stanie pójść w tym kierunku, stworzyłam swoją stronę, zdobyłam kilku prestiżowych klientów, którzy polecają mnie swoim znajomym. Poszukiwanie własnej niszy to fantastyczny sposób na sukces w tym biznesie.

Katarzyna Boś

Katarzyna Boś

Kurs bardzo mi się podobał. Jestem bardzo zadowolona. Gdyby była kolejna edycja w formie rozwinięcia wiedzy i umiejętności zdobytych podczas tego kursu, bez wahania bym go kupiła. Wiem, że to, co robi Patrycja, to pełen profesjonalizm i esencja pracy korektorskiej.

Katarzyna Wiśniewska

Katarzyna Wiśniewska

Najbardziej spodobało mi się w kursie to, że nie muszę być idealna i świat się nie zawali, gdy umknie mi jakiś błąd. Że mimo przeoczeń nadal będę mogła pracować jako korektorka. I że to żaden wstyd pracować ze słownikiem u boku, bo nie wszystko mam w głowie.

Magdalena Jakubowska

Magdalena Jakubowska

Piękne jest to, że chcesz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Dajesz szansę, pomagasz, mobilizujesz. To wszystko jest nieocenione i niezwykle wartościowe. Skończyłam u Ciebie kurs korekty i jestem z niego bardzo zadowolona.
Chciałam również wyrazić wielką wdzięczność za to, że spotkałam Cię na mojej drodze. Jesteś jedną z tych Kobiet, które podziwiam i od których chcę się uczyć.

Renata

Renata

Dziękuję za otrzymaną wiedzę, która pomogła mi zacząć pracę w zawodzie. Zdobyłam dzięki niej kilkanaście stałych zleceń, więc inwestycja w kurs już mi się zwróciła kilkukrotnie!

Izabella Drozdowska-Stasiak

Izabella Drozdowska-Stasiak

Zapoznałam się z dotychczasowym materiałem z kursu i chcę powiedzieć, że jest to najbardziej profesjonalnie przygotowany kurs online, w jakim miałam przyjemność dotychczas uczestniczyć.

Natalia Hermansa
Lider zespołu korektorów / WSKZ

Natalia Hermansa

Chciałam Ci raz podziękować za Twój kurs. Niedawno dostałam awans i jestem teraz Team Liderem ds. korekty i ewaluacji w Dziale Kreatywnym Wyższej Szkoły Kształcenia Zawodowego.
Awansowałam na lidera zespołu korektorów po niecałym roku pracy na stanowisku redaktora. Do tego od ponad roku utrzymuję współpracę z wydawnictwem, dla którego robię korekty książek specjalistycznych na zlecenie.

Dzięki Twojemu kursowi udało mi się skutecznie przebranżowić i wrócić do aktywności zawodowej po przerwie związanej z urodzeniem dzieci. Jestem Ci naprawdę wdzięczna, bo uważam, że naprawdę świetnie mnie przygotowałaś i dałaś mi doskonałe podstawy do rozpoczęcia pracy i rozwoju w zawodzie korektorki.

Maja Kamińska

Maja Kamińska

Ten kurs był bardzo pomocny. Dużo konkretów i praktyki. Webinary również były niesamowicie motywujące. Szczególnie ten ostatni był bardzo pozytywny. Pomyślałam sobie, że będę go oglądać za każdym razem, gdy zabraknie mi samozaparcia do poszukiwania klientów.

Magdalena Abramczyk

Magdalena Abramczyk

Ten kurs to wartość sama w sobie. Chciałam robić notatki, a przepisałam wszystko – niemal słowo w słowo – bo każda rzecz była ważna i wartościowa. A do tego płynące z tych materiałów wsparcie i ciepło. Dziękuję!

Marta Pijanowska-Kwas

Marta Pijanowska-Kwas

Jestem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania Patrycji w przekazywanie wiedzy i pomoc, czy to w grupie na Facebooku, czy to w warsztatach korektorskich – wszystko jest tak rzetelnie przygotowane i poukładane, że wykonywanie tych ćwiczeń to dla mnie przyjemność. Mam nadzieję, że po kursie i wykonaniu niezliczonej ilości ćwiczeń odważę się, aby spełnić marzenie i zostać korektorką.

Grzegorz Skalmowski
CEO Snails Garden

Grzegorz Skalmowski

Razem wydaliśmy już dwie książki i e-booka. Jedna z naszych wspólnych publikacji zdobyła pierwszą nagrodę w międzynarodowym konkursie Gourmand World Cookbook Awards. Prestiż nagrody porównywalny jest do filmowego Oscara. Jeśli wydawać bestsellery, to tylko z nimi. Polecam bezwzględnie!

Krystyna Bezubik
pisarka, trenerka pisania

Krystyna Bezubik

Cenię współpracę z Tobą. Szczególnie rzetelność, terminowość, jasną komunikację, a także to, że potrafisz napisać coś miłego na temat tekstu. Dla autorów jest to bardzo ważne.

Krzysztof Kucharski
starszy specjalista ds. marketingu Santander TFI

Krzysztof Kucharski

Stałą współpracę nawiązaliśmy w 2007 roku. Pani Patrycja robi dla nas korektę sprawozdań finansowych, regulaminów i materiałów marketingowych. Dzięki bardzo profesjonalnemu podejściu, wyjątkowej terminowości i świetnej logistycznej obsłudze zleceń jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy współpracę.

Krystyna Bezubik
pisarka, trenerka pisania

Krystyna Bezubik

Cenię współpracę z Tobą. Szczególnie rzetelność, terminowość, jasną komunikację, a także to, że potrafisz napisać coś miłego na temat tekstu. Dla autorów jest to bardzo ważne.

Olga Jakubowska
specjalista ds. marketingu Allianz Polska

Olga Jakubowska

Pierwszym wspólnym projektem była wymiana wszystkich dokumentów w firmie w związku z wejściem w życie w 2006 roku nowej ustawy o nadzorze nad rynkiem finansowym.Pani Patrycja fantastycznie poradziła sobie ze zleceniem – zarówno merytorycznie, jaki logistycznie. W ciągu dwóch miesięcy przesłaliśmy do korekty ponad 2000 dokumentów. Profesjonalizm na najwyższym poziomie!

Dołącz do grona wyjątkowych klientów

Social media

Znajdziesz mnie w mediach społecznościowych