Kursy i szkolenia

Rozwiń swoje kompetencje zawodowe

Życie to ciągła nauka. Jeżeli nie chcesz stać w miejscu, musisz nieustannie podnosić swoje kwalifikacje.

 • Twoja firma potrzebuje przeszkolenia w zakresie poprawności językowej lub edytorskiej?
 • Uważasz, że skuteczna komunikacja jest ważna w życiu zawodowym i w kontaktach prywatnych?
 • A może chcesz zdobyć nowy zawód?


Zadbaj już teraz o swoją przyszłość. Dzięki szkoleniom zdobędziesz nowe kompetencje i usystematyzujesz swoją wiedzę.

Zostań korektorką

Certyfikowany kurs, który wprowadzi Cię do świata korekty

 • Dowiesz się, jak zdobyć nowy zawód.
 • Zdobędziesz wiedzę i doświadczenie.
 • Zaczniesz zarabiać na czytaniu.

Kurs Zostań korektorką składa się z pięciu modułów. Wspólnie przejdziemy przez zawiłości języka polskiego i edytorstwa. Poznasz narzędzia, z których korzystają doświadczeni korektorzy. Dowiesz się, jak zbudować własną firmę. Od podstaw.

Będziesz uczestniczyć w szkoleniach z ekspertami i w warsztatach. A po zdaniu egzaminu otrzymasz certyfikat MEiN, który otworzy przed Tobą wiele drzwi!

Kurs jest dla Ciebie, jeśli:

chcesz zdobyć konkretną, specjalistyczną wiedzę,

interesujesz się poprawnością językową,

marzysz o własnym biznesie i chcesz zacząć zarabiać na czytaniu!

Ten kurs odmienił życie setek kobiet!

Patryk Mueller
Grupa Pracuj.pl

Patryk Mueller

Pani Patrycjo, proszę robić więcej szkoleń! Wszystkie wiadomości zostały przekazane bardzo jasno i zrozumiale.Szkolenie było fantastycznie poprowadzone. Wreszcie zrozumiałem, kiedy stosować przecinki. Nauczyłem się też poprawnie budować zdania.Dzięki ogromnej liczbie ćwiczeń bardzo dużo wyniosłem z zajęć. Otrzymałem też sporo materiałów dodatkowych i wskazówek, z których nadal korzystam.

Magdalena Więźlak

Magdalena Więźlak

Patrycjo, dziękuję za fantastyczny kurs. Dopiero teraz widzę, ile błędów wcześniej robiłam. A byłam przekonana, że tak dobrze znam zasady języka polskiego. Spodobała mi się praca z tekstem i zamierzam dalej zgłębiać tajniki naszego języka.

Justyna Mroczek-Żal
@literoliczenie

Justyna Mroczek-Żal

Ten kurs to spełnienie marzeń. Daje nie tylko podstawy merytoryczne do wykonywania zawodu korektora, ale uczy wszechstronnie, jak rozwijać własną firmę. Jestem bardzo wdzięczna za to, że dzięki kursowi i opiece Patrycji uzupełniłam świadczone usługi o korektę tekstów specjalistycznych. Kurs wpłynął na moje kompetencje całościowo i podniosłam nawet jakość świadczonych usług księgowych. Polecam z całego serca!

Sabina

Sabina

Dziękuję za kurs. Otworzył mi oczy na to, czym jest korekta. Wiem, że jestem na początku drogi i wiele pracy przede mną. Czuję w sobie otwartość na nowe…

Aga
Autorka książek

Aga

To była dla mnie czysta przyjemność! Chciałabym, aby ten kurs się nigdy nie skończył, ponieważ od pani Patrycji bije niesamowite ciepło, a profesjonalizm jest na najwyższym poziomie.

Dominika Waleskiewicz
korektorka

Dominika Waleskiewicz

Chciałam Ci bardzo pogratulować niezwykłego profesjonalizmu. Miałam okazję brać udział w kilku kursach i Twój jest zdecydowanie najlepiej ze wszystkich opracowany. Zapoznawanie się z kolejnymi materiałami to naprawdę czysta przyjemność. Masz też niesamowitą łatwość tłumaczenia skomplikowanych pojęć. Jest to cecha rzadko obecnie spotykana, tym bardziej więc się cieszę, że przed nami jeszcze kilka tygodni wspólnej pracy. 

Ewa Ambroch

Ewa Ambroch

Zaczynałam rok temu, nie mając zielonego pojęcia o korekcie. W tej chwili współpracuję z kilkoma wydawnictwami, dwiema firmami edytorskimi i czasopismem społeczno-kulturalnym. Do tej pory ukazało się 20 książek, które redagowałam. Bardzo Ci dziękuję za niesamowite wsparcie nie tylko podczas kursu, ale również po jego zakończeniu.

Karolina Kurkiewicz

Karolina Kurkiewicz

Jestem ogromnie wdzięczna za wsparcie, profesjonalizm i życzliwość. Kwota zainwestowana w ten kurs jest dla mnie najlepszą inwestycją na przyszłość. Twoje zaangażowanie i pomoc nam, kursantkom, widać na każdym kroku i to jest bezcenne. Mam do Ciebie ogromny szacunek. Dziękuję!

Maria Bernaciak

Maria Bernaciak

Po kursie mam pewność, że jestem w stanie pójść w tym kierunku, stworzyłam swoją stronę, zdobyłam kilku prestiżowych klientów, którzy polecają mnie swoim znajomym. Poszukiwanie własnej niszy to fantastyczny sposób na sukces w tym biznesie.

Katarzyna Boś

Katarzyna Boś

Kurs bardzo mi się podobał. Jestem bardzo zadowolona. Gdyby była kolejna edycja w formie rozwinięcia wiedzy i umiejętności zdobytych podczas tego kursu, bez wahania bym go kupiła. Wiem, że to, co robi Patrycja, to pełen profesjonalizm i esencja pracy korektorskiej.

Katarzyna Wiśniewska

Katarzyna Wiśniewska

Najbardziej spodobało mi się w kursie to, że nie muszę być idealna i świat się nie zawali, gdy umknie mi jakiś błąd. Że mimo przeoczeń nadal będę mogła pracować jako korektorka. I że to żaden wstyd pracować ze słownikiem u boku, bo nie wszystko mam w głowie.

Magdalena Jakubowska

Magdalena Jakubowska

Piękne jest to, że chcesz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Dajesz szansę, pomagasz, mobilizujesz. To wszystko jest nieocenione i niezwykle wartościowe. Skończyłam u Ciebie kurs korekty i jestem z niego bardzo zadowolona.
Chciałam również wyrazić wielką wdzięczność za to, że spotkałam Cię na mojej drodze. Jesteś jedną z tych Kobiet, które podziwiam i od których chcę się uczyć.

Renata

Renata

Dziękuję za otrzymaną wiedzę, która pomogła mi zacząć pracę w zawodzie. Zdobyłam dzięki niej kilkanaście stałych zleceń, więc inwestycja w kurs już mi się zwróciła kilkukrotnie!

Izabella Drozdowska-Stasiak

Izabella Drozdowska-Stasiak

Zapoznałam się z dotychczasowym materiałem z kursu i chcę powiedzieć, że jest to najbardziej profesjonalnie przygotowany kurs online, w jakim miałam przyjemność dotychczas uczestniczyć.

Natalia Hermansa
Lider zespołu korektorów / WSKZ

Natalia Hermansa

Chciałam Ci raz podziękować za Twój kurs. Niedawno dostałam awans i jestem teraz Team Liderem ds. korekty i ewaluacji w Dziale Kreatywnym Wyższej Szkoły Kształcenia Zawodowego.
Awansowałam na lidera zespołu korektorów po niecałym roku pracy na stanowisku redaktora. Do tego od ponad roku utrzymuję współpracę z wydawnictwem, dla którego robię korekty książek specjalistycznych na zlecenie.

Dzięki Twojemu kursowi udało mi się skutecznie przebranżowić i wrócić do aktywności zawodowej po przerwie związanej z urodzeniem dzieci. Jestem Ci naprawdę wdzięczna, bo uważam, że naprawdę świetnie mnie przygotowałaś i dałaś mi doskonałe podstawy do rozpoczęcia pracy i rozwoju w zawodzie korektorki.

Maja Kamińska

Maja Kamińska

Ten kurs był bardzo pomocny. Dużo konkretów i praktyki. Webinary również były niesamowicie motywujące. Szczególnie ten ostatni był bardzo pozytywny. Pomyślałam sobie, że będę go oglądać za każdym razem, gdy zabraknie mi samozaparcia do poszukiwania klientów.

Magdalena Abramczyk

Magdalena Abramczyk

Ten kurs to wartość sama w sobie. Chciałam robić notatki, a przepisałam wszystko – niemal słowo w słowo – bo każda rzecz była ważna i wartościowa. A do tego płynące z tych materiałów wsparcie i ciepło. Dziękuję!

Marta Pijanowska-Kwas

Marta Pijanowska-Kwas

Jestem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania Patrycji w przekazywanie wiedzy i pomoc, czy to w grupie na Facebooku, czy to w warsztatach korektorskich – wszystko jest tak rzetelnie przygotowane i poukładane, że wykonywanie tych ćwiczeń to dla mnie przyjemność. Mam nadzieję, że po kursie i wykonaniu niezliczonej ilości ćwiczeń odważę się, aby spełnić marzenie i zostać korektorką.

Zacznij zarabiać na czytaniu!

Klub Korektorów

Miejsce, w którym rozwiniesz korektorskie skrzydła

W ramach regularnych szkoleń, warsztatów, ćwiczeń, spotkań z gośćmi wspieram osoby pracujące w tym zawodzie. Dzielę się zleceniami, podsyłam oferty pracy.

 • Chcesz podnieść swoje kwalifikacje?
 • Obawiasz się, że źle wyceniasz swoją pracę?
 • Brakuje Ci praktyki – nie wiesz, czy ingerujesz w tekst zgodnie z oczekiwaniami klienta?
 • Chcesz lepiej organizować swoją pracę, by działać skutecznie i mieć czas dla rodziny i dla siebie?
 • Szukasz miejsca, w którym rozwiniesz skrzydła?
Szkolenia dla firm

Chcesz rozwijać kompetencje językowe swoich pracowników?

Zainwestuj w umiejętności swojego zespołu i skorzystaj ze szkoleń dla firm w zakresie podnoszenia kompetencji językowych i obsługi programów edytorskich.

Są to szkolenia zamknięte prowadzone online. Obejmują wybrane tematy z zakresu kultury języka, redagowania tekstów, edytorstwa.

Co zyskasz, uczestnicząc w szkoleniach zamkniętych?

dopasowanie programu szkolenia do Twoich potrzeb i preferencji klienta

optymalizacja budżetu szkoleniowego

dopasowanie harmonogramu szkolenia do określonych przez Ciebie ram czasowych

możliwość rzeczywistej analizy wybranych przypadków z bieżącej działalności firmy

konsultacja ze specjalistą podczas szkolenia

Każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu!

Interesuje Cię współpraca?

Darmowe warsztaty

Jeśli chcesz się rozwijać i zdobywać wiedzę językową, dołącz już dziś do bezpłatnych warsztatów

Otrzymasz 23 ćwiczenia wraz z kluczem i komentarzem. Poznasz najważniejsze zasady pisowni, interpunkcji, gramatyki, składni i dobrego stylu.

Warsztaty mają formę testów, quizów, tekstów do korekty, dzięki którym sprawdzisz swoją wiedzę i wiele się nauczysz. Niech w języku zagości poprawność!

Panuję nad słowami.
Ty również możesz!