fbpx

Jak przestać czuć się samotnym w zawodzie korektora i zyskać prawdziwe wsparcie?

Przyjdź na spotkanie, podczas którego wspólnie z klubowiczkami opowiemy o samotności w biznesie i o tym, jak sobie z nią radzić.

4 czerwca (wtorek) o godz. 20.00

Zapisz się, by otrzymać link do wydarzenia:

  Klikając przycisk, wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości od Bookowska.pl. Możesz ją w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności i regulaminie. Jeżeli nie chcesz zapisywać się do newslettera, możesz kupić ten materiał za 49 zł brutto, pisząc na adres: kontakt@bookowska.pl.

  Przeczytaj, co o klubie mówią klubowiczki!

  Marcelina Thiel

  Marcelina Thiel

  Warto! Oprócz fachowego doradztwa, praktycznego podejścia do zagadnienia można także zaczerpnąć oddechu, przeczytać coś ciekawego, podzielić się czymś w ogóle niezwiązanym z korektą. Poznać ludzi i dowiedzieć się, że moje rozterki nie są tylko moje.

  Bożena Hanek

  Bożena Hanek

  W Klubie Korektorów spotkasz osoby, które na pewno Ci doradzą, gdy będziesz mieć wątpliwości językowe. Jest dużo kanałów tematycznych, bo nie samą korektą żyje człowiek. Zapraszani są wyjątkowi goście. Panuje ciepła, życzliwa atmosfera.

  Ola Wołosiuk-Burda

  Ola Wołosiuk-Burda

  Klub Korektorów to kopalnia wiedzy, szkolenia na czasie oraz fantastyczne klubowiczki. Bardzo się cieszę, że tu trafiłam. Szukałam odpowiedniego kursu dla siebie, a Klub był niejako dodatkiem do szkolenia. Kurs ukończyłam, a w Klubie zostałam.

  Joanna Haremza

  Joanna Haremza

  Nie zastanawiaj się! To niesamowite miejsce, w którym od początku dostajesz wsparcie. Obce sobie (początkowo) osoby bezinteresownie pomagają i dzielą się wiedzą, doświadczeniem, czasem i słowem pocieszenia, jeśli trzeba. Tutaj sukcesy innych cieszą jak własne. A kiedy w końcu spotkacie się na żywo, to jak spotkanie z dawno niewidzianymi przyjaciółmi!

  Karolina Piskorz

  Karolina Piskorz

  Klub to cudowne miejsce. Zawsze można liczyć na wsparcie i zrozumienie. Dziewczyny bardzo chętnie dzielą się swoją wiedzą, z której można czerpać garściami. Sukcesy klubowiczek są niesamowite i motywują do pracy i działania. To jedna wielka rodzina i cieszę się, że mogę być jej częścią. Karolina Piskorz

  Ola

  Ola

  Chciałabym polecić Klub jako miejsce bardzo wspierające na różnych polach, pełne życzliwych i sympatycznych osób!

  Magdalena Gonta-Biernat

  Magdalena Gonta-Biernat

  Klub to najgenialniejsza społeczność tego świata szarych eminencji poprawnie napisanych książek. Piękni ludzie! Niesamowita moc obecności i wsparcia. I idealne miejsce ploteczek i wspólnego skupienia nad pracą. Polecam! Magdalena Gonta-Biernat

  Beata Bujko

  Beata Bujko

  Klub to cudowne miejsce. Jestem tu od 2 miesięcy, ale jedno już wiem, to jedna wielka rodzina, na którą można liczyć zawodowo i prywatnie. To ludzie, którzy są życzliwi i chętni do pomocy na każdym kroku. To niesamowite miejsce, w którym nie ma konkurencji. Klub to wyjątkowe osoby. Bardzo się cieszę, że tu trafiłam!

  Karolina Klinowska

  Karolina Klinowska

  Klub to korektorska rodzina, która wspiera w pracy i życiu prywatnym. To o wiele więcej niż zwykła grupa branżowa. To wspaniali ludzie, którzy dopingują, rozwiewają językowe dylematy, podsyłają oferty pracy, polecają ciekawe publikacje. To miejsce i życzliwe osoby, dzięki którym praca korektora/redaktora jest łatwiejsza i przyjemniejsza. Polecam! Karolina Klinowska

  Monika Knapik

  Monika Knapik

  Z całego serca polecam KK, a Discorda klubowego mam wszędzie: na telefonie i na obu komputerach – i niemal zawsze w tle i pod ręką! Klub jest świetny! Monika Knapik

  Marlena Burzyńska

  Marlena Burzyńska

  Bardzo się cieszę, że jestem w Klubie. Jest to miejsce, w którym zdobywam doświadczenie i sięgam po wiedzę. Najważniejsze jednak jest to, że do Klubu należą wspaniałe, wyjątkowe i wspierające osoby. Dziękuję! ❤️ Marlena Burzyńska

  Justyna Mroczek–Żal

  Justyna Mroczek-Żal

  To jest zawodowy ewenement. Zamiast patrzeć na siebie bykiem, widząc w sobie konkurencję, wspieramy się każdego dnia. To jest miejsce, w którym nawet przecinki się uśmiechają. Poza tym jest tu wiele mądrych życiowo osób, które dzielą się swoim doświadczeniem. Uwielbiam, kocham. ❤️ Justyna Mroczek-Żal

  Aleksandra Wrońska

  Aleksandra Wrońska

  W Klubie jest świetnie! Codziennie mam kontakt z korektą tekstów, szlifuję swoje umiejętności. A od dziewczyn można uzyskać wsparcie w każdym temacie. ❤️ Aleksandra Wrońska

  Olga Smolec-Kmoch

  Olga Smolec-Kmoch

  Ja sobie teraz nie wyobrażam życia bez Klubu i bez Was, Dziewczyny. ❤️ Razem możemy jeszcze więcej! Nasze spotkania są bardzo budujące. Tyle wsparcia nie znajduję nigdzie indziej! Olga Smolec-Kmoch

  Monika Knapik

  Monika Knapik

  Nie wyobrażam sobie życia bez Klubu. Wiem, że tu jest moje miejsce, tu zawsze dostanę wsparcie (mierzone na wiaderka) i ogrom wiedzy! Nie wyobrażam sobie, że mogłoby go nie być. ❤️

  Praca korektora jest w dużej mierze samotna.
  Nie jest pracą zespołową.
  Jednak każdy człowiek żyje w jakiejś społeczności i czuje potrzebę otaczania się ludźmi, którzy go rozumieją i robią podobne rzeczy.

  • Czujesz, że doskwiera Ci samotność?
  • Marzysz o tym, by wreszcie rozwinąć skrzydła i zacząć zarabiać na korekcie, a wciąż brakuje Ci pewności siebie?
  • Chcesz bez obaw rozmawiać o swoich językowych i biznesowych dylematach, a w grupach na Facebooku najczęściej spotykasz hejt?
  • Chcesz chwalić się swoimi sukcesami, a nikt z rodziny i znajomych nie rozumie Twojej ekscytacji?
  • Pragniesz, żeby ktoś wziął Cię za rękę i pokazał, co masz zrobić, poklepał czasem po ramieniu, dodał słów otuchy?
  • Czasami czujesz się niepewnie i chcesz, by ktoś Ci podpowiedział, jak jest poprawnie, bo każdy słownik radzi inaczej?
  • Masz już za sobą kilka małych zleceń, ale nie wiesz, jak odnaleźć się w biznesie online i wciąż brakuje Ci stabilności finansowej?
  • Całkiem nieźle radzisz sobie na rynku korektorskim, ale zwyczajnie brakuje Ci osób do wspólnej pracy, pogaduszek, zadawania pytań, rozwiązywania nieoczywistych problemów językowych.

  Weź udział w webinarze i przekonaj się, że korektor nie musi samotnie podążać biznesową ścieżką!

   Klikając przycisk, wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości od Bookowska.pl. Możesz ją w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności i regulaminie. Jeżeli nie chcesz zapisywać się do newslettera, możesz kupić ten materiał za 49 zł brutto, pisząc na adres: kontakt@bookowska.pl.

   coworking-przestrzen-wspolnej-pracy

   Dlaczego warto się zapisać?

   Spotykamy się na żywo 4 czerwca
   o godzinie 20.00; osoby zapisane na webinar otrzymają powtórkę.

   Wspólnie z klubowiczkami Martą, Karoliną i Dorotą porozmawiamy o tym, jak sobie radzić z samotnością w pracy korektora.

   Wydarzenie jest bezpłatne – nic nie tracisz, możesz tylko zyskać! Podczas webinaru otworzę bramy do Klubu Korektorów.

   Kto za tym stoi?

   Patrycja Bukowska, korektorka, mentorka początkujących korektorów, założycielka Klubu Korektorów

   Gdy w 2006 roku założyłam własną firmę, szukałam miejsca, w którym znajdę wsparcie, chciałam znaleźć odpowiedzi na moje pytania, chciałam poznać osoby, które będą rozumieć moje problemy, bo same mają podobne. Niestety nie było takiego miejsca. Nie miałam się od kogo uczyć i nikt nie rozumiał moich problemów. Rodzina czy przyjaciele nie mieli styczności z taką pracą i nie umieli mi doradzić.

   Potem pojawił się Facebook, ale grupy dla korektorów i redaktorów nie były zbyt przyjazne. Wiele osób komentowało, że boi się zadawać pytania, bo mogą zostać wyśmiane, skrytykowane. Wstyd było się przyznać do swojej niewiedzy.

   Stwierdziłam, że skoro nie ma takiej wspierającej się społeczności, to stworzę ją sama. Ten pomysł nabrał konkretnych kształtów pod koniec 2018 roku. Zmotywowały mnie do tego uczestniczki kursu Zostań korektorką, za co jestem im niezmiernie wdzięczna! Zależało mi na tym, by klub stał się miejscem, w którym społeczność korektorska odnajdzie wsparcie i może się rozwijać.

   Patrycja Bookowska
   Karolina Klinowska

   Karolina Klinowska

   Klub Korektorów to przestrzeń, która jest połączeniem: poradni językowej, szkoleń, platformy edukacyjnej i mediów społecznościowych. Klub to grupa zaufanych ludzi z branży, którzy służą wsparciem i pomocą. A że większość z nas pracuje zdalnie, taka grupa wsparcia jest niezmiernie potrzebna. Klub to nasz zawór bezpieczeństwa, to miejsce, w którym możemy dzielić się doświadczeniami – zarówno bolączkami, trudnościami czy porażkami, jak i radościami czy sukcesami.

   Beata Wojtuś-Wawrzeń

   Beata Wojtuś-Wawrzeń

   Klub Korektorów to świetne miejsce, w którym można nabyć praktyczne umiejętności wykonywania redakcji/korekty dzięki warsztatom na żywo, pogłębić wiedzę na temat wszystkiego, co potrzebne w pracy, np. prowadzenie firmy, księgowość, social media, organizacja.

   Klub to także wsparcie w pracy nad tekstem. Jeśli czegoś nie wiem lub chcę się upewnić, wystarczy opisać sytuację na odpowiednim kanale na klubowym Discordzie, a na pewno ktoś pomoże.

   Katarzyna Osińska

   Katarzyna Osińska

   Dla mnie jest to miejsce, które daje mi poczucie bezpieczeństwa; mogę pomału wychodzić z mojej strefy komfortu, bo wiem, że w razie czego mam gdzie szukać pomocy i wsparcia. Klub to także nowe możliwości: zlecenia, rozwój, wartościowe znajomości.

   Jestem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania Patrycji i Krzysztofa: jesteście często obecni na Discordzie i zawsze gotowi do udzielenia odpowiedzi czy pomocy. To jest naprawdę profesjonalne, a tak po ludzku – bardzo miłe. Myślę, że ta Wasza serdeczność udziela się członkom Klubu i stąd panuje tutaj tak fantastyczna atmosfera. Dziękuję!

   Weronika May

   Weronika May

   Jeśli się zastanawiacie, to moim zdaniem warto! Naprawdę – tyle wsparcia i wiedzy (i śmiechu) to nigdzie indziej! Ja jestem w Klubie prawie od początku i ładuję tu akumulatory! Chyba najlepszy jest Discord, no i szybka pomoc dziewczyn – nie tylko językowa! Klub to niesamowite miejsce, w którym spotkałam bardzo mądre osoby, otrzymałam wsparcie i motywację do działania. ? Oprócz porad, informacji, webinarów jest też dużo śmiechu, żartów, czasem narzekań i dzielenia się smaczkami (nie tylko korektorskimi)! Weronika May

   Emilia Staszak

   Emilia Staszak

   Od niedawna jestem w Klubie Korektorów, ukończyłam też kurs Zostań korektorką u Patrycji. Zostałam bardzo ciepło przyjęta przez społeczność profesjonalnych korektorek.

   Otrzymałam mnóstwo wiedzy i nabyłam konkretne umiejętności potrzebne w pracy korektorki. Nigdy nie przypuszczałam, że w dzisiejszych czasach znajdę tyle wsparcia wśród obcych (jak się zdawało) osób. Serdecznie dziękuję!

   Dorota Honek-Sac

   Dorota Honek-Sac

   Jeżeli chodzi o Klub Korektorów, to żałuję tylko, że wcześniej w pełni z niego nie korzystałam. Kiedy miałam chwilę zwątpienia w siebie i w swoje możliwości, to właśnie dziewczyny z Klubu na czele z Patrycją przekonały mnie, że nie mogę się poddawać, że powinnam walczyć o swoje marzenia. Dostałam od tych wspaniałych i mądrych kobiet tyle ciepła i wsparcia, ile nie doświadczyłam od nikogo. Dziękuję Wam za rozmowy nie tylko o języku. Dzisiaj już nie wyobrażam sobie życia bez Klubu i bez Was, Dziewczyny! ❤

   Jeśli chcesz na własne oczy zobaczyć, jakie relacje panują w klubie, jeśli chcesz poczuć atmosferę wsparcia i zdrowego dystansu do siebie oraz siostrzanej sympatii, to koniecznie przyjdź na webinar.

    Klikając przycisk, wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości od Bookowska.pl. Możesz ją w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności i regulaminie. Jeżeli nie chcesz zapisywać się do newslettera, możesz kupić ten materiał za 49 zł brutto, pisząc na adres: kontakt@bookowska.pl.