Redaguj jak profesjonalistka

4 zasady, dzięki którym zapanujesz nad tekstem

Pracuję ze słowami od 2002 roku.

Miałam przyjemność poprawiać pierwsze polskie wydanie Principiów Izaaka Newtona. Redagowałam książkę znanego podróżnika Marka Kamińskiego, a także publikacje, które zdobywają prestiżowe nagrody na polskich i międzynarodowych konkursach.

Teraz moją wiedzą i doświadczeniem chcę się podzielić z Tobą.

Dlatego przygotowałam serię wskazówek. Chcę Ci pokazać 4 zasady, dzięki którym zapanujesz nad tekstem.

Piszesz się? 

  Klikając przycisk, wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości od Bookowska.pl. Możesz ją w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności i regulaminie. Jeżeli nie chcesz zapisywać się do newslettera, możesz kupić ten materiał za 249 zł brutto, pisząc na adres: kontakt@bookowska.pl.

  Jak to działa?

  Od 17 do 20 kwietnia będziesz otrzymywać ode mnie jeden e-mail dziennie ze wskazówką.

  Podpowiem Ci, o czym musisz pamiętać, redagując teksty.

  Kurs jest bezpłatny – nic nie tracisz, możesz tylko zyskać!

  Zdobądź nowe umiejętności, dzięki którym Twoi klienci docenią Twoją pracę, a Ty zyskasz wizerunek profesjonalistki i podniesiesz stawki za swoje usługi.

  Kurs korekty tekstu Zostań korektorką
  Marlena Burzyńska
  korektorka, transkrybentka / @m.burzynska_korekta

  Marlena Burzyńska

  Bardzo się cieszę, że jestem w Klubie. Jest to miejsce, w którym zdobywam doświadczenie i sięgam po wiedzę. Najważniejsze jednak jest to, że do Klubu należą wspaniałe, wyjątkowe i wspierające osoby. Dziękuję! ❤️ Marlena Burzyńska

  Justyna Mroczek–Żal
  korektorka / @literoliczenie

  Justyna Mroczek-Żal

  To jest zawodowy ewenement. Zamiast patrzeć na siebie bykiem, widząc w sobie konkurencję, wspieramy się każdego dnia. To jest miejsce, w którym nawet przecinki się uśmiechają. Poza tym jest tu wiele mądrych życiowo osób, które dzielą się swoim doświadczeniem. Uwielbiam, kocham. ❤️ Justyna Mroczek-Żal

  Olga Smolec-Kmoch
  korektorka, redaktorka, transkrybentka / @smoleckmoch

  Olga Smolec-Kmoch

  Ja sobie teraz nie wyobrażam życia bez Klubu i bez Was, Dziewczyny. ❤️
  Razem możemy jeszcze więcej! Nasze spotkania są bardzo budujące. Tyle wsparcia nie znajduję nigdzie indziej! Olga Smolec-Kmoch

  Kto za tym stoi?

  Patrycja Bukowska, redaktorka, szkoleniowiec, mentorka, właścicielka marki Bookowska.pl.

  Od 2002 roku pracuję ze słowami. Pomagam przedsiębiorcom zyskać profesjonalny wizerunek dzięki poprawnym tekstom i estetycznie wydanym publikacjom.

  W gronie moich klientów są m.in. Allianz, Qatar Airways, Warta, Siemens, Santander, Volvo, Puma, PKN Orlen, PLL LOT, Giełda Papierów Wartościowych, UNESCO.

  Jestem doświadczonym szkoleniowcem – od 2012 roku pomagam rozwijać kompetencje językowe. Jako mentorka wspieram początkujących korektorów w rozwijaniu ich biznesów. Dzielę się z nimi wiedzą i pokazuję im, jak zarabiać na czytaniu.

  Patrycja Bookowska
  Social media