Redaguj jak profesjonalistka

4 zasady, dzięki którym zapanujesz nad tekstem

Pracuję ze słowami od 2002 roku.

Miałam przyjemność poprawiać pierwsze polskie wydanie Principiów Izaaka Newtona. Redagowałam książkę znanego podróżnika Marka Kamińskiego, a także publikacje, które zdobywają prestiżowe nagrody na polskich i międzynarodowych konkursach.

Teraz moją wiedzą i doświadczeniem chcę się podzielić z Tobą.

Dlatego przygotowałam serię wskazówek. Chcę Ci pokazać 4 zasady, dzięki którym zapanujesz nad tekstem.

17 kwietnia

Nad czym pracują redaktorzy

18 kwietnia

Pierwsze kroki

19 kwietnia

Zachowaj spójność

20 kwietnia

Dokładnie
sprawdzaj tekst

  • Zobaczysz, nad czym w rzeczywistości pracują redaktorzy.
  • Uporządkujesz redaktorski warsztat – bo poukładany sposób pracy nad tekstem sprawi, że zaległości staną się wspomnieniem. 
  • Poznasz narzędzia i techniki – tak by osiągnąć jak najlepsze efekty i nie ślęczeć godzinami nad tekstem.
  • Dowiesz się, na co szczególnie zwrócić uwagę podczas redakcji tekstu – zyskasz pewność w działaniu i wiedzę, jak zapanować nad słowami. 
  • Poznasz inne redaktorki i korektorki – bo oprócz pochłaniania wiedzy będziemy się też integrować.

Zdobądź nowe umiejętności, dzięki którym Twoi klienci docenią Twoją pracę, a Ty zyskasz wizerunek profesjonalistki i podniesiesz stawki za swoje usługi.

Kurs korekty tekstu Zostań korektorką
Marlena Burzyńska
korektorka, transkrybentka / @m.burzynska_korekta

Marlena Burzyńska

Bardzo się cieszę, że jestem w Klubie. Jest to miejsce, w którym zdobywam doświadczenie i sięgam po wiedzę. Najważniejsze jednak jest to, że do Klubu należą wspaniałe, wyjątkowe i wspierające osoby. Dziękuję! ❤️ Marlena Burzyńska

Justyna Mroczek–Żal
korektorka / @literoliczenie

Justyna Mroczek-Żal

To jest zawodowy ewenement. Zamiast patrzeć na siebie bykiem, widząc w sobie konkurencję, wspieramy się każdego dnia. To jest miejsce, w którym nawet przecinki się uśmiechają. Poza tym jest tu wiele mądrych życiowo osób, które dzielą się swoim doświadczeniem. Uwielbiam, kocham. ❤️ Justyna Mroczek-Żal

Olga Smolec-Kmoch
korektorka, redaktorka, transkrybentka / @smoleckmoch

Olga Smolec-Kmoch

Ja sobie teraz nie wyobrażam życia bez Klubu i bez Was, Dziewczyny. ❤️
Razem możemy jeszcze więcej! Nasze spotkania są bardzo budujące. Tyle wsparcia nie znajduję nigdzie indziej! Olga Smolec-Kmoch

Kto za tym stoi?

Patrycja Bukowska, redaktorka, szkoleniowiec, mentorka, właścicielka marki Bookowska.pl.

Od 2002 roku pracuję ze słowami. Pomagam przedsiębiorcom zyskać profesjonalny wizerunek dzięki poprawnym tekstom i estetycznie wydanym publikacjom.

W gronie moich klientów są m.in. Allianz, Qatar Airways, Warta, Siemens, Santander, Volvo, Puma, PKN Orlen, PLL LOT, Giełda Papierów Wartościowych, UNESCO.

Jestem doświadczonym szkoleniowcem – od 2012 roku pomagam rozwijać kompetencje językowe. Jako mentorka wspieram początkujących korektorów w rozwijaniu ich biznesów. Dzielę się z nimi wiedzą i pokazuję im, jak zarabiać na czytaniu.

Patrycja Bookowska
Social media