fbpx

Kategoria Biznes

zamyślona kobieta przy komputerze

Gdzie szukać dofinansowań JDG? 5 możliwości dla korektorów

Laptop i inne sprzęty, słowniki, książki i programy, księgowość, ZUS, podatki, marketing… Lista wydatków korektorów z własną działalnością jest właściwie nieograniczona. Na szczęście istnieją sposoby, by otrzymać dodatkowe pieniądze (w formie bezzwrotnej dotacji lub pożyczki) i rozkręcić biznes.Gdzie szukać dofinansowań JDG?
Dowiedz się więcejGdzie szukać dofinansowań JDG? 5 możliwości dla korektorów
kobieta przy komputerze

Współpraca  autora z korektorem – jak zrobić dobre pierwsze wrażenie?

10, 11, 15, 30 sekund… Prawdopodobnie tyle (lub nawet mniej) masz na to, żeby zrobić dobre pierwsze wrażenie. I potraktuj to poważnie, bo późniejsza zmiana przekonania na Twój temat może wymagać naprawdę sporo wysiłku. O czym pamiętać, żeby współpraca autora z korektorem rozpoczęła się pozytywnym akcentem? Poznaj najważniejsze zasady!
Dowiedz się więcejWspółpraca  autora z korektorem – jak zrobić dobre pierwsze wrażenie?
kobieta przy komputerze

Body doubling – trend czy realny sposób na poprawę skupienia podczas pracy?

Body doubling, parallel working, praca równoległa… Czy znasz ten sposób na poprawę skupienia i wydajności? Chociaż metoda budzi sporo kontrowersji (szczególnie jej popularna, tiktokowa wersja), może być rewelacyjnym sposobem na większą produktywność i szybsze osiągnięcie swoich celów zawodowych. Sprawdź, na czym polega strategia body doubling i jak wykorzystać ją w pracy korektora!
Dowiedz się więcejBody doubling – trend czy realny sposób na poprawę skupienia podczas pracy?

[WYWIAD] Jak wypromować książkę w mediach?

Jak by to było, gdyby o Twojej książce napisały takie media jak „Forbes”, „Wysokie Obcasy”, „Zwierciadło” czy „Polityka”? Jak by to było opowiedzieć o niej w popularnej śniadaniówce lub w audycji radiowej? Jak zaplanować promocję książki w mediach, wyjaśnia Danuta Rolinger-Bednarska, strateżka komunikacji, doświadczona PR-owiec i właścicielka butikowej agencji Rolinger PR.
Dowiedz się więcej[WYWIAD] Jak wypromować książkę w mediach?

Zasiłek macierzyński dla przedsiębiorcy – na co może liczyć mama korektorka?

Jesteś mamą prowadzącą własny biznes i zastanawiasz się, na jakie wsparcie możesz liczyć w trakcie urlopu macierzyńskiego? Z okazji Dnia Matki przygotowałam dla Ciebie najważniejsze informacje na temat zasiłku macierzyńskiego dla przedsiębiorców. Dowiedz się, jakie są Twoje prawa, jak obliczyć wysokość zasiłku i jakie formalności musisz dopełnić.
Dowiedz się więcejZasiłek macierzyński dla przedsiębiorcy – na co może liczyć mama korektorka?