fbpx

Tag wpisu biznes

Zasiłek macierzyński dla przedsiębiorcy – na co może liczyć mama korektorka?

Jesteś mamą prowadzącą własny biznes i zastanawiasz się, na jakie wsparcie możesz liczyć w trakcie urlopu macierzyńskiego? Z okazji Dnia Matki przygotowałam dla Ciebie najważniejsze informacje na temat zasiłku macierzyńskiego dla przedsiębiorców. Dowiedz się, jakie są Twoje prawa, jak obliczyć wysokość zasiłku i jakie formalności musisz dopełnić.
Dowiedz się więcejZasiłek macierzyński dla przedsiębiorcy – na co może liczyć mama korektorka?

#12 Self-publishing: Okładka książki i jej rola w procesie sprzedaży

Liczy się wnętrze, nie oceniaj książki po okładce, habit nie czyni mnicha… Dobrze kierować się w życiu tymi zasadami. Z jednym wyjątkiem – jeśli wydajesz książkę, takie założenie to duży błąd. Zdziwisz się, jak często to właśnie okładka staje się „być albo nie być” dla konkretnej publikacji!
Dowiedz się więcej#12 Self-publishing: Okładka książki i jej rola w procesie sprzedaży
klient mówi za drogo

Co zrobić, gdy klient mówi: „Za drogo!”?

„To nie mieści się w moim budżecie, za taką usługę mogę zapłacić mniej” – czy w Twojej korektorskiej karierze zdarzyła się już taka sytuacja? Jeśli nie, prawdopodobnie wszystko przed Tobą… Tymczasem korektorzy często nie wiedzą, jak zareagować na obiekcje klienta. Zwykle godzą się na niższą stawkę – bez żadnej dodatkowej rozmowy. A to błąd!
Dowiedz się więcejCo zrobić, gdy klient mówi: „Za drogo!”?
Jak pokonać prokrastynację?

Jak pokonać prokrastynację? Praktyczne porady dla korektorów

Jak pokonać prokrastynację? To wyzwanie dla wielu profesjonalistów. W branży, w której terminowość i dokładność są kluczowe, zwlekanie z pracą może prowadzić do opóźnień, spadku jakości usług i do utraty zaufania klientów. Jak więc korektorzy mogą przezwyciężyć prokrastynację, by osiągnąć sukces i utrzymać wysoką efektywność?
Dowiedz się więcejJak pokonać prokrastynację? Praktyczne porady dla korektorów