Czy sztuczna inteligencja może zagrażać korektorowi?

Sztuczna inteligencja rozwija się coraz prężniej. Spotykamy ją w wielu miejscach. Korzystają z niej copywriterzy i pisarze. Wspierają się nią także przedsiębiorcy, szkoleniowcy, a nawet studenci.
Inteligentny słownik sprawdza nie tylko ortografię i przecinki, lecz także bardziej zaawansowane błędy w odmianie wyrazów, budowie zdań, frazeologię, stylistykę i słownictwo.

Czy zatem sztuczna inteligencja może zagrażać korektorom?

Webinar się odbył! 

Dlaczego warto się zapisać?

Spotykamy się na żywo 18 stycznia
o godzinie 20.00; osoby zapisane na webinar otrzymają powtórkę.

Wspólnie zastanowimy się nad rolą korektora we współczesnym świecie i spróbujemy odpowiedzieć na pytanie o to, czy AI jest szansą czy zagrożeniem.

Wydarzenie jest bezpłatne – nic nie tracisz, możesz tylko zyskać!
Będzie interaktywnie.

Weź udział w webinarze i przekonaj się, czy AI poradzi sobie lepiej niż korektorka!

Kto za tym stoi?

Patrycja Bukowska, redaktorka, szkoleniowiec, mentorka, właścicielka marki Bookowska.pl

Od 2002 roku pracuję ze słowami. Pomagam przedsiębiorcom zyskać profesjonalny wizerunek dzięki poprawnym tekstom i estetycznie wydanym publikacjom.

W gronie moich klientów są m.in. Allianz, Qatar Airways, Warta, Siemens, Santander, Volvo, Puma, PKN Orlen, PLL LOT, Giełda Papierów Wartościowych, UNESCO.

Jestem doświadczonym szkoleniowcem – od 2012 roku pomagam rozwijać kompetencje językowe. Jako mentorka wspieram początkujących korektorów w rozwijaniu ich biznesów. Dzielę się z nimi wiedzą i pokazuję im, jak zarabiać na czytaniu.

Patrycja Bookowska
Social media