fbpx

Jak się zapisać na kurs korekty tekstu online?

Chcesz zdobyć nowe kompetencje i zarabiać na tym, co uwielbiasz robić? Weź sprawy w swoje ręce! Już 5 lutego 2024 roku rusza kolejna edycja kursu Zostań korektorką. Naucz się pracować z tekstem i zdobywać klientów. Poznaj tajniki korektorskiego życia i wykonaj mnóstwo ćwiczeń praktycznych. Zainteresowana? Sprawdź, jak się zapisać się na kurs korekty tekstu online!

kurs na korektora tekstów

Kursy korekty tekstu online – dlaczego warto?

Moje kursantki to najczęściej kobiety, które chcą coś zmienić. Mają dość pracy na etacie, zależy im na elastyczności zawodowej, szukają swojego miejsca w świecie. Niektóre mają już pierwsze doświadczenia w korekcie, a dla innych to dopiero początek przygody.

Łączy je jednak jedno – miłość do czytania. Uwielbiają też stać na straży języka, wyszukują błędy i usterki w tekstach. Dlaczego decydują się zapisać na kurs korekty tekstu online? Szkolenie to dla większości z nich moment zwrotny. 

Ukończenie go jest sposobem na to, żeby:

  • opanować konkretne umiejętności;
  • zdobyć przydatny zawód i zacząć zarabiać;
  • nauczyć się zdobywać klientów;
  • pracować na własnych zasadach;
  • zwiększyć zawodową pewność siebie;
  • zbudować markę osobistą i profesjonalny wizerunek;
  • stać się częścią korektorskiej społeczności.

Na co zwracać uwagę przy wyborze kursu korekty online?

Podjęcie decyzji o wkroczeniu na nową ścieżkę zawodową to ekscytująca, ale też trudna decyzja. Doskonale to rozumiem! Jak dobrze wybrać kurs korekty tekstu online? Zwróć uwagę na kilka kluczowych czynników. 

Certyfikat

Umiejętności zdobywasz dla siebie. Do wykonywania zawodu korektora nie potrzebujesz żadnego formalnego zaświadczenia. Certyfikat jest przede wszystkim nagrodą dla Ciebie za solidnie wykonaną pracę. Jest też potwierdzeniem Twoich kompetencji w oczach klientów.

Zostań korektorką to jedyny na rynku certyfikowany kurs korekty tekstów. I to nawet podwójnie!

Kurs kończy się egzaminem sprawdzającym zdobytą wiedzę. Gdy przerobisz wszystkie lekcje i zdasz egzamin, otrzymasz certyfikat ukończenia kursu. W wersji Premium czeka na Ciebie także zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Dostęp do lekcji

Kurs Zostań korektorką to połączenie niezbędnej wiedzy teoretycznej i praktycznych umiejętności. Co tydzień widzimy się podczas warsztatów na żywo oraz sesji pytań i odpowiedzi. Dzięki temu możesz na bieżąco weryfikować nowo zdobyte kompetencje.

To właśnie dlatego szkolenie jest dostępne w edycjach – aby zapewnić kursantkom bezcenne wsparcie na żywo. Oczywiście zyskasz też wgląd do nagrań, aby wszystko sobie powtórzyć lub po prostu obejrzeć, jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz z nami na żywo.

Najnowsza edycja kursu zaczyna się 5 lutego 2024 r. Wtedy otrzymasz dostęp do platformy, na której są umieszczone wszystkie materiały. Możesz korzystać z nich przez całą dobę, by uczyć się tak, jak Ci wygodnie (np. w trakcie drzemki dziecka czy wieczorami).

Sposoby płatności

Wiedza, doświadczenie i wsparcie ekspertów mają konkretną cenę. Chociaż taka inwestycja we własny rozwój szybko się zwraca, wcale nie musisz opłacać całej kwoty jednorazowo. Za kurs korekty tekstu online zapłacisz także w ratach PayU.

Część kursantek korzysta też z różnych programów dofinansowania z urzędów pracy. Warto się rozeznać!

Wsparcie i mentoring

Podczas kursu Zostań korektorką zdobędziesz bezcenne kontakty. Zyskasz dostęp do prywatnej grupy na Discordzie, a po ukończeniu kursu w wersji Premium – także do Klubu Korektorów (na 6 miesięcy). Jeśli chcesz jeszcze więcej, postaw na wersję z mentoringiem!

Co to wszystko oznacza w praktyce? Oprócz nowych umiejętności i wskazówek czeka na Ciebie także mnóstwo wsparcia. Spokojnie, dzięki temu ze wszystkim sobie poradzisz i wystartujesz jak na skrzydłach!

Kurs korekty krok po kroku – jak się zapisać?

Nowe umiejętności, praktyczne wskazówki dotyczące rynku pracy i biznesu online, wsparcie ekspertów i innych kursantek – to wszystko czeka na Ciebie w trakcie kursu Zostań korektorką.

Jak zapisać się na kurs korekty tekstu online? Sprzedaż będzie trwać od 24 do 31 stycznia 2024 roku. Aby otrzymać przypomnienie, zapisz się na listę zainteresowanych.

Praca dla pasjonatów poprawności językowej!

Chcesz się dowiedzieć, jak zdobyć nowy zawód i pracować zdalnie?
Zapisz się na kurs Zostań korektorką.
To jedyny na rynku certyfikowany kurs online kompleksowo przygotowujący do pracy w zawodzie korektora.

W ciągu czterech miesięcy możesz opanować podstawy zawodu, który otworzy przed Tobą wiele nowych możliwości. Dołącz już dziś i zacznij zarabiać na czytaniu!Patrycja Bukowska